kasa stefczyka logowanieNa polskim rynku działa obecnie wiele instytucji finansowych, które oferują różnego rodzaju usługi bankowości stacjonarnej i internetowej. W przypadku instytucji Kasa Stefczyka firma ta jest znana z działalności charytatywnej, ale nie tylko. Jako spółdzielcza kasa oszczędności oferuje także szereg innych usług, z których można skorzystać zarówno przez internet, jak i w oddziałach na terenie kraju.

NASZA OCENA

4,7/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 160 000 zł

Weź Pożyczkę

Kasa Stefczyka – co to za instytucja?

Kasa Stefczyka to instytucja, która działa jako forma spółdzielni oszczędnościowo-pożyczkowych w Polsce. Istotne jest to, że bank działa już nieprzerwanie od 1993 roku, stale rozwijając swoją ofertę finansową. Uwaga! Firma funkcjonuje też jako działalność charytatywna. Obecnie bank nastawiony jest na obsługę klientów w ramach korzystania z najpopularniejszych usług finansowych dostępnych w wielu instytucjach.

WEŹ POŻYCZKĘ

Kasa Stefczyka – warunki współpracy

Przed nawiązaniem współpracy, warto wiedzieć, jakie produkty finansowe znajdują się w ofercie tej instytucji, jaką jest Kasa Stefczyka. Do podstawowych usług dla klientów indywidualnych, zaliczamy:

Warto wiedzieć, że Kasa Stefczyka online to wygodny sposób na zarządzanie swoimi finansami niezależnie od miejsca zamieszkania. Wybierając serwis internetowy, można załatwić większość spraw bez potrzeby wychodzenia z domu. To duże udogodnienia, które wpływają na pozytywną ocenę banku wśród klientów indywidualnych i biznesowych.

Większość przedsiębiorców poszukuje nie tylko wygodnych opcji do zarządzania finansami, ale także atrakcyjnych ofert pod względem kosztów prowadzenia konta i zaciągania zobowiązań. Ogólnie rzecz biorąc, ta instytucja nie działa jak zwykła chwilówka na raty. Zarówno w przypadku klientów indywidualnych i przedsiębiorców proces współpracy jest znacznie bardziej złożony. Pożyczki od 18 lat to tylko jedna z opcji, jaką można wybrać udając się do dowolnego oddziału Kasy Stefczyka lub przeglądając stronę internetową. 

Kasa Stefczyka – finansowanie dla przedsiębiorców

Bank przygotował atrakcyjną ofertę przeznaczoną dla przedsiębiorców, którą pozwala na utrzymanie płynności finansowej oraz pokrycie kosztów ewentualnego rozwoju działalności. Co ciekawe, w Kasie Stefczyka firmy mogą korzystać z takich opcji, jak:

 • Kredyt inwestycyjny 
 • Pożyczka gospodarcza
 • Pożyczka obrotowa
 • Usługi z linii Tandem

Kredyt inwestycyjny w tej instytucji pozwala sfinansować wszelki rozwój przedsiębiorstwa w zakresie poszerzenia oferty lub rozrostu infrastruktury. Co ciekawe pożyczki tego typu bank udziela nawet na kwoty sześciocyfrowe.

Ciekawą propozycją jest także pożyczka obrotowa pozwalająca na zachowanie płynności finansowej firmy. Dzięki temu zarówno klienci przedsiębiorstwa, jak i sam przedsiębiorca są zadowoleni ze współpracy. Odnosząc się do linii Tandem, jest to oferta przygotowana dla klientów posiadających rachunek typu Tandem. W ramach tej usługi można uzyskać w krótkim czasie kwotę do kilkudziesięciu tysięcy złotych na okres spłaty wynoszący 12 miesięcy. To usługa, która automatycznie odnawia się co 36 miesięcy.

Kasa Stefczyka – logowanie

Analizując bank Kasa Stefczyka logowanie do serwisu jest szczególnie proste i nie wymaga skomplikowanej, wieloetapowej autoryzacji klienta. Dzięki temu wszyscy kontrahenci mogą swobodnie zarządzać swoimi finansami zarówno poprzez aplikację mobilną, jak i portal internetowy. Aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej, wystarczy:

 • Wejść na stronę online.kasastefczyka.pl
 • Wpisać swój login oraz hasło
 • Kliknąć przycisk „zaloguj”

Trzy powyższe kroki to cały proces logowania do bankowości online. Jak widać zarządzanie swoim rachunkiem oraz usługami jest bardzo proste, co przekłada się na zwiększone zainteresowanie ofertą tego banku.

