Darmowe pożyczki są obecnie bardzo popularne wśród wielu osób, które zmagają się z problemami z płynnością finansową. Pożyczki z RRSO 0% są możliwe do odnalezienia, zwłaszcza jeśli z oferty danej firmy pożyczkowej korzystamy po raz pierwszy. Sprawdźmy na czym polega darmowa pożyczka i jakie warunki należy spełnić, aby ją pozyskać.

Ranking darmowych pożyczek

Kwota pożyczki:
Okres:
Pokaż więcej pożyczek

Pierwsza pożyczka za darmo – czy to możliwe?

Darmowe pożyczki przez Internet są oferowane osobom, które dopiero zaczynają współpracę z danym parabankiem. Tego typu zobowiązanie posiada zerowe RRSO i można uzyskać je nawet w kilka minut. Jest to zachęta do skorzystania z oferty danej firmy, dlatego taka pożyczka za darmo nie zawiera żadnych ukrytych opłat.

ranking darmowych pożyczekPożyczka bez odsetek – na jakich warunkach?

Darmowe pożyczki są udzielane na krótki okres – od 30 do maksymalnie 60 dni. Niektóre firmy udzielające pożyczek pozwalają na darmowe przedłużenie spłaty pożyczki, ale na okres nie dłuższy niż jeden miesiąc. Możemy również skorzystać z zawieszenia spłacania rat. W tym celu należy wypełnić wniosek o wakacje kredytowe.

Takie pożyczki online darmowe skierowane są dla klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z oferty danej firmy pożyczkowej. Ich ogromnym plusem jest minimum formalności, jakie należy wypełnić przy składaniu wniosku.

Podczas starania się o darmową pożyczkę na krótki okres, firma pożyczkowa będzie prosiła nas o zalogowanie się na stronie internetowej, co automatycznie utworzy darmowe konto, z którego będziemy mogli zarządzać naszymi finansami. Niektóre parabanki wymagają wykonania przelewu na symboliczną kwotę w celu weryfikacji klienta. W ten sposób firma pożyczkowa może sprawdzić naszą wiarygodność, ale również potwierdzić nasz numer konta bankowego.

Po zalogowaniu się na stronie wybieramy usługę, której warunki spełniają nasze oczekiwania finansowe. Najczęściej dostępna jest darmowa pożyczka na 30 dni, bądź darmowa pożyczka na 45 dni. Wybieramy również kwotę, którą chcemy pożyczyć. Mamy do wyboru kilka opcji, w tym: darmowa pożyczka do 3000 oraz darmowa pożyczka do 5000 zł. 

Co ważne, przy pierwszej pożyczce w takiej instytucji finansowej, nie są sprawdzane wszystkie dokumenty, o które zapytałby nas bank w przypadku wnioskowania o kredyt lub pożyczkę.

W przypadku pożyczek za darmo musimy spełnić kilka warunków:

  • Być osobami pełnoletnimi 
  • Posiadać obywatelstwo polskie
  • Mieć ważny dokument tożsamości
  • Być zameldowanym w Polsce.

Podczas starania się o pożyczki darmowe, instytucja finansowa, która nam ich udzieli, nie wymaga od nas okazania zaświadczenia o dochodach. W elektronicznym wniosku wpisujemy interesującą nas kwotę pożyczki za darmo, a także wysokość naszych miesięcznych dochodów. W przypadku takich usług jak szybka darmowa pożyczka przez Internet, parabank nie zawsze wymaga od nas podawania we wniosku danych dotyczących miesięcznych wydatków czy ilości osób przebywających w naszym gospodarstwie domowym. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób, które nie otrzymały pożyczki na procent ze względu na ciężką sytuację rodzinną lub zawodową. Również wiele firm pożyczkowych w trakcie składania przez nas wniosku o pożyczkę, rezygnuje ze sprawdzania naszych danych w bazie BIK i KRD. Jest to więc świetne rozwiązanie dla osób zadłużonych, które pilnie potrzebują środków finansowych na spłatę najbardziej pilnych opłat oraz odsetek karnych. 

