Współczesne czasy rządzą się swoimi prawami. Posiadamy nie tylko coraz więcej obowiązków, ale rosną również nasze oczekiwania materialne. Niestety często przewyższamy własne możliwości, czego wynikiem jest wpadanie w swoistą pułapkę finansową, z której ciężko się wydostać. W przypadku długów, nie możemy liczyć na kolejny kredyt bankowy, który umożliwiłby nam spłatę zaległych zobowiązań. Na rynku istnieje jednak wiele firm oferujących pożyczki długoterminowe dla zadłużonych, które stanowią doskonałe rozwiązanie, gdy nie radzimy sobie z dziurą w budżecie.

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych — ranking na Czerwiec 2024

SzybkoPozycz.pl
Kwota Pożyczki100 zł - 50 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 50 000 zł
Okres pożyczki1 - 48 miesięcy
Ocena10/10
Tarata
Kwota Pożyczki100 zł - 60 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 60 000 zł
Okres pożyczki3 - 36 miesięcy
Ocena9/10
SuperGrosz.pl
Kwota Pożyczki1 000 zł - 30 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 30 000 zł
Okres pożyczki4 - 50 miesięcy
Ocena10/10
Provident
Kwota Pożyczki500 zł - 20 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 20 000 zł
Okres pożyczki5 - 48 miesięcy
Ocena9/10
ratka
Kwota Pożyczki500 zł - 150 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 5000 zł
Okres pożyczki1 - 60 miesięcy
Ocena10/10
KredytOk
Kwota Pożyczki1000 zł - 10 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 10 000 zł
Okres pożyczki12 - 30 miesięcy
Ocena8/10
PanPożyczka
Kwota Pożyczki100 zł - 50 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 50 000 zł
Okres pożyczki1 - 48 miesięcy
Ocena10/10
kasastefczyka
Kwota Pożyczki1000 zł - 160000 zł
Pierwsza pożyczka do: 160 000 zł
Okres pożyczki12 - 60 miesięcy
Ocena9/10
Youmoney
Kwota Pożyczki100 zł - 50 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 10 000 zł
Okres pożyczki1 - 48 miesięcy
Ocena10/10
Aasapolska.pl
Kwota Pożyczki1 000 zł - 15 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 15 000 zł
Okres pożyczki36 miesięcy
Ocena7/10
Smartney.pl
Kwota Pożyczki1000 zł - 150 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 150 000 zł
Okres pożyczki6 - 120 miesięcy
Ocena9/10
ProfiCredit
Kwota Pożyczki1000 zł - 25 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 25 000 zł
Okres pożyczki36 miesięcy
Ocena8/10
Wonga.pl
Kwota Pożyczki200 zł - 15 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 15 000 zł
Okres pożyczki1 - 48 miesięcy
Ocena7/10

Czym są pożyczki długoterminowe dla zadłużonych?

Jak sama nazwa wskazuje, pożyczki długoterminowe dla zadłużonych dedykowane są osobom, które posiadają niespłacone zobowiązania. Jeśli na nasze konta zajęła firma komornicza, a nasza historia w BIK jest negatywna, nie możemy liczyć na udzielenie przez bank pomocy finansowej. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja, w której staramy się o wsparcie ze strony parabanku oferującego pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń.

Tego typu forma finansowania znacznie różni się od pożyczek, które zaciągamy w bankach. Firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, dzięki czemu do swych ofert wprowadzają coraz więcej rozwiązań, które mają na celu ułatwienie nam uzyskania środków na spłatę długów. Podstawową różnicą jest tutaj proces wnioskowania o pożyczki długoterminowe dla zadłużonych, który nie wiąże się z tak skrupulatnym sprawdzaniem potencjalnego pożyczkobiorcy, jak w przypadku banków. Oznacza to, że osoby z komornikiem otrzymują sporą szansę na pozbycie się problemów finansowych i wyjścia z długów. Jednak również w tym wypadku klienci muszą spełnić kilka kluczowych zasad, aby móc wnioskować o pożyczkę. 