Kasa Stefczyka – wady i zalety

Oczywiście zarówno bankowość stacjonarna, jak i Kasa Stefczyka PL przez internet ma swoje wady i zalety. Warto o nich wspomnieć, aby ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji o nawiązaniu współpracy z tą instytucją.

ZALETY

 • Bogata oferta produktów finansowych

 • Dostęp do bankowości internetowej, mobilnej i stacjonarnej

 • Przejrzyste warunki współpracy 

 • Oferta dostosowana zarówno do klientów indywidualnych, biznesowych, jak i organizacji

 • Szybki proces wnioskowania o pożyczkę przez internet

 • Liczne promocje

WADY

 • Stosunkowo wysokie oprocentowanie kredytów

 • Tylko 4 rodzaje kont dla klientów indywidualnych

 • Ograniczona liczba placówek w kraju

Kasa Stefczyka – kontakt

Nazwa Firmy Kasa Stefczyka
Adres SKOK im. Franciszka Stefczyka ul. Legionów

126-128 81-472 Gdynia

Kontakt 800 600 100
Godziny otwarcia Pon – Pt : 9:00 – 16:30

Z jakich form kontaktu mogą korzystać klienci banku Kasa Stefczyka? Kontakt z instytucją możliwy jest poprzez:

 • Infolinię
 • Osobistą wizytę w oddziale
 • Formularz kontaktowy 
 • Serwis internetowy

W banku Kasa Stefczyka infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00. Warto też wspomnieć, że klienci mogą korzystać z tej formy kontaktu także w weekend od godziny 8:00 do 20:00.

Kasa Stefczyka – opinie

W przypadku banku Kasa Stefczyka opinie są dość zróżnicowane, jednak jasno wskazują na fakt, że współpraca z tą instytucją jest warta uwagi. Konsumenci doceniają przede wszystkim takie aspekty, jak:

 • Prosty interfejs bankowości internetowej 
 • Bogatą ofertę produktów finansowych 
 • Niskie koszty zaciągnięcia zobowiązania
 • Przejrzyste warunki współpracy

Co ciekawe, Kasa Stefczyka przyznawalność kredytową utrzymuje na szczególnie wysokim poziomie. W ten sposób bank przyciąga uwagę znacznie większej ilości konsumentów. Jakie czynniki są jeszcze ważne dla klientów? Zaliczamy do nich przede wszystkim:

 • Wiele opcji kontaktu
 • Całodobowy dostęp do rachunku bankowego
 • Dużo możliwości oszczędzania

Biorąc pod uwagę opinie na temat tej instytucji zdecydowanie warto zaciągnąć kredyt konsolidacyjny w Kasie Stefczyka. Trzeba jednak pamiętać, że to nieco inna forma finansowania aniżeli pożyczka na raty dostępna w większości instytucji finansowych w kraju. Opinia dla instytucji finansowych jest bardzo ważna, gdyż wpływa na późniejsze zainteresowanie usługami wśród nowych klientów.

Czy warto zostać klientem Kasy Stefczyka?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy warto skorzystać z oferty produktów finansowych danego banku. W przypadku Kasy Stefczyka nawiązanie współpracy jest bardzo dobrą decyzją. Ciekawostką jest pożyczka na telefon, dzięki której można w krótkim czasie otrzymać potrzebne środki bezpośrednio na rachunek bankowy.

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją współpracy tej instytucji zarówno dla klientów indywidualnych, biznesowych, jak i organizacji. Łatwy dostęp do rachunków bankowych, wiele produktów finansowych dopasowanych do potrzeb konsumentów oraz infolinia dostępna w dogodnych godzinach to tylko niektóre atuty tego banku. Osoby, które poszukują innowacyjnych rozwiązań finansowych, powinny zainteresować się propozycją właśnie tej instytucji bankowej.

4.6/5 - (48 oddanych ocen)