Czy posiadając negatywny wpis w bazach BIK i KRD mam szansę na kredyt lub pożyczkę? Znaleźliśmy firmy, które nie sprawdzają swoich klientów w bazach BIK i KRD. Nie trać czasu na wypełnianie wielu wniosków pożyczkowych. Nasz ekspert finansowy doradza gdzie szukać kredytów bez sprawdzania BIK i KRD.

Kredyt bez KRDKredyt bez sprawdzania BIK i KRD – gdzie znajdę?

W Polsce zarejestrowanych jest ponad 400 instytucji pożyczkowych. Mając tę liczbę na uwadzę, osoby zadłużone z pewnością mają szansę na znalezienie dla siebie odpowiedniej firmy, która udzieli im pożyczki. Kredyt bez BIK cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. Jest on szybki i bezpieczny. Nie wymaga wypełniania duże ilości pól, jak i również nie trzeba mieć zaświadczeń. Prosty wniosek, który można złożyć przez Internet lub przez telefon, jest idealnym sposobem na otrzymanie potrzebnych pieniędzy. Wiele firm reklamuję się pod hasłem ,,Kredyt bez sprawdzania w BIK i KRD”, co znacznie przyciąga uwagę kredytobiorców. Osobom zadłużonym w BIK i KRD jest ciężej otrzymać pieniądze od firm pożyczkowych, ale to nie oznacza, że ich nie dostaną. Są firmy pożyczkowe, które udzielają kredytów bez sprawdzania w BIK i KRD. Mogą być to pożyczki na małą kwotę – do 5 000 zł, jak i również pożyczki długoterminowe – do 50 000 zł. Aby znaleźć wykaz pożyczek bez BIK i KRD najlepiej zajrzeć na naszą stronę główną gdzie jest pełen ranking.

Kredyt bez BIK i KRD – zalety i wady

Zawierając umowę z firmą udzielającą kredytów bez sprawdzania w BIK i KRD, musimy pamiętać aby dobrze się zastanowić czy potrzebujemy skorzystać w ich oferty. Poniżej przygotowaliśmy kilka zalet i wad kredytów i pożyczek dla zadłużonych.

Zalety:

 • przyjazny formularz pożyczkowy
 • szybka decyzja
 • błyskawiczny przelew (nawet w 15 minut)
 • brak zaświadczeń od pracodawcy
 • bez wychodzenia z domu
 • pierwsza pożyczka jest darmowa (dotyczy tylko wybranych firm)

Wady:

 • niektóre pożyczki można wziąć dopiero od 25 lat
 • stałe zameldowanie w Polsce
 • przelew weryfikacyjny
 • duże oprocentowanie w porównaniu do produktów bankowych

Jak wyczyścić BIK?

Aby zwiększyć swoją szansę na otrzymanie pożyczki online, najlepiej nie mieć negatywnego wpisu w Biurze Informacji Kredytowej. Dzięki temu możemy próbować wypełniać wnioski w firmach, które sprawdzają BIK i KRD. Wiele osób jednak ma problem z BIK i KRD, dlatego poniżej opisaliśmy jak wyczyścić BIK.

Usunięcie danych w BIK nie jest takie proste jeśli nie spłaciliśmy swojego kredytu lub pożyczki w terminie. Mamy prawo do złożenia wniosku do BIK o usunięcie danych lub ich korektę tylko w 3 poniższych sytuacjach:

 1. Spłaciliśmy kredyt w terminie i chcemy usunąć zgodę na przetwarzanie danych o nim.
 2. Minęło 5 lat od sytuacji kiedy mieliśmy problem ze spłacaniem zadłużenia w terminie.
 3. Zauważyliśmy nieaktualne bądź nieprawdziwe informacje w swojej historii kredytowej.

Kredyt bez BIK i KRDPożyczka bez sprawdzania w BIK i KRD – rodzaje

Możemy wyróżnić 4 główne rodzaje pożyczek bez BIK i KRD:

  • chwilówki, czyli produkty pozabankowe najczęściej do 5000 zł. Najpopularniejszą promocją dla tego rodzaju pożyczek jest pierwsza darmowa pożyczka, gdzie jej RRSO wynosi 0%. Jest to bardzo korzystne dla nowych klientów, którzy potrzebują pożyczki bez BIK i KRD.
  • ratalki, czyli pożyczki na większą kwotę ze spłatą powyżej 1 miesiąca. Ta oferta jest idealna dla osób, które potrzebują większej gotówki z możliwości spłaty w wygodnych ratach.
  • pożyczki prywatne, inaczej też nazywane pożyczkami społecznościowymi. Ich zaletą jest to, że pożyczamy pieniądze nie od firmy pożyczkowej tylko od prywatnej osoby. Należy mieć na uwadzę, że taka forma pożyczania wiążę się z ryzykiem.
  • pożyczka pod zastaw auta lub nieruchomości. Kiedy jesteśmy osobą zadłużoną i potrzebujemy pożyczki bez sprawdzania w BIK i KRD, możemy dostać pieniądze pod warunkiem zabezpieczenia w postać samochodu lub mieszkania. Jest to rodzaj pożyczki, który niesie za sobą największe ryzyko. Dlatego, należy przemyśleć dokładnie czy będziemy chcieli skorzystać z takiej formy uzyskania pozabankowej gotówki.