credit agricole onlineNa Polskim rynku finansowym działa wiele banków,  które wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów propozycją coraz atrakcyjniejsze produkty i usługi bankowe. Warto mieć na uwadze to, jak na tle innych wypada bank Credit działający w branży już od wielu lat. Sprawdźmy, czym wyróżnia się ta instytucja i jakie usługi proponuje swoim klientom.

Jakie produkty oferuje CREDIT AGRICOLE?

KREDYTY

credit agricole kredyt gotówkowy
credit agricole kredyt hipotecny
credit agricole kredyt firmowy
credit agricole kredyt konsolidacyjny

KONTA / OSZCZĘDNOŚCI

credit agricole konto oszczędnościowe
credit agricole konto osobiste
credit agricole konto walutowe
credit agricole lokata
credit agricole konto firmowe

INNE

credit agricole infolinia
credit agricole sesje
credit agricole swift
credit agricole zamknięcie konta

ODDZIAŁY W TWOIM MIEŚCIE

credit agricole oddziały

Credit Agricole historia banku

Ten uniwersalny bank działający już od ponad 20 lat jest najczęściej polecaną przez konsumentów instytucją finansową. Bank Credit Agricole działa aktualnie w wielu obszarach, a mianowicie w bankowości:

 • Detalicznej;
 • Korporacyjnej;
 • Rolniczej;
 • Małych i średnich przedsiębiorców.

Co ciekawe, ten bank należy do grupy znajdującej się w ścisłej czołówce banków na świecie pod względem wielkości posiadanych aktywów. Credit Agricole online działa obecnie w 48 krajach oraz obsługuje ilości klientów sięgające nawet do 52 milionów. Aktualnie właścicielem instytucji jest francuska sieć banków spółdzielczych, która ma najwięcej akcji.

Pierwsza data założenia tej instytucji finansowej miała miejsce w 1894 roku we Francji. Od tamtego czasu bank dokonuje stałej ekspansji swoich usług na terenie całego świata. Przekłada się to nie tylko na coraz większe zainteresowanie klientów usługami bankowości stacjonarnej i Internetowej, ale też większe możliwości rozwoju banku w branży.

Zasady funkcjonowania banku Credit Agricole

Bank Credit w ramach swojej działalności uwzględnia przede wszystkim wszelkie standardy i regulacje wewnętrzne wynikające z sektora dobrych praktyk i rekomendacji organów nadzorczych. 

Ta instytucja ponad wszystko dba o swoich klientów, a także partnerów biznesowych. Bank działając na światowym rynku stawia głównie na ekologię i maksymalne zadowolenie klientów. Według misji instytucji usługi bankowe powinny być ogólnodostępne dla każdego.

Co ciekawe, rok 2019 i późniejsze przyniosły wiele zmian w zasadach funkcjonowania banku. Utworzono innowacyjną infolinię dla klientów w języku ukraińskim tuż obok angielskiego i francuskiego.

O tym warto wiedzieć! Ekonomiści Credit Agricole zajmują od 2015 roku czołowe miejsca w rankingach!

Struktura działania w Polsce i na świecie bank Credit Agricole

Biorąc pod uwagę globalne działania Credit Agricole bank online, warto nadmienić, iż ta instytucja posiada trójpoziomową organizację sprawowania władzy. Oznacza to, że dzieli się na:

 • Kasy lokalne;
 • Kasy regionalne;
 • CA SA i spółki. 

Warto w tym przypadku nadmienić, że struktura organizacyjna ze względu na swoją złożoność sprawia, że bank nie cieszy się tak dużym uznaniem wśród inwestorów na giełdzie. 

Z jakich usługi mogą korzystać klienci banku Credit Agricole?

Będąc klientem tego banku można korzystać z wielu możliwości oraz produktów finansowych takich, jak:

 • Konta osobiste;
 • Konta firmowe;
 • Kredyty gotówkowe;
 • Kredyty hipoteczne;
 • Kredyty konsolidacyjne;
 • Konta oszczędnościowe;
 • Karty debetowe.

Ban Credit Agricole udostępnia szereg udogodnień, dzięki którym zarządzanie swoimi finansami jest dziecinnie proste i przede wszystkim bezpieczne. Posiadając taki rachunek mamy dostęp do środków poprzez bankowość Internetową, mobilną oraz w oddziałach. 

Co jeszcze warto wiedzieć o Credit Agricole? Oferta skierowana jest głównie do klientów indywidualnych, biznesowych, korporacyjnych oraz rolników. Specjaliści dostępni online pomagają konsumentom w doborze odpowiednich usług bankowych takich, jak:

 • Faktoring dla firm;
 • Leasingi;
 • Inwestycje;
 • Lokaty.

