Oferta kredytów i pożyczek w BOŚ Banku jest naprawdę mocno rozbudowana. Większość z nich dotyczy głównie wsparcia finansowego dla osób, które planują pewne inwestycje związane z ekologią. Oczywiście w ofercie instytucji znajdziesz propozycję kredytów gotówkowych na dowolny cel oraz opcję konsolidacji. Ta jednak nie działa tak samo, jak w przypadku większości banków na terenie Polski. Chcesz wziąć kredyt pod konsolidację? Sprawdź propozycję BOŚ Banku!

RANKING KREDYTÓW KONSOLIDACYJNYCH >>

BOŚ Bank – jak finansuje swoich klientów?

Bank Ochrony Środowiska to instytucja, która działa w branży finansowej już od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie spółki przekłada się na wysoką jakość obsługi konsumenta oraz dostęp do produktów finansowych dopasowanych do potrzeb większości potencjalnych klientów w Polsce. Na terenie kraju bank ma ponad 50 placówek, w których przyjmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Co warto wiedzieć na temat BOŚ Bank? Kredyt konsolidacyjny to tylko jedna z form finansowania, którą może zaoferować ta instytucja finansowa. Zanim złożysz wniosek, musisz pamiętać, że bank ma swoje wymogi odnośnie wnioskodawców. Jakie? Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Inne kredyty dostępne w BOŚ Bank

kredyt gotówkowy boś bank
kredyt hipoteczny boś bank
kredyt firmowy boś bank

Jak otrzymać kredyt konsolidacyjny w BOŚ Banku?

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych niestety nie są obecne w ofercie tego banku. Warto mieć też na uwadze fakt, iż BOŚ Bank konsolidacja nie umożliwia połączenia chwilówek w ramach kredytu konsolidacyjnego. Aby otrzymać kredyty konsolidacyjne w bankach a także w Banku Ochrony Środowiska, wystarczy:

 • mieć ukończone 18 lat;
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych;
 • wykazywać odpowiednio wysoką zdolność kredytową;
 • nie mieć negatywnych wpisów w BIK.

Wniosek o kredyt konsolidacyjny BOŚ Bank przyjmuje stacjonarnie w każdym oddziale na terenie Polski. Możesz też załatwić niezbędne formalności poprzez infolinię, ale do podpisania umowy konieczna będzie osobista wizyta w placówce banku.

Jak złożyć wniosek o konsolidację BOŚ Bank?

Szukasz sposób na jak najłatwiejsze złożenie wniosku do instytucji, jaką jest Bank Ochrony Środowiska? Kredyt konsolidacyjny otrzymasz tylko wtedy, kiedy złożysz poprawnie uzupełniony wniosek kredytowy wraz z niezbędnymi dokumentami.

Pamiętaj! Do wnioskowania o jakikolwiek kredyt lub pożyczkę potrzebujesz ważnego dowodu tożsamości! Bez tego dokumentu pracownik banku na 99% nie przyjmie Twojego wniosku kredytowego.

Wniosek o konsolidację złożysz też wygodnie online przez serwis transakcyjny. Takie działanie najpewniej zajmie Ci nie więcej niż kilka minut, a decyzję kredytową otrzymasz jeszcze tego samego dnia, pod warunkiem, że bank nie znajdzie przeciwwskazań do udzielania kredytu.

Jak widzisz, samo złożenie wniosku jest proste. Produkt finansowy, jakim jest pożyczka konsolidacyjna BOŚ Bank świetnie sprawdza się w trudnej sytuacji życiowej lub finansowej.

Kiedy warto skorzystać z kredytu konsolidacyjnego? 

Masz ranking to świetne źródło informacji na temat opcji finansowania dostępnych w BOŚ Banku. Jeśli szukasz możliwości zmniejszenia swoich miesięcznych zobowiązań finansowych lub po prostu chcesz połączyć kilka kredytów w jeden z niższą ratą, koniecznie zainteresuj się produktem – kredyt konsolidacyjny BOŚ Bank. Czy warto wziąć pod uwagę tę formę kredytu? Zdecydowanie tak. Głównie ze względu na takie cechy, jak:

 • niskie oprocentowanie;
 • brak prowizji w ramach oferty promocyjnej;
 • możliwość zdobycia dodatkowych środków na dowolny cel;
 • długi okres kredytowania.

Chcesz mieć pewność, że podejmiesz dobrą decyzję podpisując umowę na kredyt konsolidacyjny BOŚ Bank? Opinie innych konsumentów mogą okazać się kluczowym wyznacznikiem. Sprawdź, co inni kontrahenci banku mówią na temat usług konsolidacyjnych. Jeśli te są naprawdę polecane, możesz podpisać umowę i cieszyć się mniejszym obciążeniem miesięcznym z racji kredytów i pożyczek bankowych.

Konsolidacja w BOŚ Bank – co mówią klienci?

Chcesz wiedzieć, jakie są szczegółowe warunki oferty na kredyt konsolidacyjny BOŚ Bank? Oprocentowanie w tym przypadku dostępne jest w firmie zmiennej, jak i stałej.

Uwaga! Decydując się na pożyczkę w tej instytucji, możesz poprosić o zawieszenie spłaty raty zobowiązania nawet na okres trzech miesięcy.

Konsolidacja chwilówek BOŚ Bank to świetna opcja dla każdego, kto ceni sobie przejrzyste warunki finansowania oraz niskie prowizje na rzecz banku. Aktywni klienci tej instytucji jasno wskazują, że warto podpisać umowę nie tylko na konsolidację, ale i zwykłą pożyczkę gotówkową.

Jakie dokumenty są wymagane podczas wnioskowania o kredyt konsolidacyjny w BOŚ Banku?

Na etapie wnioskowania o kredyt konsolidacyjny w BOŚ Bank potrzebujesz takich dokumentów, jak:

 • dowód osobisty;
 • kopię umów konsolidowanych zobowiązań;
 • zaświadczenia o dochodach;
 • wyciągi z konta bankowego.

To podstawowe dokumenty, jakie są wymagane przez BOŚ Bank nie tylko jeśli chodzi o konsolidację, ale także kredyty gotówkowe i pożyczki.

Czy warto skorzystać z konsolidacji BOŚ Banku?

Zdecydowanie warto zainteresować się ofertą finansowania tego banku. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, iż ta instytucja stawia raczej na finansowanie ekologicznych przedsięwzięć. Jeśli masz w planach termomodernizację budynku lub zakup samochodu elektrycznego, koniecznie sprawdź ofertę BOŚ Banku. Konsolidacja kredytów jest jak najbardziej dobrą opcją, która odciąży domowy budżet. W jaki sposób? Wydłużenie okresu kredytowania i spłata aktualnych kredytów to oczywiście większe koszty, ale tylko w ogólnym rozrachunku. Miesięcznie rata będzie niższa, a więc Twoje gospodarstwo domowe nieco odetchnie pod względem finansowym.

Jeśli wciąż szukasz idealnej dla siebie opcji finansowania, koniecznie sprawdź ofertę konsolidacji i pożyczek w BOŚ Banku. Możesz zyskać szybką wypłatę środków oraz przejrzyste warunki finansowania. Zmniejsz swoje miesięczne wydatki. Postaw na kredyt konsolidacyjny i przekonaj się, że warto. Jeśli spełniasz warunki, złóż wygodnie wniosek w BOŚ Bank – online, telefonicznie, stacjonarnie w oddziale lub z pomocą eksperta kredytowego.

5/5 - (2 oddanych głosów)