W przypadku takich ofert, jak darmowa pożyczka online i darmowa pożyczka na 60 dni, nie potrzebujemy również dokładać do wniosku naszego zaświadczenia o zarobkach w postaci dokumentu od pracodawcy. Nie jest również wymaga od nas umowa o pracę. Jest to więc idealna pożyczka dla rencisty, który otrzymuje niskie dochody z tytułu tego typu świadczenia.

Darmowa pożyczka – jakie dane należy podać we wniosku?

We wniosku do darmowej pożyczki bez BIK należy dodać takie dane jak nasze imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, numer dowodu osobistego oraz rodzaj dochodu. Potrzebna będzie również informacja, o jaką kwotę wnioskujemy. Pierwsza pożyczka gratis może być uzyskana przez rencistę lub emeryta, a także osobę, która swój dochód opiera na takich świadczeniach jak zasiłek rodzinny. Pożyczka przez Internet za darmo jest dostępna dla osób pomiędzy 18 a 75 rokiem życia. 

Darmowa pożyczka opinie

Pożyczki darmowe mają bardzo dobrą opinię wśród klientów parabanków. Są przede wszystkim proste w swoich założeniach i łatwe do uzyskania. To łatwy sposób na pozbycie się długów oraz na zachowanie płynności finansowej. Są sposobem na pozbycie się windykatora oraz uzyskanie pomocy finansowej w nagłych i nieprzewidzianych dla nas sytuacjach. Jeśli obecnie mamy problem z egzekucją, warto dowiedzieć się, jak powinna wyglądać skarga na windykatora. W ten sposób możemy dociekać naszych praw jako wierzyciele w sytuacji, gdy niesłusznie pobiera on nasze środki finansowe z kont. 

Darmowa pożyczka przez Internet – przeczytaj zanim weźmiesz

Przed zawarciem umowy z parabankiem, warto sprawdzić ranking pożyczek dla zadłużonych. Tego typu narzędzie pozwoli nam znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie w zaledwie kilka sekund. W zestawieniu znajdziemy listę aktualnych ofert firm pozabankowych, oferujących darmowe pożyczki dla osób bez zdolności czy dłużników. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą poświęcać wiele czasu na przeszukiwanie sieci w celu samodzielnego porównywania ofert parabanków. Dzięki rankingowi dowiemy się szczegółowych informacji o konkretnej firmie pożyczkowej, a także kwestii związanych z zaciągnięciem danego zobowiązania, np. warunków kredytowania, składania wniosku czy wysokości rat i oprocentowania. 

Szukając pierwsza pożyczka za darmo ranking, możemy znaleźć opinie na temat najbardziej popularnych pożyczek za darmo przez Internet oraz listę firm, które udzielają pożyczek RRSO 0%.

Darmowe pożyczki powinny być przez nas odpowiednio sprawdzone pod kątem ukrytych opłat. Pożyczki na dowód oraz pożyczki na raty mogą posiadać darmowe RRSO, ale w umowie może być zapis o opłacie za sprawdzenie wniosku, czy też ukryte oprocentowanie. Należy sprawdzić, czy umowa nie zawiera zapisu na temat opłat za kontakt z doradcą finansowym lub np. za odroczenie płatności na wybrany okres. 

Darmowa pożyczka – zalety

Darmowa pożyczka przez Internet może dać nam wiele korzyści. Przede wszystkim charakteryzuje ją minimum formalności oraz szybki przelew środków. Już nawet po 15 minutach od złożenia wniosku na naszym koncie mogą pojawić się pieniądze. Pomoc finansową może otrzymać bez względu na nasze źródło dochodu oraz bez sprawdzania naszych danych w bazie BIK. Udzielanie tego typu zobowiązania jest bardzo szybkie i potrafi uchronić nas przed wpisem do BIK czy KRD. Bez względu na wnioskowaną kwotę, zawsze nasz wniosek zostanie rozpatrzony na czas. Łatwy sposób rejestracji oraz logowania na stronie internetowej instytucji finansowej sprawia, że możemy w bardzo szybki sposób poznać decyzję kredytową, a także samodzielnie przedłużyć czas kredytowania na stronie www. Również na tej samej witrynie w przyszłości można wnioskować o kolejną pożyczkę krótkoterminową, tym razem już z oprocentowaniem.