boś bank opinieW Polsce sprawnie funkcjonuje wiele banków, które dokładają wszelkich starań, aby maksymalnie zadowolić swoich konsumentów na terenie całego kraju. W jaki sposób działa jednak BOŚ Bank? Czy warto zostać klientem tej instytucji? Jakie produkty finansowe znajdziesz w ofercie tego banku? Sprawdź najważniejsze informacje i dowiedz się, czy warto zostać stałym klientem tej instytucji finansowej!

Jakie produkty oferuje BOŚ BANK?

KREDYTY

kredyt gotówkowy boś bank
kredyt hipoteczny boś bank
kredyt firmowy boś bank
kredyt konsolidacyjny boś bank

KONTA / OSZCZĘDNOŚCI

konto oszczędnościowe boś bank
konto osobiste boś bank
konto walutowe boś bank
lokata boś bank
konto firmowe boś bank
konto maklerskie boś bank

INNE

infolinia boś bank
sesje boś bank
swift boś bank
zamknięcie konta boś bank

ODDZIAŁY W TWOIM MIEŚCIE

oddziały boś bank

Jakim bankiem jest BOŚ Bank?

BOŚ Bank to instytucja, której nazwa jest naprawdę chwytliwa i zapada w pamięć konsumentom w Polsce. To przedsiębiorstwo, które przekazuje konsumentom jak najlepsze wartości, które pozwalają na świadczenie wysokiej jakości usług. Bank Ochrony Środowiska to instytucja, która wnikliwie analizuje potrzeby potencjalnych klientów, dopasowując swoją ofertę bezpośrednio do zmieniających się potrzeb rynku.

Nazwa tego banku kryje w sobie rozwinięcie Bank Ochrony Środowiska – to oznacza, że jest to komercyjna instytucja, która stawia przede wszystkim na uniwersalność oraz brak konkretnego charakteru działalności. Firma świadczy swoje usługi finansowe zarówno wobec konsumentów indywidualnych, jak i biznesowych. Co ciekawe, to, co oferuje BOŚ Bank to przede wszystkim kredyty gotówkowe, konta osobiste, firmowe i wiele więcej.

Co warto wiedzieć na temat BOŚ Bank? Historia spółki jest bardzo ciekawa. Instytucja zarejestrowana jest w Warszawie jako spółka akcyjna, która sprawnie działa już od 1991 roku. Ponad 30 lat działalności w Polsce sprawia, iż jest to jeden z najbardziej doświadczonych i jednocześnie najdłużej działających banków na terenie kraju. Ten komercyjny bank przez wiele lat nie zmienia swojej nazwy i stawia przede wszystkim klientów, który inwestują w przedsięwzięcia proekologiczne.

Czym BOŚ Bank wyróżnia się spośród innych banków?

Czym jest BOŚ Bank? Dlaczego warto zostać klientem tej instytucji finansowej? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o podpisaniu umowy np. na nowy rachunek bankowy, koniecznie dowiedz się więcej o najważniejszych cechach tego banku. Oto kilka istotnych czynników:

 • ponad 600 mln kapitału własnego;
 • ponad 30 lat doświadczenia w branży finansowej;
 • niecałe 60 placówek na terenie Polski.

Wiesz już, dlaczego BOŚ Bank to dobry wybór? Jeśli nie jesteś przekonany(a), zapamiętaj też, że prawie 60% udziałów banku należy do Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Polsce. Dodatkowo działalność instytucji na Giełdzie Papierów Wartościowych znacznie zwiększa jej wiarygodność.

Co oferuje BOŚ Bank w Polsce?

Co swoim klientom oferuje BOŚ Bank? Opinie konsumentów są jasne i wskazują na fakt, iż zdecydowanie warto zostać nowym klientem tej instytucji. Dlaczego? Głównie z tego względu, iż zapoznanie się z aktualną ofertą nie zajmuje dużo czasu. Analizując recenzje zadowolonych klientów, warto wyróżnić kilka aspektów związanych z tą spółką, a mianowicie:

 • atrakcyjna oferta produktów finansowych;
 • doświadczona kadra doradców w oddziałach;
 • wygodny dostęp do bankowości elektronicznej;
 • uniwersalny charakter działalności.

Zastanawiasz się, czy nie skorzystać z aktualnej oferty BOŚ Bank? Promocje dotyczące konta dla młodych lub jakiegokolwiek innego rachunku, znajdziesz bezpośrednio na stronie Internetowej spółki lub u doradcy w stacjonarnej placówce. Każdy, kto posiada konto bankowe w tej instytucji, docenia przede wszystkim wygodny sposób zarządzania swoimi finansami oraz możliwość realizowania szybkich płatności Internetowych. Dlaczego więc wybrać BOŚ Bank? Aplikacja, która dostępna jest dla każdego klienta to nie wszystko. Wygodna obsługa przez infolinię oraz w stacjonarnych punktach konsumenckich to kolejne cechy tego banku, które przyciągają uwagę nowych klientów.

Co można znaleźć w ofercie BOŚ Bank?