Ciekawostką jest fakt, że ta instytucja finansowa oferuje też szereg produktów pozabankowych. Jakich? Są to głównie:

 1. Ubezpieczenia:
  • Społeczne;
  • Komunikacyjne;
  • Życiowe.

W ramach kredytów ratalnych bank współpracuje z ponad 10. tysiącami sklepów, w których można nabyć towary za pośrednictwem banku. Dodatkowo w ramach klubu rabatowego klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje w punktach usługowych i sklepach współpracujących z bankiem.

Credit Agricole jako cyfrowy bank dla nowoczesnych klientów

Credit Agricole jako bank dostosowujący się do potrzeb konsumentów oferuje przede wszystkim obsługę zdalną oraz mobilny dostęp do finansów i usług. Nie oznacza to jednak, że inwestycje w cyfrowe rozwiązania uniemożliwiają korzystanie ze stacjonarnej obsługi klienta.

Na terenie Polski działa około 400 placówek bankowych, w których wykwalifikowani doradcy chętnie pomagają konsumentom w zapoznaniu się z aktualną ofertą produktów podstawowych i dodatkowych.

Credit Agricole produkty finansowe

W ramach współpracy bank Credit Agricole udziela  kredytów praktycznie każdemu, kto chce uzyskać finansowanie dowolnego celu. Oczywiście w tym przypadku nie wystarczy posiadanie rachunku osobistego, gdyż do uzyskania pozytywnej decyzji o przyznaniu finansowania konieczne będzie też posiadanie stałego źródła dochodu.

Oczywiście warto zainteresować się ofertą tej instytucji choćby ze względu na atrakcyjne oprocentowanie kredytów i lokat, a także bogatą ofertę usług dodatkowych. Bank Credit Agricole opinie klientów stawia ponad wszystko, dlatego dokłada wszelkich starań, by zadowolić większość z nich.

Ciekawostka! Ta instytucja do produkcji kart płatniczych wykorzystuje materiały z recyklingu oraz przenosi większość usług do bankowości Internetowej, co przekłada się w dużym stopniu na ochronę środowiska.

Credit Agricole dla firm

Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą mogą skorzystać z bogatej oferty banku Credit Agricole, do której zaliczają się między innymi tanie i dobrze oprocentowane rachunki bankowe. Warto też wiedzieć, że w ramach współpracy dla każdego klienta biznesowego udzielono dostęp do kredytów, leasingów i wielu innych firm finansowania działalności gospodarczej.

Tak samo, jak w przypadku bankowości indywidualnej przedsiębiorcy mogą wygodnie zarządzać swoimi finansami oraz usługami bankowymi z poziomu serwisu Internetowego. To duże ułatwienie pozwalające na szybkie przelewanie środków do kontrahentów i nie tylko. W dzisiejszych czasach prowadzenie firmy bez konta w banku mogłoby być szczególnie kłopotliwe. Z tego względu Credit Agricole posiada w swojej ofercie co najmniej kilka takich rachunków. Dodatkowo dla firm udostępniane są terminale płatnicze na wynajem długoterminowy, a także usługa faktoringu.

Jak widać, oferta zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych jest bardzo bogata i warto mocno zastanowić się nad opcją współpracy z tą instytucją finansową. Wystarczy udać się do dowolnie wybranej placówki w kraju lub po prostu wejść na stronę Internetową banku i zapoznać się ze szczegółami każdej z dostępnych ofert. Co ciekawe, dla zainteresowanych konsumentów dostępna jest także infolinia w kilku językach, dzięki czemu załatwienie wszelkich spraw związanych z bankowością jest jeszcze przyjemniejsze. 

Credit Agricole opinie konsumentów

Biorąc pod uwagę opinie o banku Credit Agricole, można śmiało powiedzieć, że ta instytucja przyciąga coraz większe ilości klientów w całej Polsce i nie tylko. Wygodny dostęp do bankowości Internetowej, przejrzysta oferta finansowa, a także liczne usługi dodatkowe to tylko niektóre z aspektów docenianych przez klientów Credit Agricole – bank online. Opinie na temat banku są jednoznaczne i wprost wskazują na fakt, że zarówno poziom obsługi, jak i oferta tej instytucji jest w szczególności warta uwagi.

Dlaczego warto zostać klientem Credit Agricole?

Z usług tej instytucji warto skorzystać z kilku powodów, a mianowicie:

 • Dogodne godziny pracy placówek;
 • Wykwalifikowana kadra doradców;
 • Bogata oferta produktów finansowych i nie tylko;
 • Wygodny dostęp do usług online.

Każdy, kto poszukuje wygodnego sposobu na zarządzanie swoimi finansami, korzystanie z ubezpieczeń oraz kredytów powinien mocno zastanowić się nad nawiązaniem współpracy z tą instytucją finansową. To tylko kilka chwil, aby podpisać nową umowę i cieszyć się funkcjonalnością serwisu Internetowego i kompleksową obsługą stacjonarną w tej instytucji finansowej.

5/5 - (1 oddanych głosów)