Po aktualnych zmianach w Programie Rodzina 500+, szansa na otrzymanie dodatkowej gotówki na dziecko jest bardzo duża. Wielu osobom taki zastrzyk gotówki pomógł wyjść ze złej sytuacji materialnej. Chcąc kupić lodówkę, zrobić remont mieszkania potrzebujemy dość sporej pieniędzy. 500zł nie zawsze wystarcza na sprzęty domowe, dlatego potrzebujemy pożyczki na 500 plus aby wzmocnić swój portfel. 

Gdzie dostanę kredyt na 500 plus?

Szukając kredytu na 500 plus musimy wiedzieć, że firmy akceptują to świadczenie jako źródło finansowania naszego budżetu domowego. Gdzie dostać pożyczkę na 500 plus? Poniżej przedstawiamy ranking firm:

Kwota pożyczki: 123
Okres: 123
  • Chwilówka
  • Pożyczka na raty
  • Pierwsza Darmowa
  • Bez BIK
Pokaż więcej pożyczek

Kredyt na 500+ bez zaświadczeń

W dużej mierze instytucje pozabankowe nie potrzebują od swoich klientów żadnych zaświadczeń. Kredyt na 500+ udzielany jest szybko, a pieniądze przelewane są nawet w ten sam dzień. Nawet jeśli ktoś ma długi i potrzebuje szybkiej pożyczki dla zadłużonych to ma szansę ją otrzymać.

W przypadku poszukiwania kredytu na 500 plus, musimy wiedzieć że to świadczenie jest traktowane jako dodatkowe źródło dochodu. Naszym głównym źródłem dochodu może być: umowa o pracę czy zlecenie, a dodatkowym właśnie 500 plus, alimenty czy stypendium.

Kredyt na 500 plus bez zaświadczeń jest dostępny również na telefon. Wystarczy zadzwonić i złożyć wniosek wraz z konsultantem. Bez zbędnych formalności.

Pożyczka na 500 plus z alimentami

Częstym pytaniem, które otrzymujemy od klientów jest: ,,Czy dostanę pożyczkę na 500 plus i alimentami?” Aby odpowiedzieć na to pytanie należy przeanalizować rodzaje otrzymywanych świadczeń i jak one wpływają na otrzymanie pożyczki na 500 plus.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, alimenty i 500+ są to dodatkowe źródła dochodu. Do nich możemy dodać jeszcze inne zasiłki, które otrzymujemy przez Państwo (np: świadczenie rodzinne) . Wszystkie dodatkowe wpływy mają znaczenie na naszą wiarygodność w oczach pożyczkodawcy. Im więcej dodatkowej gotówki tym większą mamy szansę na otrzymanie kredytu na 500+, jednak należy pamiętać że dla pożyczkodawcy najważniejsze jest główne źródło dochodu. Osoby które posiadają tylko alimenty i pieniądze z Programu 500+ mają małą szansę na otrzymanie upragnionej pożyczki.

pożyczka na 500+Program “Rodzina 500+” – co musisz wiedzieć

Od 1 lipca 2019 Program “Rodzina 500+” został rozszerzony i obejmuje on teraz pierwsze dziecko. Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób, które we wcześniejszym warunkach nie miały szansy na otrzymanie pieniędzy. Nowe ustalenia spowodowały większą liczbę osób, które uzyskały świadczenie, co za tym idzie więcej osób posiada dobrą sytuację materialną.

Aby wypełnić wniosek o 500+ najlepiej wejść na stronę Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.