Konsolidacja kredytów to wygodna forma rozwiązywania wielu problemów finansowych powstałych w wyniku natłoku wielu zobowiązań, które zostały wcześniej zaciągnięte w różnych instytucjach. Połączenie wielu rat w jedną z dłuższym okresem spłaty to bardzo dobrej rozwiązanie dla osób mających problemy z terminową ich spłatą. Czy bank PKO BP jest warty uwagi w tym zakresie? Wystarczy przeanalizować dokładnie ofertę, aby się tego przekonać.

ZŁÓŻ WNIOSEK O KREDYT >>

Kredyt konsolidacyjny PKO BP – jak go uzyskać?

Kredyt konsolidacyjny PKO jest łatwy do uzyskania ze względu na minimum formalności, jakich trzeba dopełnić podczas wnioskowania. Wystarczy udać się do konkretnego oddziału tej instytucji lub wejść na oficjalną stronę internetową wybierając zakładkę kredyt konsolidacyjny. Samo złożenie wniosku zajmuje zaledwie kilka minut. Warto pamiętać o tym, aby zawsze podczas tego procesu posiadać przy sobie aktualny dowód osobisty w celu potwierdzenia tożsamości.

Aby otrzymać kredyt konsolidacyjny, PKO wymaga spełnienia kilku warunków: 

  • Pierwszym z nich jest odpowiednio wysoka zdolność kredytowa, którą można wypracować poprzez zarobki na właściwym poziomie. 
  • Ważne będzie także stałe miejsce zamieszkania oraz brak negatywnych wpisów w historii kredytowej. 

Decydując się na kredyt konsolidacyjny PKO BP, kalkulator może okazać się niezbędnym narzędziem pozwalającym na wyliczenie swoich możliwości finansowych oraz opłacalności takiego działania. Konsolidacja kredytu PKO BP może być poprzedzona wykonaniem przykładowych symulacji, które ułatwią podjęcie ostatecznej decyzji w związku z połączeniem wielu zobowiązań finansowych w jedno.

Inne kredyty dostępne w PKO

pko kredyt gotówkowy
pko kredyt hipoteczny
pko kredyt firmowy

Kredyt konsolidacyjny PKO BP – warunki

Biorąc pod uwagę warunki, jakie proponuje PKO, kredyt konsolidacyjny jest bardzo dobrym wyborem. Niskie oprocentowanie, minimum formalności oraz duża dostępność ofert to główne atuty propozycji przedstawionej przez tę instytucję. Czy pożyczka z komornikiem jest możliwa? Będąc klientem banku PKO, zdecydowanie tak. W PKO BP kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, którzy chcą połączyć inne miesięczne zobowiązania w jedno mniejsze. Warto też wiedzieć, że w ramach konsolidacji nie można finansować innych pożyczek konsolidacyjnych. Jest to główny warunek, jaki obowiązuje praktycznie w każdej instytucji finansowej.

pko bp kredyt konsolidacyjny

źródło: pkobp.pl

Dlaczego warto korzystać z konsolidacji w PKO BP?

Warto wiedzieć, że PKO kredyt konsolidacyjny kalkulator to tylko jedno z rozwiązań, jakie pozwala na symulację opłacalności połączenia kilku zobowiązań w jedno mniejsze. Zamiast zastanawiać się, ile może zabrać komornik z pensji lepiej skorzystać z możliwości, jakie daje bank PKO BP i skorzystać z kredytu konsolidacyjnego. Dzięki temu można wyplątać się z problemów finansowych oraz rozpocząć terminową spłatę zobowiązań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej instytucji, w której załatwienie formalności trwa zaledwie kilka chwil, a decyzja kredytowa może być wydana nawet w ten sam dzień roboczy.

5/5 - (1 oddanych głosów)