Szukasz kredytu hipotecznego, który pozwoli Ci na realizację marzeń w formie zakupu nieruchomości? Jeśli tak, koniecznie sprawdź ofertę BOŚ Banku. Decydując się na zobowiązanie hipoteczne w tej instytucji, zyskasz przede wszystkim przejrzyste warunki oraz kompleksowe doradztwo pracowników banku. Dowiedz się więcej na temat oferty kredytu hipotecznego w Banku Ochrony Środowiska. Przekonaj się, że warto zostać klientem tej instytucji finansowej.

RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH >>

Kredyt hipoteczny w BOŚ Bank – co to takiego?

BOŚ Bank kredyt hipoteczny to źródło finansowania, które pozwoli Ci na sfinansowanie zakupu działki, mieszkania, domu lub jakiejkolwiek innej nieruchomości. Oprócz tego Bank Ochrony Środowiska kredyt hipoteczny udziela praktycznie każdemu, kto spełnia podstawowe warunki. To najistotniejszych czynników wpływających na to czy bank udziel Ci finansowania, zaliczamy:

 • ukończone 18 lat;
 • pełna zdolność do czynności prawnych;
 • pozytywna historia kredytowa w BIK;
 • stałe źródło dochodu;
 • zdolność kredytowa na odpowiednim poziomie.

Powyższe elementy to podstawowe czynniki, które wpływają na to czy bank udzieli Ci finansowania, czy też nie. Chcesz wiedzieć, czy wcześniejsza spłata hipoteki w BOŚ Bank jest w ogóle możliwa? A może przeglądasz ranking i natknąłeś się na ofertę finansowania przez tę instytucję? Jeśli tak, koniecznie sprawdź szczegóły i warunki kredytu hipotecznego. Dzięki temu dowiesz się, czy rzeczywiście warto zostać klientem tej instytucji finansowej w odniesieniu do hipotek.

Inne kredyty oferowane przez BOŚ Bank

kredyt gotówkowy boś bank
kredyt firmowy boś bank
kredyt konsolidacyjny boś bank

BOŚ Bank kredyt hipoteczny – na jakie oferty mogą liczyć klienci?

Jako nowy lub też stały klient Banku Ochrony Środowiska możesz liczyć na różne oferty finansowania. BOŚ Bank kredyt hipoteczny to wygodna forma finansowania, która charakteryzuje się najczęściej niskimi kosztami całkowitymi oraz dogodnym okresem spłaty dopasowanym do potrzeb potencjalnego kredytobiorcy. Do podstawowych propozycji, które znajdziesz w ofercie tego banku, zaliczamy:

 1. Ekologiczny kredyt hipoteczny – ten udzielany jest na preferencyjnej marży liczonej tylko dla kredytu ekologicznego. Określona pula pieniędzy w tym przypadku musi zostać przeznaczona na systemu ekologicznego zarządzania energią i nie tylko. Dla przykładu: kredyt hipoteczny BOŚ Bank na kwotę do 300 tys. złotych wymaga zainwestowania minimum 30 tys. złotych na urządzenia proekologiczne.
 2. Kredyt hipoteczny bez prowizji – ta oferta skierowana jest do osób, które szukają oszczędności. W tym przypadku marża została całkowicie obniżona i zostanie utrzymana na takim stopniu przez minimum 5 lat od czasu uruchomienia kredytu.
 3. Kredyt hipoteczny z dodatkowymi produktami bankowymi – w ten sposób również obniżysz marżę do jak najniższego poziomu. Wystarczy, że skorzystasz np. z karty kredytowej lub konta osobistego.
 4. Kredyt hipoteczny z kartą Dużej Rodziny – w tej ofercie masz wiele korzyści. Między innymi będziesz zwolniony całkowicie z prowizji przygotowawczej lub z 50% prowizji ze zmniejszeniem marży o 0,1 p.p. w stosunku do marży podstawowej.
 5. Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem przez 5 lat – to wygodna forma zaciągnięcia zobowiązania, która pozwala na utrzymanie raty kredytu na jednolitym poziomie przez przynajmniej 5 lat.

Jak widzisz, oferta BOŚ Bank – hipoteka jest naprawdę atrakcyjna. Przeglądając propozycje finansowania zakupu działki lub nieruchomości w tej instytucji na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Kredyt hipoteczny w Banku Ochrony Środowiska – warunki finansowana

Chcesz wiedzieć, co to jest kredyt hipoteczny? Zainteresowała Cię oferta BOŚ Bank? Kredyt hipoteczny – kalkulator to dobra opcja dla każdego, kto chce sprawdzić orientacyjne koszty i warunki finansowania. Dobrym pomysłem jest też infolinia BOŚ Bank. Kredyt hipoteczny to wieloletnie zobowiązanie wobec banku, dlatego warto zapoznać się dobrze ze szczegółami każdej oferty. Do najistotniejszych czynników wpływających na atrakcyjność finansowania w tym banku, zaliczamy:

 • okres spłaty aż do 35 lat;
 • finansowanie nawet do 80% wartości nieruchomości;
 • aż 3 miesiące wakacji kredytowych w ciągu roku;
 • zmienne lub stałe oprocentowanie do wyboru.

