W dzisiejszych czasach kredyty hipoteczne cieszą się ogromną popularnością ze względu na coraz większa chęć posiadania własnego mieszkania lub domu przez osoby mieszkające w Polsce. Wiele instytucji finansowych posiada w swojej ofercie opcję finansowania zakupu nieruchomości ze stałym oraz zmiennym oprocentowaniem. Na jaką ofertę najlepiej się zdecydować? Sprawdźmy to na przykładzie Credit Agricole. 

Kredyt hipoteczny w Credit Agricole – kto może go otrzymać?

W banku Credit Agricole kredyt hipoteczny może otrzymać praktycznie każdy, kto:

 • ma ukończony 18 rok życia;
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych;
 • wykazuje dochody pozwalające na uzyskanie zdolności kredytowej;
 • ma dobrą historię kredytową.

RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH >>

Warto zaznaczyć, że finansowanie tego typu dostępne jest zarówno dla stałych klientów tej instytucji, jak i nowych. W Credit Agricole hipoteka jest dość łatwa do uzyskania, pod warunkiem, że wnioskodawca spełnia podstawowe warunki określone przez bank.

To ważne! Osoby nieposiadające stałego źródła dochodu lub znajdujące się w trudnej sytuacja finansowej prawdopodobnie nie będą w stanie uzyskać tej firmy finansowania inwestycji w nieruchomości.

Aby mieć pewność, że kredyt hipoteczny Credit Agricole zostanie przyznany, warto zadbać o swoje finanse i historię w BIK jeszcze na długo przed złożeniem wniosku w banku.

Inne kredyty oferowane przez Credit Agricole

credit agricole kredyt gotówkowy
credit agricole kredyt firmowy
credit agricole kredyt konsolidacyjny

Kredyt hipoteczny Credit Agricole – warunki

Jakie są warunki finansowania w banku Credit Agricole? Kredyt hipoteczny dostępny jest na szczególnie dobrych warunkach. Poniższa tabela przedstawia najważniejsze informacje z zakresu warunków współpracy.

Wkład własny Minimum 10% wartości nieruchomości
Typ oprocentowania Stałe lub zmienne
Wysokość oprocentowania 5,77% przez 7 lat dla stałego oprocentowania oraz 5,11% dla oprocentowania zmiennego na dzień 18.01.2022
Prowizja za udzielenie kredytu 0 złotych lub niższa marża banku
Prowizja za wcześniejszą spłatę 0 złotych
Okres kredytowania Do 35 lat

Kredyt mieszkaniowy w Credit Agricole jest nie tylko atrakcyjnie oprocentowany, ale także daje wiele możliwości na spłatę zobowiązania. Bank Credit Agricole to instytucja finansowa stawiająca ponad wszystko zadowolenie swoich konsumentów, dlatego jako jeden z nielicznych banków udostępnia stałe oprocentowanie kredytu aż przez 7 lat. Jest to wyjątkowa oferta dla osób poszukujących stabilnej formy finansowania zakupu nieruchomości.

Credit Agricole – kalkulator kredytu hipotecznego

Zastanawiając się, w jaki sposób obliczyć przybliżone koszty finansowania oraz prowizję banku, koniecznie trzeba zapoznać się z narzędziem, jakim jest kalkulator kredytu hipotecznego. Jest to darmowy sposób na sprawdzenie przybliżonych kosztów finansowania przez bank. W ramach tej usługi wystarczy podać:

 • preferowaną kwotę kredytu;
 • okres spłaty;
 • wartość nieruchomości;
 • typ oprocentowania;
 • rodzaj rat (malejące lub stałe);
 • opcjonalnie produkty dodatkowe.

kredyt hipoteczny Credit Agricole kalkulator

źródło: credit-agricole.pl

Dlaczego warto korzystać z usług Credit Agricole? Kredyt mieszkaniowy – kalkulator to narzędzie udostępnione przez tę instytucję na stronie Internetowej całkowicie za darmo.

To ważne… każda symulacja wykonana w ramach kalkulatora ma jedynie charakter poglądowy i nie stanowi oferty w świetle prawa.

Co można zrobić, zastanawiając się, czy warto zaciągnąć kredyt hipoteczny? Credit Agricole kalkulator pomoże podjąć tę trudną decyzję w o wiele krótszym czasie.

Kredyt hipoteczny Credit Agricole – rodzaje finansowania zakupu nieruchomości

W ramach oferty tej instytucji warto wiedzieć, że z finansowania można skorzystać w wielu opcjach. Aktualnie kontaktując się z bankiem, można uzyskać dostęp do kredytu:

 • zielony DOM (budowa domu);
 • na zakup mieszkania lub domu;
 • na budowę domu;
 • na remont nieruchomości.

