Rata pożyczki zależy od pożyczkodawcy, u którego wniosek pożyczkowy będzie zaakceptowany. Wszystkie szczegóły dotyczące płatności za raty, można znaleźć bezpośrednio na stronie danego pożyczkodawcy.

Współpracujemy tylko z zaufanymi firmami, dlatego możesz bezpiecznie wypełniać wnioski na stronach pożyczkodawców z naszego rankingu pożyczek dla zadłużonych.

Wstępna decyzja pożyczki w większości przypadków trwa maksymalnie 15 minut. Po tym czasie dostaniesz decyzję czy Twój wniosek jest zaakceptowany bądź odrzucony.

Oczywiście, że tak! Im więcej wniosków złożysz tym większą szansę masz na otrzymanie pożyczki online! Tylko od Ciebie zależy ile wniosków wypełnisz.

Zazwyczaj czas oczekiwania na przelew pożyczki online to kilka minut. Pożyczkodawcy po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przelewają pieniądze na konto natychmiast.

W naszym rankingu na stronie pozyczka4you.pl znajdziesz wiele firm, dla których Twoje zadłużenie nie będzie problemem w pozytywnej akceptacji wniosku.

Na ogół do wypełniania wniosku pożyczkowego potrzebujesz tylko dowód osobisty.

W naszym rankingu pożyczkowym, w przejrzysty sposób przedstawiliśmy najważniejsze informacje o pożyczce, które będą Ci potrzebne do porównania. Na podstawie: kwoty pożyczki czy informacji o pierwszej darmowej pożyczce, możesz w prosty sposób znaleźć dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

U większości przedstawionych przez nas firm pożyczkowych, nie potrzebujesz żadnych dokumentów. Nie musisz mieć zaświadczeniach o dochodach.

Jeśli szukasz pożyczki bez baz dłużników to w naszym rankingu znajdziesz firmy, które spełniają te kryterium - wyróżniliśmy je niebieskim stemplem.

Wbrew pozorom, na rynku w Polsce są dostępne oferty kredytów dla osób zadłużonych. Tak zwany ,,kredyt bez bik" są skierowane dla osób posiadające zadłużenia w bazach. Firmy udzielające tego typu zobowiązania nie weryfikują klientów pod względem wcześniejszego zadłużenia. Pod uwagę brane są inne kwestie. Należy jednak pamiętać, że takie finansowanie będzie droższe od tych, gdzie pod uwagę brane są wpisy w BIK.

Wystarczy wybrać ofertę z naszego rankingu, która ma przypisane słowo ,,BEZ BIK" i tam należy złożyć wniosek. Dodatkowo możesz znaleźć pożyczki pozabankowe bez weryfikacji, które również mogą być korzystne w momencie kiedy pilnie potrzebujemy pieniędzy.

Niestety nie ma ma to prostej odpowiedzi. Każda firma pożyczkowa podczas weryfikacji klienta bierze różne aspekty pod uwagę. Jeśli posiadamy zadłużenie, to musimy wiedzieć, że jesteśmy klientem dużego ryzyka więc nasza aktualna sytuacja finansowa powinna być na dobrym poziomie, aby szybka pożyczka dla zadłużonych trafiła na nasze konto.

5/5 - (4 oddanych głosów)