Dla kogo przeznaczone są kredyty konsolidacyjne? Kiedy warto skorzystać z takiej formy finansowania? To usługi bankowe przeznaczone głównie dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, chcących spłacić kilka mniejszych zobowiązań łącząc je w jedno większe, ale z niższą ratą miesięczną. Sprawdźmy, jaką ofertę dla konsumentów w Polsce przygotował bank Credit Agricole.

RANKING KREDYTÓW KONSOLIDACYJNYCH >> >>

Inne kredyty dostępne w Credit Agricole

credit agricole kredyt gotówkowy
credit agricole kredyt hipotecny
credit agricole kredyt firmowy

Credit Agricole kredyt konsolidacyjny – kto może go wziąć?

W Credit Agricole kredyt konsolidacyjny dostępny jest dla stałych, jak i nowych klientów potrzebujących pomocy w zmniejszeniu miesięcznych zobowiązań. Decydując się na kredyt dla zadłużonych, możemy odciążyć w pewnym stopniu swój domowy budżet, a dodatkowo otrzymać jeszcze więcej środków na dowolny cel. W banku Credit Agricole konsolidacja możliwa jest dla osób, które:

 • posiadają aktualny dowód osobisty;
 • mają udokumentowane źródło dochodu przelewane na rachunek bankowy.

Poniższa tabela zawiera szczegółowe informacje na temat tego, jakich dokumentów wymaga bank od poszczególnych grup klientów. Warto o tym wiedzieć, aby nieco przyspieszyć proces wnioskowania o konsolidację.

Grupa klientów Wymagane dokumenty
Osoby zatrudnione na umowę o pracę Oryginał zaświadczenia o zarobkach za 3 ostatnie miesiące
Emeryci Dowód wypłaty świadczenia, kserokopia waloryzacji lub kserokopia decyzji o przyznaniu świadczenia
Renciści Dowód wypłaty świadczenia, kserokopia waloryzacji lub kserokopia decyzji o przyznaniu świadczenia
Gospodarstwa rolne Wypis z KRS, zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami w ZUS/KRUS, dokumenty potwierdzające formę opodatkowania

*pozostałe źródła dochodu ustalane są według indywidualnych wymogów banku CA.

Jak widać, aby wziąć kredyt konsolidacyjny, Credit Agricole uznaje większość dochodów, ale pod warunkiem dostarczenia niezbędnej dokumentacji potwierdzającej jego wysokość oraz źródło. Oferta tego banku to przede wszystkim kredyt dla osób, które chcą połączyć kilka mniejszych zobowiązań w jedno większe, ale z niższą miesięczną ratą. Pozwala to na zwiększenie swojej płynności finansowej oraz wypłacalności wobec wierzycieli.

Czym wyróżnia się kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole?

Bank Credit Agricole kredyt konsolidacyjny przydziela osobom, które spełniają podstawowe wymogi instytucji oraz posiadają udokumentowane dochody, w ramach których przeliczana jest zdolność kredytowa. Do podstawowych czynników, jakimi wyróżnia się kredyt konsolidacyjny banku CA, zaliczamy:

 • wysoką kwotę kredytu;
 • decyzja nawet w 15 minut;
 • opcja pozyskania dodatkowej gotówki na dowolny cel;
 • minimum formalności;
 • dostęp do oferty promocyjnej.

Bank Credit Agricole ponad wszystko stawia zadowolenie swoich konsumentów, dlatego oferuje nie tylko atrakcyjne oprocentowanie, ale i łatwy dostęp do rachunku w ramach serwisu transakcyjnego oraz aplikacji mobilnej. Kredyt konsolidacyjny Credit Agricole to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nie tylko możliwości zmniejszenia swoich miesięcznych zobowiązań, ale także atrakcyjnych warunków w zakresie kredytowania. 

To warto wiedzieć… konsolidacja chwilówek Credit Agricole niestety nie jest możliwa. Bank uwzględnia w zakres konsolidacji tylko kredyty samochodowe, ratalne, gotówkowe oraz pożyczki na koncie osobistym i karty kredytowe.