Wady i zalety pożyczek pozabankowych

Zalety pożyczek pozabankowych Wady pożyczek pozabankowych
kciuk brak zbędnych formalności do załatwienia kciuk w dół wysokiego RRSO, który określa całkowite koszty finansowania
kciuk kwota finansowania nawet do 160 tys. złotych kciuk w dół spore ryzyko wpadnięcia w pętlę zadłużenia ze względu na ogólnodostępność finansowania
kciuk długi okres spłaty – nawet 96-miesięcy kciuk w dół ryzyko podpisania niekorzystnej umowy w przypadku braku stosownej weryfikacji umowy
kciuk wiele ofert dostępnych na rynku
kciuk przejrzyste warunki finansowania

Pożyczki długoterminowe online — warunki

O udzielenie pożyczki długoterminowej dla zadłużonych mogą ubiegać się osoby pełnoletnie, posiadające obywatelstwo polskie oraz zamieszkujące na terenie kraju. Istotną kwestią jest tu również ważny dokument osobisty, który musimy okazać firmie pożyczkowej w celu weryfikacji naszej wiarygodności. Niezbędne będzie także posiadanie konta w polskim banku oraz udokumentowanie otrzymywania dochodów. Mogą być one pobierane z różnych źródeł. Ważne jest, iż parabanki nie wykluczają wynagrodzenia z tytułu emerytury czy renty, a także umów cywilnoprawnych oraz pracy dorywczej. Nie wymagane jest więc zatrudnienie na pełen etat. Osoby nie posiadające pracy mogą uzyskać pożyczkę dla bezrobotnych.

warunki pożyczki długoterminowej

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń a kredyt — różnice

Jeśli chcemy starać się o pożyczkę długoterminową bez zaświadczeń, nie musimy obawiać się o sprawdzanie powszechnych baz, które są skrupulatnie analizowane przez banki. Firmy pożyczkowe oferujące tego typu usługi nie przywiązują wagi do historii kredytowej w BIK, rejestru KRD, czy bazy BIG. Podczas wnioskowania konieczne będzie wyłącznie zweryfikowanie tożsamości oraz uzyskiwanych dochodów, które potwierdzą nasze zdolności do spłaty zobowiązania. W przypadku pożyczki na raty dla zadłużonych, nieistotny jest również stan zadłużenia u komornika

Kredyt w banku Pożyczka długoterminowa dla zadłużonych
Wymagana zdolność kredytowa Bez zdolności kredytowej
Konieczność posiadania dobrej historii kredytowej w BIK Bez sprawdzania BIK
Niedostępny dla osób z komornikiem Dostępna dla osób z komornikiem
Nie mogą ubiegać się o niego osoby wpisane do KRD Możliwa do uzyskania przez osoby w KRD
Dużo formalności Minimum formalności
Długotrwały proces wnioskowania Szybki proces weryfikacji

Pożyczka bez BIK dostępna jest w wielu firmach pozabankowych, a o tego typu finansowanie możemy ubiegać się zarówno w punkcie stacjonarnym, jak i za pośrednictwem Internetu. Drugi sposób jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem, nie tylko z powodu komfortu i braku konieczności wychodzenia z domu, ale również dlatego, iż przebiega znacznie szybciej niż wizyta w placówce.

Jak wnioskować o pożyczki długoterminowe online?

Wniosek o pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń możemy złożyć na stronie www. Wystarczy, że wypełnimy krótki formularz, w których wpisujemy swoje dane osobowe oraz podstawowe informacje, np. wysokość osiąganych dochodów. Jednocześnie wybieramy liczbę rat, która nas interesuje. Do wypełnienia wniosku będziemy potrzebowali dokumentu tożsamości, dzięki czemu pożyczka na dowód będzie dostępna w szybki sposób. Po wysłaniu wniosku, zostaniemy poproszeni o potwierdzenie naszej tożsamości poprzez wykonanie przelewu z symboliczną kwotą na konto parabanku. Dzięki temu firma pożyczkowa zyskuje pewność, iż wnioskowanie w rzeczywistości odbywa się z inicjatywy autentycznej osoby. Zdarza się, że weryfikację danych osobowych możemy przeprowadzić w specjalnie dedykowanej aplikacji mobilnej. Tego typu opcja pozwala zaoszczędzić sporo czasu, gdyż zaledwie jednym kliknięciem możemy wysłać nasze dane konkretnej firmie udzielającej pożyczki długoterminowe online. 