W przypadku BOŚ Bank infolinia – kredyty hipoteczne dostępna jest zarówno dla stałych, jak i nowych klientów. Pamiętaj jednak, że nie załatwisz żadnych formalności zdalnie. Aby podpisać umowę lub aneks zawsze konieczne będzie Twoje stawiennictwo w wybranym oddziale.

Jakie dokumenty są wymagane do kredytu hipotecznego w BOŚ Bank?

Zastanawiasz się, czy zaciągnąć kredyt hipoteczny – BOŚ Bank? Prowizje w tej instytucji są naprawdę niskie, szczególnie w przypadku ofert dla stałych klientów lub tych korzystających z produktów dodatkowych. Chcesz wiedzieć więcej na temat produktu, jakim jest kredyt hipoteczny BOŚ Bank? Czy warto zdecydować się na takie źródło finansowania zakupu nieruchomości lub działki? Zdecydowanie tak, ale pamiętaj, że Bank Ochrony Środowiska tak, jak wiele innych instytucji wymaga kilku dokumentów na etapie wnioskowania. Zaliczamy do nich:

 • wniosek o udzielenie kredytu hipotecznego;
 • dokument o zawarciu umowy z deweloperem lub sprzedającym nieruchomość;
 • umowa przedwstępna;
 • wypis z Księgi Wieczystej;
 • ważny dokument tożsamości;
 • zaświadczenie o zatrudnieniu.

W przypadku BOŚ Bank kredyt hipoteczny opinie ma na bardzo dobrym poziomie. Liczba dokumentów wymaganych na etapie wnioskowania nie jest zbyt duża. Z tego względu wielu klientów decyduje się na finansowanie właśnie przez Bank Ochrony Środowiska. Dla osób, które dodatkowo inwestują w odnawialne źródła energii oraz ekologiczne urządzenia, oferta BOŚ Banku będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. 

Kredyt hipoteczny w Banku Ochrony Środowiska – jaki jest wymagany wkład własny?

Co warto wiedzieć na temat BOŚ Bank – kredyt hipoteczny? Wkład własny w tym przypadku musi wynieść minimum 20% wartości nieruchomości. W przeciwnym razie bank odmówi finansowania. Wykorzystaj kalkulator kredytu hipotecznego, aby dowiedzieć się, jakie będą koszty całkowite finansowania przy 20% wkładzie własnym w inwestycję.

Uwaga! Wkład własny nie może pochodzić z innych kredytów lub pożyczek zaciągniętych w bankach. Jeśli zdecydujesz się na taki krok, bank prawdopodobnie odmówi Ci udzielenia kredytu hipotecznego.

Czy 20% wkładu to dużo? Dla banków w Polsce to niezbędne minimum, choć pojawiają się na rynku oferty od instytucji akceptujących nawet 10% wkład w inwestycję. Pamiętaj, że im niższy wkład własny, tym gorsze warunki finansowania. W wielu przypadkach banki mogą też narzucać obowiązkowe ubezpieczenia i wyższą marżę ze względu na większe ryzyko udzielenia kredytu z niskim wkładem.

Jak wziąć kredyt hipoteczny w BOŚ Bank?

Planujesz zaciągnąć w BOŚ Bank kredyt hipoteczny? Kontakt telefoniczny lub przez formularz dostępny na stronie ma jedynie charakter informacyjny. Aby złożyć wniosek o udzielenie finansowania, wystarczy:

 1. Udać się do najbliższego punktu obsługi konsumenta.
 2. Przedstawić niezbędną dokumentację wymaganą na etapie wnioskowania wraz z uzupełnionym wnioskiem.
 3. Podpisać umowę po wydaniu pozytywnej decyzji przez bank.
 4. Poczekać na wypłatę środków w ramach udzielonego kredytu hipotecznego.

Wiesz już, w jaki sposób zaciągnąć kredyt hipoteczny w Banku Ochrony Środowiska, ale wciąż wahasz się nad podjęciem ostatecznej decyzji o współpracy z BOŚ Bank – kredyt hipoteczny? Oprocentowanie w tym przypadku utrzymuje się na dość niskim poziomie w porównaniu do innych ofert proponowanych przez instytucje finansowe w Polsce. Jeśli szukasz naprawdę taniego i atrakcyjnego kredytu, koniecznie przeanalizuj ofertę tego banku. Być może okaże się, że ostatecznie jest to najlepsza propozycja finansowania, na jaką możesz się zdecydować.

Jakie umowy są akceptowane przez BOŚ Bank do kredytu hipotecznego?

BOŚ Bank akceptuje klientów, którzy otrzymują dochody w ramach:

 • umowy o pracę;
 • umowy zlecenie;
 • umowy o dzieło;
 • działalności gospodarczej;
 • działalności rolniczej;
 • innych, legalnych źródeł dochodów.

Pamiętaj, że warunkiem udzielenia kredytu hipotecznego jest posiadania zdolności kredytowej, odpowiednio wysokiego wkładu własnego oraz braku negatywnych wpisów w BIK.

Podobne wpisy

5/5 - (1 oddanych głosów)