Kredyt konsolidacyjny Credit Agricole – warunki współpracy

Ta instytucja w ramach kredytów konsolidacyjnych oferuje atrakcyjne oprocentowanie ze stałą stopą przez cały okres kredytowania oraz możliwość skorzystania z licznych promocji, w ramach których zmniejszane są całkowite koszty finansowania. Co warto wiedzieć na temat warunków, na jakich udzielany jest kredyt konsolidacyjny?

W ramach taniego kredytu konsolidacyjnego możemy otrzymać finansowanie z RRSO na poziomie 8,3% oraz stałym oprocentowaniem na poziomie 8%. Dodatkowo korzystając z promocyjnej oferty, otrzymujemy prowizję 0%. To doskonała opcja dla każdego, kto poszukuje wygodnego rozwiązania będącego wyjściem z długów.

Opinie o kredycie konsolidacyjnym Credit Agricole – co mówią konsumenci?

Kredyt konsolidacyjny Credit Agricole opinie ma na doskonałym poziomie. Większość konsumentów docenia przede wszystkim:

 • przejrzyste warunki finansowania;
 • możliwość złożenia wniosku online bez wychodzenia z domu;
 • atrakcyjne oprocentowanie;
 • dostęp do oferty promocyjnej;
 • wygodny sposób zarządzania finansami z poziomu serwisu transakcyjnego oraz aplikacji mobilnej.

Biorąc pod uwagę powyższe, zdecydowanie warto zostać klientem tej instytucji i cieszyć się konsolidacją na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Wystarczy skontaktować się z bankiem przez infolinię lub udać się do oddziału, aby poznać szczegóły wybranej oferty.

Jak złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole?

Wniosek o kredyt konsolidacyjny w CA można złożyć na kilka sposobów, a mianowicie:

 • online;
 • telefonicznie;
 • osobiście w oddziale.

Najszybszym i najwygodniejszym sposobem jest jednak wysłanie wniosku online poprzez specjalny formularz. Doradca finansowy banku skontaktuje się z klientem bezpośrednio po analizie wniosków i udzieli dalszych instrukcji na temat tego, jakie dokumenty będą jeszcze wymagane. Co warto wiedzieć przed złożeniem wniosku o konsolidację w Credit Agricole? Kalkulator kredytu konsolidacyjnego to wygodne narzędzie, które pozwala na obliczenie ewentualnych kosztów finansowania oraz przeanalizowanie tego, czy warto połączyć kilka mniejszych zobowiązań w jedno. Aby złożyć wniosek o ten rodzaj finansowania w CA, wystarczy:

 1. Wejść na stronę Internetową banku.
 2. Uzupełnić formularz kontaktowy lub wniosek w serwisie transakcyjnym.
 3. Poczekać na odpowiedź ze strony banku.
 4. Umówić się na podpisanie umowy.

To wszystko, co należy zrobić, aby złożyć wniosek i w razie pozytywnego jego rozpatrzenia uruchomić finansowanie. Konieczne jednak będzie dostarczenie dokumentów potwierdzających wysokość dochodów w gospodarstwie domowym wnioskodawcy oraz wysokości zobowiązań finansowych, które mają zostać skonsolidowane przez bank CA.

Czy warto wziąć kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole?

Zdecydowanie warto zaciągnąć kredyt konsolidacyjny w banku CA. To przede wszystkim wygoda, bezpieczeństwo oraz możliwość poprawy swojej sytuacji finansowej, kiedy obecne raty zobowiązań są zbyt wysokie. Ważne jest to, że ta instytucja udziela kredytów konsolidacyjnych praktycznie każdemu, kto wykazuje odpowiednio wysokie dochody oraz nie posiada negatywnych wpisów w BIK (Biurze Informacji Kredytowej).

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą banku w wybranych oddziałach oraz poprzez stronę Internetową. Dzięki temu skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego będzie czystą przyjemnością. Wystarczy spełnić podstawowe warunki dyktowane przez tę instytucję finansową i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Oznacza to, że konsolidacja w CA jest w zasięgu reki praktycznie każdej aktywnej zawodowo osoby dorosłej.

4.7/5 - (3 oddanych głosów)