Jeśli parabank wydał pozytywną decyzję odnośnie do udzielenia pożyczki długoterminowej dla zadłużonych, możemy dopełnić formalności odwiedzając stacjonarny oddział lub umawiając wizytę z agentem. W przypadku drugiej formy, wybieramy dogodny termin, ustalamy miejsce spotkania (może być to własny dom) i podpisujemy umowę z firmą pożyczkową.

Wiele parabanków oferuje darmowe pożyczki długoterminowe online dla nowych klientów. Jeśli więc nie korzystaliśmy wcześniej z usług wybranej firmy pożyczkowej, pierwsza pomoc finansowa zostanie udzielona nam bezpłatnie. Oznacza to, że przykładowo pożyczając 3 tys. zł., oddajemy dokładnie tyle samo bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z oprocentowaniem.

Najtańsze pożyczki długoterminowe

Kiedy mamy zadłużenia, często interesują nas najtańsze pożyczki długoterminowe. Jak szukać takich ofert i czym się cechują? Przede wszystkim warto pamiętać, że wiele firm pożyczkowych oferuje zaciągnięcie pierwszego zobowiązania zupełnie za darmo. Tego typu oferty są skierowane do nowych klientów, którzy nie korzystali wcześniej z usług, a pilnie potrzebują wsparcia finansowego. Warto jednak wiedzieć, że darmowe pożyczki długoterminowe nie są udzielane na tak długi okres, jak klasyczne zobowiązania np. na 12 miesięcy, przy których obowiązują koszty. Jednak jeśli szukamy chwilowego wsparcia i chcemy maksymalnie zmniejszyć opłaty w związku z oprocentowaniem czy RRSO, warto korzystać z takich ofert. Najczęściej są one przyznawane max. do kilku tysięcy złotych. Jedną z najpopularniejszych jest pożyczka na 60 dni, którą zaciągniemy w wielu firmach za darmo. 

Jeśli jednak naszą uwagę zwróciła pożyczka długoterminowa online, warto sprawdzić, czym musi się cechować, aby była jak najkorzystniejsza. Przede wszystkim przy wyborze oferty musimy kierować się takimi aspektami jak:

 • RRSO — Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, która stanowi koszt, jaki poniesiemy w skali roku, zaciągając dane zobowiązanie. Im mniej wynosi RRSO, tym tańsze będą pożyczki długoterminowe online.  
 • Całkowity koszt pożyczki — Jest to kwota, którą ostatecznie zapłacimy za przyznanie nam zobowiązania. Warto porównać ją dzieląc sumę na liczbę miesięcy, na jakie zaciągniemy pożyczkę. 
 • Oprocentowanie — Równie ważna kwestia jak RRSO, jednak te dwa wskaźniki są często mylone przez pożyczkobiorców. Przede wszystkim oprocentowanie pożyczki długoterminowej to jeden z kosztów, które uiszczamy podczas jej spłacania, jednak nie jedyny. Jest ono wliczone w RRSO, dlatego jeśli chcemy sprawdzić, ile ostatecznie będzie kosztowała nas pożyczka długoterminowa, warto najpierw sprawdzać Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania, a potem dopiero oprocentowanie. 
 • Miesięczna rata — Chcąc wziąć pożyczkę na rok, czy na dłuższy okres, istotne jest dopasowanie wysokości miesięcznej raty do naszych możliwości. Dzięki temu zyskamy pewność, że zobowiązanie spłacimy w terminie i całkowicie zminimalizować ryzyko opóźnień. Rata musi być dostosowana do naszego miesięcznego budżetu, tak aby nie zaburzyła znacznie środków na utrzymanie i pilne wydatki. Wiele firm umożliwia jej elastyczne dopasowanie, np. poprzez wydłużenie czasu kredytowania. 

