kasa stefczyka logowanie

NASZA OCENA

4,7/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 160 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W KASA STEFCZYKA >>

Nasza opinia o Kasa Stefczyka

To kasa oszczędnościowo-kredytowa, która udziela finansowania w kwocie nawet do 160 000 złotych. Klienci coraz chętniej wybierają tę firmę ze względu na przejrzyste warunki współpracy, wiele produktów finansowych dostępnych od ręki, a także prosty sposób spłaty zadłużenia. Na nienaganne opinie wpływa także fakt, iż Kasa Stefczyka obsługuje zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych.

Wady i zalety pożyczki Kasa Stefczyka

Zalety Wady
kciuk Bogata oferta produktów finansowych kciuk w dół Stosunkowo wysokie oprocentowanie kredytów
kciuk Dostęp do bankowości internetowej, mobilnej i stacjonarnej kciuk w dół Tylko 4 rodzaje kont dla klientów indywidualnych
kciuk Przejrzyste warunki współpracy kciuk w dół Ograniczona liczba placówek w kraju
kciuk Oferta dostosowana zarówno do klientów indywidualnych, biznesowych, jak i organizacji
kciuk Szybki proces wnioskowania o pożyczkę przez internet
kciuk Liczne promocje

Kasa Stefczyka kontakt

Nazwa Firmy Kasa Stefczyka
Adres SKOK im. Franciszka Stefczyka ul. Legionów 126-128 81-472 Gdynia
Kontakt 800 600 100
Godziny otwarcia Pon – Pt : 9:00 – 16:30

Z jakich form kontaktu mogą korzystać klienci banku Kasa Stefczyka? Kontakt z instytucją możliwy jest poprzez:

 • Infolinię
 • Osobistą wizytę w oddziale
 • Formularz kontaktowy
 • Serwis internetowy

W banku Kasa Stefczyka infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00. Warto też wspomnieć, że klienci mogą korzystać z tej formy kontaktu także w weekend od godziny 8:00 do 20:00.

Kasa Stefczyka – warunki współpracy

Przed nawiązaniem współpracy, warto wiedzieć, jakie produkty finansowe znajdują się w ofercie tej instytucji, jaką jest Kasa Stefczyka. Do podstawowych usług dla klientów indywidualnych, zaliczamy:

Warto wiedzieć, że Kasa Stefczyka online to wygodny sposób na zarządzanie swoimi finansami niezależnie od miejsca zamieszkania. Wybierając serwis internetowy, można załatwić większość spraw bez potrzeby wychodzenia z domu. To duże udogodnienia, które wpływają na pozytywną ocenę banku wśród klientów indywidualnych i biznesowych.

Większość przedsiębiorców poszukuje nie tylko wygodnych opcji do zarządzania finansami, ale także atrakcyjnych ofert pod względem kosztów prowadzenia konta i zaciągania zobowiązań. Ogólnie rzecz biorąc, ta instytucja nie działa jak zwykła chwilówka na raty. Zarówno w przypadku klientów indywidualnych i przedsiębiorców proces współpracy jest znacznie bardziej złożony. Pożyczki od 18 lat to tylko jedna z opcji, jaką można wybrać udając się do dowolnego oddziału Kasy Stefczyka lub przeglądając stronę internetową.

Kasa Stefczyka a finansowanie dla przedsiębiorców

Bank przygotował atrakcyjną ofertę przeznaczoną dla przedsiębiorców, którą pozwala na utrzymanie płynności finansowej oraz pokrycie kosztów ewentualnego rozwoju działalności. Co ciekawe, w Kasie Stefczyka firmy mogą korzystać z takich opcji, jak:

 • Kredyt inwestycyjny
 • Pożyczka gospodarcza
 • Pożyczka obrotowa
 • Usługi z linii Tandem

Kredyt inwestycyjny w tej instytucji pozwala sfinansować wszelki rozwój przedsiębiorstwa w zakresie poszerzenia oferty lub rozrostu infrastruktury. Co ciekawe pożyczki tego typu bank udziela nawet na kwoty sześciocyfrowe.

Ciekawą propozycją jest także pożyczka obrotowa pozwalająca na zachowanie płynności finansowej firmy. Dzięki temu zarówno klienci przedsiębiorstwa, jak i sam przedsiębiorca są zadowoleni ze współpracy. Odnosząc się do linii Tandem, jest to oferta przygotowana dla klientów posiadających rachunek typu Tandem. W ramach tej usługi można uzyskać w krótkim czasie kwotę do kilkudziesięciu tysięcy złotych na okres spłaty wynoszący 12 miesięcy. To usługa, która automatycznie odnawia się co 36 miesięcy.