BOŚ Bank jako spółka akcyjna działająca w branży finansowej oferuje swoim klientom indywidualnym i biznesowym takie produkty finansowe, jak:

 • konta osobiste i firmowe;
 • pożyczki i kredyty;
 • karty kredytowe;
 • lokaty oszczędnościowe;
 • konta oszczędnościowe.

Jak widać, oferta jest mocno atrakcyjna zarówno dla stałych, jak i nowych klientów BOŚ Bank. Co to jest za bank? To przede wszystkim instytucja finansowa, która preferuje finansowanie inwestycji związanych z ekologią. Kredyty gotówkowe oraz inne formy finansowania dostępne w przypadku tej instytucji są atrakcyjnie oprocentowane. Bank dodatkowo nie pobiera wysokich prowizji, co sprawia, że ostateczne koszty finansowania są naprawdę niskie.

Jak złożyć wniosek o kredyt lub pożyczkę w BOŚ Bank?

Jeśli chcesz otrzymać kredyt, pożyczkę lub uruchomić kartę kredytową, koniecznie musisz założyć nowy rachunek bankowy. Wystarczy, że wybierzesz jedną z dostępnych ofert, a następnie zalogujesz się na swoje konto. Dopiero wtedy uzyskasz dostęp do wniosków online. Dzięki temu szybko złożysz wniosek o finansowanie przez ten bank. BOŚ Bank opinie ma bardzo dobre, jednakże przed podpisaniem ostatecznej umowy zawsze warto dokładnie przeanalizować jej warunki. Sam proces wnioskowania jest prosty. Możesz to zrobić:

 • stacjonarnie w placówce;
 • online, logując się na swój rachunek bankowy przez serwis transakcyjny.

Jak widzisz, sam proces wnioskowania jest banalnie prosty, a wydanie decyzji kredytowej często nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut. Wszelkie formalności załatwisz online, pod warunkiem, że posiadasz już konto bankowe w BOŚ Bank. Od kiedy funkcjonuje forma wnioskowania online? Już od dłuższego czasu, kiedy to większość instytucji finansowych postawiła na rozwój technologiczny. Szybkie wnioski online to dobra opcja dla osób, które znajdują się w trudnej sytuacji i potrzebują w krótkim czasie zdobyć dodatkową gotówkę.

BOŚ Bank obsługa klienta

Kontakt z tą instytucją finansową możliwy jest na kilka prostych sposobów. Możesz to zrobić online przez serwis transakcyjny np. adres e-mail. Kiedy potrzebujesz pomocy lub chcesz zapoznać się z aktualną ofertą, wystarczy, że zadzwonisz na infolinię albo udasz się bezpośrednio do stacjonarnej placówki. Wszelkie skargi i zażalenia należy kierować na główny adres banku, czyli:

Bank Ochrony Środowiska SA

Żelazna 32, 00-832 Warszawa

Infolinia dla klientów dostępna jest w tym momencie pod kilkoma numerami. Osobno zadzwonisz na infolinię przeznaczoną dla konsumentów indywidualnych, inną dla klientów biznesowych i przedsiębiorców, a jeszcze inną w celu zastrzegania kart płatniczych. BOŚ gwarantuje jednak rzetelną obsługę i indywidualne podejście doradców do każdej sprawy.

Opinie o BOŚ Bank

Jeśli chodzi o opinie na temat BOŚ Banku, warto wiedzieć, iż jest to instytucja często wybierana przez potencjalnych klientów głównie ze względu na czas istnienia w branży. Na tę chwilę niewiele banków w Polsce może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w finansach. Chcesz mieć pewność, że podpisując umowę z tą instytucją finansową podejmiesz dobrą decyzję? Koniecznie sprawdź opinie innych i przekonaj się, czy propozycja współpracy, która została Ci przedstawiona, jest atrakcyjna pod każdym względem. Jeśli tak – podpisz umowę i ciesz się funkcjonalnościami konta bankowego lub dodatkową gotówką, kiedy zaciągniesz kredyt lub pożyczkę.

Czy warto zostać klientem BOŚ Banku?

Chcesz wiedzieć, czy warto zostać klientem BOŚ Banku? Zdecydowanie tak. Dowiedz się jednak, dlaczego tak naprawdę współpraca z tą instytucją finansową to dobra decyzja. Kiedy podpiszesz umowę konta bankowego lub pożyczki gotówkowej, otrzymasz gwarancję:

 • bezpieczeństwa każdej transakcji;
 • wygodnego dostępu do środków oraz konta bankowego;
 • niezmienności warunków finansowania i prowadzenia konta;
 • i wiele więcej…

Kiedy zostaniesz stałym klientem lub klientką tego banku, zyskasz pewność, że Twoje pieniądze będą w 100% bezpieczne każdego dnia. Wygodna aplikacja BOŚBank24 sprawi, że zarządzanie przelewami oraz sprawdzanie stanu konta z poziomu smartfona będzie dziecinnie proste. Cenisz sobie przejrzyste warunki oraz wygodę korzystania z usług i produktów finansowych? Jeśli tak, koniecznie wybierz BOŚ Bank i przekonaj się, że doświadczenie idzie w parze z jakością świadczonych usług.

5/5 - (1 oddanych głosów)