Pomocna w tym przypadku okazuje się infolinia Credit Agricole. Kredyt hipoteczny można także przenieść z innego banku, co nazywane jest tzw. refinansowaniem. Ta instytucja, oferując atrakcyjne warunki przeniesienia i nie tylko przyciąga skutecznie uwagę wielu konsumentów w całym kraju.

Poszczególne oferty współpracy różnią się między sobą oprocentowaniem, prowizją oraz szczegółowymi warunkami współpracy. Propozycje tej instytucji pozwalają na bezkosztowe wykonanie takich operacji, jak:

Hipoteka Credit Agricole – opinie konsumentów

Opinie konsumentów na temat finansowania zakupu nieruchomości są bardzo pozytywne jeśli chodzi o ofertę banku Credit Agricole. Oprocentowanie kredytu hipotecznego z opcją wyboru stałego lub jego zmiennego poziomu to tylko jedna z kwestii docenianych przez konsumentów. Większość recenzji klientów na temat funkcjonowania instytucji w tym zakresie dotyczy:

 • wygodnego dostępu do rachunku;
 • szybkiej wypłaty środków;
 • minimum formalności;
 • stosunkowo szybkiego załatwienia sprawy związanej z przyznaniem kredytu.

Warto też dowiedzieć się nieco więcej na temat tego, czym wyróżnia się Credit Agricole – hipoteczny. Opinie jasno wskazują, że warto nawiązać współpracę z tą instytucją. Oprócz powyższych można też liczyć na zupełnie darmową spłatę zobowiązania nawet przed upływem trzech lat od podpisania umowy.

Gdzie zdobyć informacje o kredycie hipotecznym w Credit Agricole?

Zarówno stali jak i nowi klienci mogą uzyskać szereg informacji o finansowaniu w przypadku usługi Credit Agricole – infolinia. Kredyty hipoteczne udzielane są tylko w stacjonarnych punktach obsługi konsumenta na terenie kraju. Wynika to głównie ze względu na konieczność podpisania dużej ilości konsumentów, a samo zobowiązanie opiewa często na sporą kwotę. Jeśli chcemy dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach finansowania, wystarczy:

 • udać się do placówki banku;
 • skontaktować się z infolinią;
 • wejść na stronę Internetową banku.

Ciekawym rozwiązaniem jest też ranking kredytów na remont, który skupia w sobie najpopularniejsze oferty kredytów.W ramach takiego narzędzia można porównać wiele propozycji finansowania w krótkim czasie. Co ciekawe, wyniki rankingów wskazują prost na bank CA w celu zakupu mieszkania lub domu na kredyt.

Jak wziąć kredyt hipoteczny w banku Credit Agricole?

Zaciągnięcie kredytu hipotecznego wiąże się z koniecznością załatwienia kilku formalności. W przypadku banku Credit Agricole można śmiało powiedzieć, że wymagane są tylko podstawowe załączniki oraz dane o wnioskodawcach tak, jak w innych bankach, a mianowicie:

 1. Imiona i nazwiska kredytobiorców.
 2. Informacje o zatrudnieniu i wysokości otrzymywanego wynagrodzenia.
 3. Dobra historia kredytowa.
 4. Jasno określona wartość nieruchomości.
 5. Potwierdzenie posiadania wkładu własnego o wartości minimum 10%.

Aby złożyć wniosek o kredyt hipoteczny w CA, należy zebrać zaświadczenia o zarobkach, umowy z deweloperem lub innym sprzedającym nieruchomość oraz wraz z uzupełnionym wnioskiem dostarczyć je do wybranej placówki bankowej. Wykwalifikowani doradcy na miejscu kompleksowo zajmą się praktycznie każdą sprawą i pomogą doprowadzić proces wnioskowania do końca.

Ile jednak trzeba poczekać na wydanie decyzji przez bank? W tej kwestii zdania są podzielone. Sam bank stara się działać jak najszybciej, jednakże przy dużej ilości wniosków czas ich rozpatrzenia może przedłużać się nawet do ponad miesiąca.

Czy warto wziąć kredyt hipoteczny w Credit Agricole?

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej instytucji w zakresie kredytów hipotecznych oraz remontowych. To bardzo dobra propozycja finansowania przeznaczona dla osób, które poszukują stałego oprocentowania, a co za tym idzie stabilności finansowej dla swojego gospodarstwa domowego. Dodatkowo współpracując z tą instytucją, można liczyć na kompleksową pomoc, maksimum bezpieczeństwa podczas wypłaty środków oraz opcję darmowej nadpłaty zadłużenia, by zmniejszyć wysokość miesięcznych rat lub okres kredytowania.

Podobne wpisy

5/5 - (2 oddanych głosów)