Obecnie kredyty gotówkowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony konsumentów w całej Polsce. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, iż udzielane są często na bardzo długi okres spłaty oraz spore kwoty pozwalające na sfinansowanie dowolnego celu. Na co jednak zwrócić uwagę wybierając kredyt gotówkowy? Czy bank CA jest godny uwagi w tym zakresie? Jaka oferta kredytu tego typu będzie najlepsza? Sprawdźmy to.

RANKING KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH >>

Credit Agricole kredyt gotówkowy – kiedy warto go wziąć?

Bank Credit Agricole pozwala na zaciągnięcie atrakcyjnego kredytu gotówkowego przez każdego konsumenta, który wykazuje się odpowiednią zdolnością kredytową oraz spełnia wszelkie warunki, jakich wymaga ta instytucja. Kiedy jednak warto wziąć pod uwagę możliwość zaciągnięcia takiego zobowiązania finansowego? W Credit Agricole kredyt gotówkowy przydaje się głównie w takich sytuacjach, jak:

 • remont mieszkania;
 • zakup samochodu;
 • urodziny dziecka;
 • święta;
 • i wiele innych…

Nie da się jednoznacznie określić, kiedy warto wziąć kredyt. Credit Agricole wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, oferując atrakcyjnie oprocentowany oraz przejrzysty pod względem warunków sposób finansowania. Aby podjąć właściwą decyzję, warto też wiedzieć jak obliczyć odsetki od kredytu. Dzięki temu jesteśmy w stanie ocenić jaka kwota zobowiązania będzie odpowiednia dla naszego domowego budżetu. 

W Credit Agricole kredyt może zostać przeznaczony na dowolnie wybrany cel niezależnie od tego, w jakiej kwocie zostanie udzielony. To atrakcyjna opcja dla każdego, kto potrzebuje dodatkowych środków na kilka celów jednocześnie lub jeden większy. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że w skrajnych przypadkach może nastąpić wypowiedzenie umowy kredytu przez bank. Takie sytuacje mają jednak miejsce kiedy kredytobiorca podaje fałszywe dane przy składaniu wniosku.

Inne kredyty od Credit Agricole

credit agricole kredyt konsolidacyjny
credit agricole kredyt hipotecny
credit agricole kredyt firmowy

Kredyt gotówkowy Credit Agricole – warunki

Biorąc ofertę Credit Agricole kredyt online jest produktem finansowym szczególnie wartym uwagi. Dlaczego? Głównie ze względu na warunki, jakie proponuje ta instytucja. W ramach kredytu tego typu każdy klient może liczyć na:

 • kwotę finansowania nawet do 200 000 złotych;
 • możliwość załatwienia formalności online oraz przez infolinię;
 • decyzję kredytową nawet w 10 minut od czasu złożenia wniosku;
 • długi okres spłaty zobowiązania aż do 120 miesięcy;
 • stałe oprocentowanie kredytu przez cały okres trwania umowy;
 • wygodny dostęp do rachunku z poziomu serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej.

To kilka najważniejszych cech, jakimi wyróżnia się bank Credit Agricole – gotówkowy. Poniższa tabela przedstawia szczegółowe warunki dotyczące oprocentowania w CA.

Kwota pożyczki Oprocentowanie
od 1000 do 150 000 złotych dla pożyczek w sieci sprzedaży CA od 0 do 11% w zależności od oferty
od 1000 do 100 000 złotych dla pożyczek z dotacją w sieci CA 7,15%
od 1000 do 150 000 złotych na spłatę innych zobowiązań od 0 do 11% w zależności od oferty

Bank CA udostępnia też informację na temat oprocentowania kredytów na zakup towarów, usług, a także pożyczek ratalnych. Oprocentowanie tego typu zobowiązań finansowych wynosi najczęściej 11,5%. RRSO w przypadku kredytu gotówkowego na chwilę obecną wynosi około 19,86%. Warto jednak wziąć pod uwagę, ze bank często nalicza prowizję za samo udzielenie finansowania, co przekłada się na finalne koszty i miesięczną ratę. 

W ramach oferty promocyjnej klienci mogą liczyć między innymi na oprocentowanie stałe w wysokości 7%, RRSO na poziomie 7,23% oraz 0% prowizji na rzecz banku. Dotyczy to jednak propozycji kredytu gotówkowego w promocji, która ograniczona jest czasowo aż do odwołania.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w banku Credit Agricole?

Warto wiedzieć, że kredyt z poręczycielem w banku CA nie jest obecnie możliwy. Aby otrzymać w Credit Agricole kredyt 0 procent, trzeba spełnić specjalne warunki promocyjne oraz posiadać:

 • zdolność kredytową;
 • aktualny dowód tożsamości;
 • stałe miejsce zamieszkania/zameldowania;
 • konto bankowe lub chęć jego założenia;
 • pełną zdolność do czynności prawnych.

