Ranking kredytów konsolidacyjnych to narzędzie, które pomoże nam w łatwy sposób porównać dostępne na rynku oferty. Dzięki temu bez zbędnych trudności będziemy mogli wybrać rozwiązanie, które okaże się dla nas najkorzystniejsze. W ten sposób nie tylko zyskujemy pewność, że korzystamy z atrakcyjnych warunków i oszczędzamy środki, ale również podpisujemy umowę z wiarygodnym źródłem finansowym.

KasaStefczyka
RRSO6,23 %
Oprocentowanie 6 %
Prowizja0 %
Ocena10/10
PKO Bank Polski
RRSO9,21 %
Oprocentowanie 7,2 %
Prowizja0 %
Ocena10/10
Pekao konsolidacja
RRSO7,45 %
Oprocentowanie 7,2 %
Prowizja0%
Ocena9/10
AliorBank
RRSO10,86 %
Oprocentowanie 7,19 %
Prowizja0 %
Ocena9/10
Santander
RRSO11,18 %
Oprocentowanie 7,2 %
Prowizja5,91 %
Ocena9/10
BNP Konsolidacja
RRSO8,29 %
Oprocentowanie 7,99 %
Prowizja0 %
Ocena8/10

W rankingu znajdziemy wszelkie niezbędne informacje, które posłużą nam do podjęcia decyzji odnośnie do wyboru oferty konkretnej firmy. Kredyt konsolidacyjny ranking to opcja, z której korzysta coraz większa liczba konsumentów. Pozwala nam zaoszczędzić czas, który wcześniej musieliśmy poświęcić na przeglądanie stron poszczególnych banków. Sprawdźmy, jak z niego korzystać i jakie informacje w nim znajdziemy.

Kredyty konsolidacyjny ranking

kredy konsolidacyjny ranking

Ranking kredytów konsolidacyjnych zawiera najlepsze oferty konsolidacji dostępne aktualnie na rynku finansowym. Wystarczy, że wpiszemy kwotę, którą chcemy skonsolidować i okres spłaty, jaki nas interesuje. W odpowiedzi zostaną wyświetlone oferty poszczególnych firm wraz z warunkami i kosztami kredytowania. Jeśli interesuje nas kredyt konsolidacyjny, ranking pozwoli nam znaleźć zobowiązanie, dzięki któremu połączymy nie tylko kredyty bankowe, ale także pożyczki online bez baz. To od nas zależy, które zobowiązania chcemy skonsolidować, gdyż firmy nie narzucają nam konieczności połączenia wszystkich zaciągniętych pożyczek czy kredytów. Jeśli nie radzimy sobie ze spłatą tylko części z nich, a wiemy, że inne raty bez problemu będziemy mogli uiszczać terminowo, wystarczy przejrzeć ranking konsolidacji i znaleźć elastyczną ofertę. W ten sposób dobieramy takie warunki, które spełnią nasze potrzeby i będą odpowiednio dopasowane do możliwości finansowych. 

Kredyty konsolidacyjne ranking — jakie informacje zawiera?

Ranking konsolidacji zawiera niezbędne informacje, które posłużą nam w wyborze najlepszej oferty. Znajdziemy w nim wszelkie koszty związane z kredytowaniem, np. wysokość oprocentowania, miesięcznej raty czy RRSO. Na rynku znajdziemy także zobowiązania umożliwiające skonsolidowanie pożyczek i kredytów bez prowizji, które cieszą się coraz większą popularnością. W rankingu kredytów konsolidacyjnych zostaną wyświetlone takie dane jak:

  • Wysokość miesięcznej raty do spłaty;
  • Wysokość procentowa RRSO;
  • Oprocentowanie;
  • Prowizja;
  • Całkowita kwota do spłaty;
  • Zobowiązania możliwe do skonsolidowania (kredyty, pożyczki bankowe, chwilówki, pożyczki z parabanków, karty kredytowe itp.);
  • Okres spłaty;
  • Ubezpieczenie (wymagane lub opcjonalne);
  • Forma wnioskowania (stacjonarnie, online, telefoniczne).

Czy kredyt konsolidacyjny ranking jest wiarygodny?

Nie musimy obawiać się, że korzystając z rankingu, narażamy się na niebezpieczeństwo. Tego typu zestawienia są przygotowywane przez specjalistów finansowych na podstawie wcześniejszej analizy ofert. Możemy być pewni, że firmy przedstawione w rankingach są wiarygodne i bezpieczne, a podpisanie z nimi umowy nie stanowi dla nas żadnego zagrożenia. Analitycy przed umieszczeniem konkretnych ofert w rankingach dokładnie sprawdzają konkretne instytucje. Dzięki temu klienci zyskują maksymalne bezpieczeństwo i pewność, że dostępne na liście oferty zawierają najlepsze na rynku warunki. 

Ranking pożyczek konsolidacyjnych — jak szukać najlepszych ofert?

Jeśli interesuje nas pożyczka konsolidacyjna, ranking pomoże nam bez wysiłku znaleźć ofertę z najatrakcyjniejszymi warunkami. Pamiętajmy, że w tego typu zestawieniach produkty są układane w kolejności od najlepszej do najmniej opłacalnej lub na odwrót. Zazwyczaj na pierwszych miejscach rankingu konsolidacji znajdziemy propozycje poszczególnych firm, oferujących najlepsze na rynku opcje pożyczek. Dzięki temu nie musimy nawet poświęcać dużej ilości czasu na porównywanie kosztów i wszelkich innych warunków zobowiązań. Warto jednak zwrócić uwagę na wysokość raty, która w przypadku konsolidacji jest najistotniejszym czynnikiem. Nowa rata powinna być znacznie mniejsza niż łączna suma, jaką aktualnie ponosimy na miesięczne opłaty kredytowe. 

5/5 - (2 oddanych głosów)