Podsumowując, tanie pożyczki długoterminowe to takie, które nie mają bardzo wysokiego RRSO i oprocentowania, a wysokość miesięcznej raty nie będzie stanowiła problemu dla naszego budżetu. 

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych

Zwłaszcza osoby zadłużone szukają na rynku pożyczki z długim terminem spłaty, która pozwoli im uporać się z długami, a jednocześnie nie przyczyni się do ich wzrośnięcia. Jeśli szukamy sposobu na pozbycie się zaległości, warto przyjrzeć się takim zobowiązaniom, które umożliwią nam regularne spłacanie zadłużeń. 

Pożyczki online długoterminowe dla zadłużonych są skierowane do osób, które mają:

 • Komornika na koncie bankowym;
 • Złą historię w BIK-u;
 • Wpisy do rejestrów dłużników, np. KRD;
 • Problemy ze spłatą zaległych zobowiązań;
 • Zaległości w zapłacie rachunków;
 • Pracę dorywczą lub są bezrobotni;
 • Niską zdolność kredytową;
 • Małą emeryturę lub rentę;
 • Niskie zarobki z pracy dorywczej.

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych online wiążą się z uproszczoną procedurą wnioskowania i nie wymagają spełnienia surowych warunków. Pożyczkodawcy wymagają najczęściej ważnego dowodu osobistego i stałego dochodu, który umożliwi spłatę raty. Nie musi być on jednak wysoki, ani pochodzić z pracy na pełen etat. Akceptowane są inne źródła, np. zasiłek, emerytura lub renta, praca dorywcza itp. Są to więc pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń, przy których nie wymaga się dołączania dokumentacji typu zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy, deklaracje podatkowe itp. Może zdarzyć się, że przy wnioskowaniu o wyższą kwotę, konieczne będzie udostępnienie wyciągów z konta, np. z 3 ostatnich miesięcy. Celem tego typu wymogów jest umożliwienie zweryfikowania sytuacji finansowej pod względem tego, czy środki starczą na pokrycie raty. 

Pożyczka długoterminowa dla zadłużonych to także doskonałe rozwiązanie dla osób z komornikiem, który zajął konto bankowe, aby pobierać środki na spłatę długu. Jeśli w związku z tym brakuje nam pieniędzy na życie, możemy wspomóc się w taki sposób, wybierając wypłatę zobowiązania w gotówce. Bowiem środki z pożyczki poza bankowe długoterminowej możemy uzyskać podczas wizyty domowej przy podpisaniu umowy z firmą lub samodzielnie odwiedzając punkt stacjonarny. Świetnym sposobem jest także wypłacenie gotówki w placówce Poczty Polskiej za pomocą czeku GIRO. 

Czy pożyczki długoterminowe dla zadłużonych są bezpieczne?

Wiele osób chcących ubiegać się o zobowiązanie, jakim są pożyczki długoterminowe dla zadłużonych, z pewnością obawia się o bezpieczeństwo tego typu usług. Warto zaznaczyć, że korzystając z ofert znanych parabanków, nie narażamy się na oszustwo finansowe, a zaciągnięcie pożyczki może pomóc nas wyjść z kłopotów finansowych. Pamiętajmy, aby nie pożyczać środków z nieznanych źródeł, które ogłaszają się na słupach, tablicach, czy też portalach ogłoszeniowych. Aby znaleźć pewną firmę, której oferta wiąże się ze stuprocentowym bezpieczeństwem, warto zapoznać się z rankingiem pożyczek długoterminowych. Możesz również zobaczyć oferty pożyczek prywatnych, które będą doskonałą alternatywną jeśli nie chcemy pożyczać z firm pożyczkowych.