To podstawowe warunki, jakie wymagane są przez CA w celu udzielenia kredytu gotówkowego. Uwaga! Aby wnioskować o kredyt gotówkowy w tym banku trzeba mieć ukończone 21 lat! Aby złożyć wniosek o udzielenie finansowania, wystarczy:

 1. Wejść na stronę banku Credit Agricole.
 2. Wybrać interesującą ofertę kredytu.
 3. Uzupełnić formularz kontaktowy i przesłać dokumenty.
 4. Poczekać na kontakt ze strony banku (najczęściej telefoniczny).

Oczywiście w Credit Agricole pożyczka gotówkowa dostępna jest także w oddziałach, na infolinii oraz poprzez bankowość Internetową. Mnogość rozwiązań umożliwiających wnioskowanie o kredyt gotówkowy sprawia, że coraz większa liczba konsumentów decyduje się na skorzystanie z usług tego banku. W kwestii zaciągnięcia nowego zobowiązania finansowego wiele osób zadaje sobie pytanie: Czy mogę 500+ wliczyć do dochodu? Odpowiedź jest prosta – niestety nie. Bank CA nie akceptuje takich wpływów przelewanych na konto. Podczas wnioskowania o pożyczkę gotówkową liczy się przede wszystkim:

 • umowa o pracę (na czas określony i nieokreślony);
 • umowa zlecenie;
 • umowa o dzieło;
 • działalność gospodarcza.

Co można zyskać biorąc kredyt gotówkowy w Credit Agricole?

Istotne jest to, co można zyskać biorąc w Credit Agricole kredyt gotówkowy. Kalkulator dostępny na stronie banku pozwala na dokładne wyliczenie kosztów finansowania oraz ostatecznej kwoty do spłaty przez cały okres trwania umowy. Będąc klientem banku Credit Agricole można także wygodnie zarządzać swoim rachunkiem poprzez:

 • bankowość elektroniczną;
 • aplikację mobilną;
 • w oddziałach na terenie Polski.

Oprócz tego w ramach pierwszej współpracy można liczyć na promocyjną ofertę banku Credit Agricole. Powitalny kredyt gotówkowy jest jedną z nich i udzielany jest na preferencyjnych warunkach, a mianowicie:

 • do 3000 złotych;
 • okres spłaty do 12 miesięcy;
 • RRSO 0%;
 • prowizja 0%.

Zdecydowanie warto skorzystać z promocyjnej oferty tej instytucji, pod warunkiem, że kwota zobowiązania będzie wystarczająca na pokrycie swoich potrzeb finansowych. Biorąc pod uwagę liczne udogodnienia oraz atrakcyjne warunki kredytu zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i nawiązania współpracy z tą instytucją finansową. Co ciekawe, w ramach współpracy z CA można też skorzystać z propozycji dla grup zawodowych (nauczycieli, kierowców zawodowych, księgowych oraz pracowników służb mundurowych).

Kredyt gotówkowy Credit Agricole – ubezpieczenie kredytu

Zaciągając kredyt gotówkowy w CA, można także skorzystać z ciekawej oferty ubezpieczenia kredytu. Wybierając takie rozwiązanie, nieco zwiększymy koszty finansowania, ale w ramach tego otrzymamy stabilność finansową dla swojego gospodarstwa domowego, zabezpieczenie w trudnych sytuacjach życiowych i nie tylko. Zdecydowanie warto podpisać umowę kredytową wraz z ubezpieczeniem, które mimo to, iż zwiększa koszty, to jest doskonałym ratunkiem w sytuacjach kryzysowych występujących losowo w życiu każdego człowieka.

Kredyt gotówkowy Credit Agricole – opinie konsumentów

Biorąc pod uwagę opinie konsumentów, jest kilka aspektów, które przemawiają za tym, aby zostać klientem tej instytucji. Co jednak mówią recenzje na temat Credit Agricole – kredyt? Kalkulator Internetowy to narzędzie, które w dużej mierze przełożyło się na pozytywne odczucia wielu konsumentów. Dzięki temu, że każdy klient może samodzielnie przeliczyć orientacyjne koszty finansowania, kontakt z bankiem odbywa się dopiero po wstępnym zaakceptowaniu warunków.

Konsumenci tej instytucji finansowej w zakresie kredytu gotówkowego doceniają przede wszystkim takie aspekty, jak:

 • atrakcyjne oprocentowanie;
 • brak ukrytych kosztów;
 • stosunkowo niska prowizja banku;
 • wygody dostęp do rachunku;
 • kompleksowa pomoc ze strony doradców;
 • prosty proces wnioskowania o kredyt.

To jednak nie wszystko, gdyż bank CA stawia zadowolenie swoich kontrahentów ponad wszystko, dlatego pomaga w kompletacji niezbędnych dokumentów oraz udziela informacji na temat tego, jak długo będzie trwać proces wydania ostatecznej decyzji o przyznaniu lub odrzuceniu wniosku o kredyt gotówkowy.

Podobne wpisy

5/5 - (1 oddanych głosów)