Najważniejsze informacje:

 • Kredyt konsolidacyjny w BNP dostępny jest do 230 000 zł na okres do 10 lat
 • Kredyt konsolidacyjny posiada stałe oprocentowanie.
 • Aby wnioskować o kredyt konsolidacyjny należy wypełnić krótki wniosek i czekać na rozmowę z konsultantem.

Wiele instytucji finansowych działających w Polsce oferuje atrakcyjne kredyty konsolidacyjne, które są swego rodzaju połączeniem wszystkich mniejszych zobowiązań w jedno – większe, ale z niższą miesięczną ratą. Takie kredyty udzielane są jednak na preferencyjnych warunkach, o których warto pamiętać. Czy bank BNP jest instytucją godną zaufania w tym temacie? Sprawdźmy to!

BNP Paribas konsolidacja – co to takiego?

ZŁÓŻ WNIOSEK O KREDYT >>

Konsolidacja kredytów to nic innego jak połączenie kilku mniejszych zobowiązań finansowych w jedno, ale z niższą miesięczną ratą. Takie rozwiązania pozwalają nieco odciążyć domowy budżet z aktualnie spłacanych kredytów i rat, ale jednocześnie zwiększają całkowite koszty finansowania. Na takie posunięcie decydują się często osoby, które chcą nieco poprawić swoją sytuację finansową. W BNP Paribas konsolidacja kredytów i pożyczek jest prosta, wystarczy bowiem spełnić kilka podstawowych warunków.

Inne kredyty dostępne w BNP

bnp kredyt gotówkowy
bnp kredyt hipoteczny
bnp kredyt firmowy

Kredyt konsolidacyjny BNP Paribas warunki finansowania

Kredyt konsolidacyjny BNP Paribas to ratunek dla osób, które mają pewne problemu ze spłatą aktualnych zobowiązań finansowych i chcą nieco obniżyć miesięczne koszty swojego gospodarstwa domowego. W BNP konsolidacja udzielana jest na atrakcyjnych warunkach, które przedstawia poniższa tabela.

Prowizja 0%
Okres kredytowania do 120 miesięcy
Cel finansowania Konsolidacja + dodatkowa gotówka
Kwota kredytu do 200 000 złotych

BNP Paribas to instytucja finansowa wychodząca naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dlatego w ramach konsolidacji pozwala na połączenie takich zobowiązań, jak:

 • Kredyty i pożyczki gotówkowe;
 • Kredyty ratalne;
 • Kredyty samochodowe;
 • Karty kredytowe;
 • Zobowiązania w rachunku bieżącym np. kredyt odnawialny.

Jak widać, w większości przypadków można skorzystać z oferty BGŻ BNP Paribas. Konsolidacja to często jedyne słuszne wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Biorąc pod uwagę szczegóły finansowania proponowane przez tę instytucję, zdecydowanie warto zastanowić się nad nawiązaniem współpracy w tym zakresie.

Kredyt konsolidacyjny BNP Paribas kalkulator

Co warto wiedzieć, zaciągając w BNP Paribas kredyt konsolidacyjny? Kalkulator to narzędzie ogólnodostępne na stronie internetowej tej instytucji, które pozwala na szybkie sprawdzenie całkowitych kosztów finansowania. Dzięki temu jeszcze przed podpisaniem konkretnej umowy można sprawdzić przybliżone koszty udzielenia pożyczki oraz całkowitą kwotę do zapłaty. Konsolidacja chwilówek to wygodna opcja dla każdego, kto chce odciążyć swój domowy budżet z zaległości finansowych.

Ważne!

W ramach współpracy z tym bankiem pożyczki bez BIK nie są udzielane. Publiczne banki zawsze weryfikują swoich konsumentów, nawet w przypadku konsolidacji.

Jakie dokumenty są wymagane przy konsolidacji w BNP Paribas?

Wybierając formę finansowania taką, jak konsolidacja trzeba liczyć się z koniecznością dostarczenia nieco większej ilości dokumentów do banku. O jakich formalnościach mowa? Aby otrzymać pozytywną decyzję kredytową trzeba mieć przede wszystkim ukończone 18 lat, pełną zdolność do czynności prawnych oraz odpowiednio wysokie dochody (udokumentowane). Kolejno trzeba przedstawić do wglądu banku harmonogram spłat innych zobowiązań oraz ich wysokość. Tylko wtedy BNP będzie w stanie określić, jaką kwotę konsolidacji może pożyczyć wnioskodawcy na spłatę i połączenie innych zobowiązań w jedno – większe z niższą ratą.

BNP Paribas kredyt konsolidacyjny opinie

Co warto wiedzieć, podpisując umowę z BGŻ BNP Paribas? Kredyt konsolidacyjny opinie ma głównie od zadowolonych klientów, którzy doceniają takie aspekty, jak:

 • Przejrzyste warunki finansowania;
 • Wiele kredytów podlegających konsolidacji;
 • Minimalny czas kredytowania wynoszący 6 miesięcy;
 • Spore kwoty konsolidacji nawet do 200 000 złotych.

Decydując się na kredyt konsolidacyjny w tej instytucji, warto dokładnie przeanalizować warunki lub po prostu udać się na spotkanie z doradcą finansowym, który szczegółowo przedstawi aktualną ofertę. Wystarczy poświęcić kilkanaście minut, skompletować niezbędne dokumenty i podpisać wniosek, a konsolidacja wszelkich zobowiązań na pewno przebiegnie pomyślnie z udziałem banku BNP.

Źródło:

https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-konsolidacyjny

5/5 - (4 oddanych głosów)