Pytania i odpowiedzi

Maksymalna kwota pożyczki dla zadłużonych to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Całkowita dostępna kwota finansowania jest uzależniona nie tylko od poziomu zadłużenia, ale także od wysokości osiąganych dochodów pożyczkobiorcy.

Finansowanie bez weryfikacji BIK i KRD możesz dostać w firmach pozabankowych takich, jak: Vivus, Smartney, Cashtero. Jeśli szukasz najlepszych ofert finansowania dla zadłużonych bez weryfikacji rejestrów dłużników, sprawdź internetowy ranking pożyczek pozabankowych.

Nie da się jednoznacznie ustalić tego, kto udzieli pożyczki długoterminowej dla zadłużonych. Wystarczy sprawdzić ranking pożyczek online i oceny przyznawalności. Najpewniej otrzymasz pożyczkę długoterminową bez odmowy w takich firmach, jak: Provident, Szybkopozycz.pl, Super Grosz i Smartney.

Pożyczkę długoterminową dla zadłużonych przez internet możesz otrzymać w większości firm pozabankowych na terenie Polski. Po analizie dostępnych ofert pożyczkodawców, możesz złożyć wniosek w takich firmach, jak: Aasa lekkie raty, Super Grosz czy Profi Credit.

Finansowani w postaci pożyczek długoterminowych dla zadłużonych są bezpieczne, o ile wybierzesz rzetelną firmę pożyczkową, która przyzna Ci dodatkową gotówkę. W rankingu online znajdziesz wyłącznie zweryfikowanych pożyczkodawców. Jeśli chcesz bezpiecznie wziąć dodatkową pożyczkę dla zadłużonych, dokładnie oceń swoje możliwości finansowe, aby nie mieć problemu ze spłatą zadłużenia.

Przyznawalność pożyczek długoterminowych dla zadłużonych jest uzależniona od indywidualnej oceny sytuacji finansowej potencjalnego pożyczkobiorcy. Im mniej danych weryfikuje firma pożyczkowa, tym wyższy poziom przyznawalności finansowania.

W jednej firmie pożyczkowej można zaciągnąć tylko jedną pożyczkę długoterminową dla zadłużonych. W razie posiadania odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej, nie ma przeciwwskazań, aby złożyć wniosek pożyczkowy w kilku instytucjach pozabankowych.

Pożyczkobiorcy weryfikują potencjalnych klientów na podstawie zgodności danych podanych we wniosku z rzeczywistym stanem, wysokości dochodów oraz historii kredytowej w BIK i innych rejestrach dłużników.

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych są dostępne dla osób, które: ukończyły co najmniej 18 lat, wykazują odpowiednio wysokie dochody miesięczne oraz mają polskie obywatelstwo. Do wnioskowania potrzebny jest też aktualny dokument tożsamości.

Pożyczki dla zadłużonych nie otrzyma osoba, która ma wiele negatywnych wpisów w historii kredytowej BIK oraz nie wykazuje żadnych dochodów z legalnego źródła. W takiej sytuacji firma pożyczkowa może odmówić udzielenia finansowania.

Aby otrzymać pożyczkę długoterminową dla zadłużonych wystarczy złożyć wniosek pożyczkowy przez internet, a także: być osobą pełnoletnią, mieć zdolność do czynności prawnych oraz posługiwać się własnym rachunkiem bankowym oraz dowodem tożsamości.

Pożyczki długoterminowe dla osób zadłużonych mogą być udzielane z okresem spłaty nawet do kilku lat. Ostateczny czas trwania umowy zależy od indywidualnej oferty pożyczkodawcy.

Długoterminową pożyczkę dla zadłużonych bez zaświadczeń można otrzymać w kilku firmach pożyczkowych: Smartney, Wonga, Bocian Pożyczki i Profi Credit. To wygodny sposób, aby pozyskać dodatkowe pieniądze z minimum formalności i długim okresem spłaty.

4.6/5 - (13 oddanych głosów)