Kasa Stefczyka logowanie

Analizując bank Kasa Stefczyka logowanie do serwisu jest szczególnie proste i nie wymaga skomplikowanej, wieloetapowej autoryzacji klienta. Dzięki temu wszyscy kontrahenci mogą swobodnie zarządzać swoimi finansami zarówno poprzez aplikację mobilną, jak i portal internetowy. Aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej, wystarczy:

 • Wejść na stronę online.kasastefczyka.pl
 • Wpisać swój login oraz hasło
 • Kliknąć przycisk „zaloguj”

Trzy powyższe kroki to cały proces logowania do bankowości online. Jak widać zarządzanie swoim rachunkiem oraz usługami jest bardzo proste, co przekłada się na zwiększone zainteresowanie ofertą tego banku.

Czy warto zostać klientem Kasy Stefczyka?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy warto skorzystać z oferty produktów finansowych danego banku. W przypadku Kasy Stefczyka nawiązanie współpracy jest bardzo dobrą decyzją. Ciekawostką jest pożyczka na telefon, dzięki której można w krótkim czasie otrzymać potrzebne środki bezpośrednio na rachunek bankowy.

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją współpracy tej instytucji zarówno dla klientów indywidualnych, biznesowych, jak i organizacji. Łatwy dostęp do rachunków bankowych, wiele produktów finansowych dopasowanych do potrzeb konsumentów oraz infolinia dostępna w dogodnych godzinach to tylko niektóre atuty tego banku. Osoby, które poszukują innowacyjnych rozwiązań finansowych, powinny zainteresować się propozycją właśnie tej instytucji bankowej.

Kasa Stefczyka opinie klientów

W przypadku banku Kasa Stefczyka opinie są dość zróżnicowane, jednak jasno wskazują na fakt, że współpraca z tą instytucją jest warta uwagi. Konsumenci doceniają przede wszystkim takie aspekty, jak:

 • Prosty interfejs bankowości internetowej
 • Bogatą ofertę produktów finansowych
 • Niskie koszty zaciągnięcia zobowiązania
 • Przejrzyste warunki współpracy

Co ciekawe, Kasa Stefczyka przyznawalność kredytową utrzymuje na szczególnie wysokim poziomie. W ten sposób bank przyciąga uwagę znacznie większej ilości konsumentów. Jakie czynniki są jeszcze ważne dla klientów? Zaliczamy do nich przede wszystkim:

 • Wiele opcji kontaktu
 • Całodobowy dostęp do rachunku bankowego
 • Dużo możliwości oszczędzania

Biorąc pod uwagę opinie na temat tej instytucji zdecydowanie warto zaciągnąć kredyt konsolidacyjny w Kasie Stefczyka. Trzeba jednak pamiętać, że to nieco inna forma finansowania aniżeli pożyczka na raty dostępna w większości instytucji finansowych w kraju. Opinia dla instytucji finansowych jest bardzo ważna, gdyż wpływa na późniejsze zainteresowanie usługami wśród nowych klientów.

Pytania i odpowiedzi

Kasa Stefczyka, jako instytucja finansowa, która sprawdza zdolność kredytową potencjalnych klientów przed udzieleniem kredytu lub pożyczki. Aby uzyskać dokładne informacje na ten temat, warto skontaktować się bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Kasa Stefczyka to instytucja finansowa działająca w formie spółdzielni kredytowej. Nie jest bezpośrednio bankiem, ale oferuje różne usługi finansowe, takie jak konta bankowe, kredyty, pożyczki, lokaty i ubezpieczenia.

Jeżeli nie spłaca się zobowiązań wobec Kasy Stefczyka, istnieje prawdopodobieństwo, że instytucja podejmie działania prawne, włącznie z kierowaniem sprawy do sądu, aby odzyskać należności. Dokładne procedury i polityka windykacyjna wynikają z regulacji prawnych i wewnętrznych przepisów Kasy Stefczyka.

Negocjacja warunków spłaty zobowiązania w Kasie Stefczyka jest możliwa, o ile zaciągnięte zobowiązanie naprawdę stanowi realny problem dla pożyczkobiorcy. Przesunięcie terminu spłaty w Kasie Stefczyka jest możliwe jednorazowo.

Kasa Stefczyka jest spółdzielnią kredytową. Właścicielami Kasy Stefczyka są jej członkowie, którzy posiadają udziały w spółdzielni.

Kasa Stefczyka sprawdza historię kredytową klientów w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) przed udzieleniem kredytu lub pożyczki.

Kasa Stefczyka może sprawdzać zatrudnienie potencjalnych klientów jako część procesu oceny zdolności kredytowej. Weryfikacja zatrudnienia może być wymagana do oceny stabilności finansowej klienta.

Niestety, ale nawet pierwsza pożyczka w Kasie Stefczyka nie jest darmowa. Nie ma w tym przypadku opcji zaciągnięcia zobowiązania z RRSO 0%.

Na etapie wnioskowania o pożyczkę Kasa Stefczyka zawsze sprawdza dochody potencjalnego klienta. To podstawa w ocenie wiarygodności pożyczkobiorcy.

Na etapie wnioskowania o pożyczkę Kasa Stefczyka zawsze sprawdza dochody potencjalnego klienta. To podstawa w ocenie wiarygodności pożyczkobiorcy.

4.5/5 - (56 oddanych głosów)