Kredyty gotówkowe to usługa, jaką oferują zarówno banki, jak i instytucje pozabankowe działające na terenie kraju. Ciekawostką jest fakt, że wiele firm pożyczkowych zdecydowało się na udostępnienie możliwości zaciągnięcia takiego zobowiązania całkowicie online, dzięki czemu większa liczba konsumentów ma dostęp do tego typu usług. Czy jednak istnieją propozycje finansowania szczególnie warte uwagi? Sprawdźmy!

ZŁÓŻ WNIOSEK O KREDYT >>

Santander kredyt gotówkowy – kto może go otrzymać?

W przypadku banku Santander kredyt gotówkowy może otrzymać każda osoba, która ukończyła 18 rok życia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Warto też pamiętać o konieczności posiadania stałego źródła dochodu, które pozwoli na spłatę rat kredytu w banku Santander. Ciekawostką jest fakt, że osoby z udokumentowanym źródłem dochodu oraz stałym miejscem zamieszkania mają największe szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji na złożony wniosek. Warunki uzyskania kredytu gotówkowego w banku Santander można określić w kilku podpunktach:

 • Ukończone minimum 18 lat
 • Stałe miesięczne dochody
 • Ważny dowód tożsamości
 • Brak negatywnych wpisów w BIK
 • Stałe miejsce zamieszkania

Oznacza to, że pożyczka na raty jest dostępna praktycznie dla każdego. Przed skorzystaniem z usługi, jaką Santander kredyt gotówkowy, warto dokładnie przeanalizować każdą ofertę oraz dowiedzieć się, w jaki sposób można wnioskować o kredyt.

Inne kredyty od Santander

santander kredyt konsolidacyjny
santander kredyt hipoteczny
santander kredyt firmowy

Kredyt gotówkowy Santander – jak złożyć wniosek?

Istnieją dwie opcje, jakie pozwalają na złożenie wniosku o kredyt gotówkowy. Santander jako instytucja wychodząca naprzeciw oczekiwaniom konsumentów pozwala na:

 • Złożenie wniosku osobiście w wybranym oddziale na terenie kraju
 • Wnioskowanie online

Nie da się ukryć, że osoby chcące zaciągnąć kredyt gotówkowy w tym banku coraz częściej decydują się na załatwienie wszelkich formalności przez internet. Oprócz tego, że znacznie przyśpiesza to procesowanie wniosku przez bank, dodatkowo wpływa na wygodę użytkowników. Sama procedura składania wniosku jest niezwykle prosta. Aby złożyć wniosek, można:

 • Wypełnić formularz kontaktowy na oficjalnej stronie banku
 • Udać się osobiście do wybranego oddziału
 • Zamówić rozmowę telefoniczną z konsultantem

Podczas wnioskowania wystarczy posiadać aktualny dowód osobisty, dane o zatrudnieniu oraz poczekać na decyzję kredytową. Kalkulator kredytu gotówkowego Santander to wygodne rozwiązanie, które jest pomocne podczas wkładania wniosku. Dzięki temu można wstępnie wyliczyć swoją zdolność, całkowite koszty zobowiązania oraz miesięczną ratę, na którą opiewać będzie pożyczka gotówkowa.

Kredyt gotówkowy Santander – warunki finansowania

W przypadku banku Santander oprocentowanie kredytu gotówkowego jest atrakcyjne w stosunku do innych ofert dostępnych na rynku. Szczegółowe warunki współpracy przedstawia poniższa tabela:

Kwota od 1000 do 300 000 złotych
Okres kredytowania od 3 do 120 miesięcy
Czas wypłaty do 1 dnia roboczego
Czas procesowania wniosku kilkanaście minut
RRSO 11,13%

Jak widać, ciekawym rozwiązaniem jest kredyt gotówkowy Santander. Kalkulator tego typu rozwiązań to dodatkowe narzędzie, które zostało udostępnione wszystkim osobom zainteresowanym zaciągnięciem zobowiązania. Atrakcyjne oprocentowanie, duża możliwość personalizacji warunków oraz wysokie kwoty kredytowania to tylko niektóre aspekty, jakimi wyróżnia się Santander. Kredyt gotówkowy online to wygodna opcja dla każdego, kto nie chce tracić czasu na zbędne formalności i potrzebuje dodatkowych środków bez wychodzenia z domu. Bank Santander kalkulator kredytu gotówkowego udostępnia każdemu, kto pragnie wyliczyć swoją zdolność kredytową oraz sprawdzić, jakie warunki może otrzymać w danej chwili od instytucji finansującej.

santander kredyt gotówkowy kalkulator

źródło: santander.pl

Czy warto zaciągnąć kredyt gotówkowy w banku Santander?

Zdecydowanie warto zostać klientem banku Santander. Kredyt gotówkowy – kalkulator to tylko jedno z rozwiązań, jakie proponuje swoim klientom ta instytucja. Na uwagę zasługują także takie czynniki, jak:

 • Możliwość dostosowania oferty finansowej do indywidualnych potrzeb
 • Atrakcyjne oprocentowanie
 • Duże możliwości doboru okresu spłaty
 • Przejrzyste warunki

Współpracując z Santanderem, warto dokładnie przeanalizować warunki udzielania pożyczki gotówkowej, gdyż ta jest jedną z najatrakcyjniejszych ofert dostępnych na rynku.

Podobne wpisy

5/5 - (2 oddanych głosów)