Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych

Współczesne czasy rządzą się swoimi prawami. Posiadamy nie tylko coraz więcej obowiązków, ale rosną również nasze oczekiwania materialne. Niestety często przewyższamy własne możliwości, czego wynikiem jest wpadanie w swoistą pułapkę finansową, z której ciężko się wydostać. W przypadku długów, nie możemy liczyć na kolejny kredyt bankowy, który umożliwiłby nam spłatę zaległych zobowiązań. Na rynku istnieje jednak wiele firm oferujących pożyczki długoterminowe dla zadłużonych, które stanowią doskonałe rozwiązanie, gdy nie radzimy sobie z dziurą w budżecie.

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych — ranking 2020!

Kwota pożyczki:
Okres:
Pokaż więcej pożyczek

Czym są pożyczki długoterminowe dla zadłużonych?

Jak sama nazwa wskazuje, pożyczki długoterminowe dla zadłużonych dedykowane są osobom, które posiadają niespłacone zobowiązania. Jeśli na nasze konta zajęła firma komornicza, a nasza historia w BIK jest negatywna, nie możemy liczyć na udzielenie przez bank pomocy finansowej. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja, w której staramy się o wsparcie ze strony parabanku oferującego pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń. 

Tego typu forma finansowania znacznie różni się od pożyczek, które zaciągamy w bankach. Firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, dzięki czemu do swych ofert wprowadzają coraz więcej rozwiązań, które mają na celu ułatwienie nam uzyskania środków na spłatę długów. Podstawową różnicą jest tutaj proces wnioskowania o pożyczki długoterminowe dla zadłużonych, który nie wiąże się z tak skrupulatnym sprawdzaniem potencjalnego pożyczkobiorcy, jak w przypadku banków. Oznacza to, że osoby z komornikiem otrzymują sporą szansę na pozbycie się problemów finansowych i wyjścia z długów. Jednak również w tym wypadku klienci muszą spełnić kilka kluczowych zasad, aby móc wnioskować o pożyczkę. 

Pożyczki długoterminowe online — warunki

O udzielenie pożyczki długoterminowej dla zadłużonych mogą ubiegać się osoby pełnoletnie, posiadające obywatelstwo polskie oraz zamieszkujące na terenie kraju. Istotną kwestią jest tu również ważny dokument osobisty, który musimy okazać firmie pożyczkowej w celu weryfikacji naszej wiarygodności. Niezbędne będzie także posiadanie konta w polskim banku oraz udokumentowanie otrzymywania dochodów. Mogą być one pobierane z różnych źródeł. Ważne jest, iż parabanki nie wykluczają wynagrodzenia z tytułu emerytury czy renty, a także umów cywilnoprawnych oraz pracy dorywczej. Nie wymagane jest więc zatrudnienie na pełen etat. Osoby nie posiadające pracy mogą uzyskać pożyczkę dla bezrobotnych.

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń a kredyt — różnice

Jeśli chcemy starać się o pożyczkę długoterminową bez zaświadczeń, nie musimy obawiać się o sprawdzanie powszechnych baz, które są skrupulatnie analizowane przez banki. Firmy pożyczkowe oferujące tego typu usługi nie przywiązują wagi do historii kredytowej w BIK, rejestru KRD, czy bazy BIG. Podczas wnioskowania konieczne będzie wyłącznie zweryfikowanie tożsamości oraz uzyskiwanych dochodów, które potwierdzą nasze zdolności do spłaty zobowiązania. W przypadku pożyczki na raty dla zadłużonych, nieistotny jest również stan zadłużenia u komornika

Kredyt w banku Pożyczka dla zadłużonych
Wymagana zdolność kredytowa Bez zdolności kredytowej
Konieczność posiadania dobrej historii kredytowej w BIK Bez sprawdzania BIK
Niedostępny dla osób z komornikiem Dostępna dla osób z komornikiem
Nie mogą ubiegać się o niego osoby wpisane do KRD Możliwa do uzyskania przez osoby w KRD
Dużo formalności Minimum formalności
Długotrwały proces wnioskowania Szybki proces weryfikacji

Pożyczka bez BIK dostępna jest w wielu firmach pozabankowych, a o tego typu finansowanie możemy ubiegać się zarówno w punkcie stacjonarnym, jak i za pośrednictwem Internetu. Drugi sposób jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem, nie tylko z powodu komfortu i braku konieczności wychodzenia z domu, ale również dlatego, iż przebiega znacznie szybciej niż wizyta w placówce.

Jak wnioskować o pożyczki długoterminowe online?

Wniosek o pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń możemy złożyć na stronie www. Wystarczy, że wypełnimy krótki formularz, w których wpisujemy swoje dane osobowe oraz podstawowe informacje, np. wysokość osiąganych dochodów. Jednocześnie wybieramy liczbę rat, która nas interesuje. Po wysłaniu wniosku, zostaniemy poproszeni o potwierdzenie naszej tożsamości poprzez wykonanie przelewu z symboliczną kwotą na konto parabanku. Dzięki temu firma pożyczkowa zyskuje pewność, iż wnioskowanie w rzeczywistości odbywa się z inicjatywy autentycznej osoby. Zdarza się, że weryfikację danych osobowych możemy przeprowadzić w specjalnie dedykowanej aplikacji mobilnej. Tego typu opcja pozwala zaoszczędzić sporo czasu, gdyż zaledwie jednym kliknięciem możemy wysłać nasze dane konkretnej firmie udzielającej pożyczki długoterminowe online.

Jeśli parabank wydał pozytywną decyzję odnośnie do udzielenia pożyczki na raty dla zadłużonych, możemy dopełnić formalności odwiedzając stacjonarny oddział lub umawiając wizytę z agentem. W przypadku drugiej formy, wybieramy dogodny termin, ustalamy miejsce spotkania (może być to własny dom) i podpisujemy umowę z firmą pożyczkową.

Wiele parabanków oferuje darmowe pożyczki długoterminowe online dla nowych klientów. Jeśli więc nie korzystaliśmy wcześniej z usług wybranej firmy pożyczkowej, pierwsza pomoc finansowa zostanie udzielona nam bezpłatnie. Oznacza to, że przykładowo pożyczając 3 tys. zł., oddajemy dokładnie tyle samo bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z oprocentowaniem.

Czy pożyczki długoterminowe dla zadłużonych są bezpieczne?

Wiele osób chcących ubiegać się o zobowiązanie, jakim są pożyczki długoterminowe dla zadłużonych, z pewnością obawia się o bezpieczeństwo tego typu usług. Warto zaznaczyć, że korzystając z ofert znanych parabanków, nie narażamy się na oszustwo finansowe, a zaciągnięcie pożyczki może pomóc nas wyjść z kłopotów finansowych. Pamiętajmy, aby nie pożyczać środków z nieznanych źródeł, które ogłaszają się na słupach, tablicach, czy też portalach ogłoszeniowych. Aby znaleźć pewną firmę, której oferta wiąże się ze stuprocentowym bezpieczeństwem, warto zapoznać się z rankingiem pożyczek długoterminowych. Możesz również zobaczyć oferty pożyczek prywatnych, które będą doskonałą alternatywną jeśli nie chcemy pożyczać z firm pożyczkowych.