aasa opinie

NASZA OCENA

4,2/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 25 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W AASA >>

Nasza opinia o AASA lekkie raty

Decydując się na zaciągnięcie pożyczki do 25 tys. złotych, nie musisz martwić się o formalności, a przyznaną kwotę otrzymasz ekspresowo na swój rachunek bankowy. Dla osób z wyjątkowo niską zdolnością kredytową to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie. Co więcej, AASA lekkie raty pozwala skorzystać z ubezpieczenia pożyczki, wakacji od spłaty rat oraz możliwość zawieszenia spłaty na pół roku.

Wady i zalety pożyczki AASA

Zalety Wady
kciuk Bardzo długi okres spłaty kciuk w dół Bardzo wnikliwa weryfikacja w kilku rejestrach
kciuk Łatwe i szybkie procedury kciuk w dół Dość wysokie koszty
kciuk Przelewy wysyłane za pomocą Blue Cash kciuk w dół Nie można otrzymać pożyczki w weekend
kciuk Możliwość wypłaty pieniędzy czekiem GIRO
kciuk Możliwość skorzystania z pakietu korzyści
kciuk Gotówka na konto nawet w kilkanaście minut

AASA kontakt

Nazwa Firmy Aasa Polska S.A
Adres ul.Hrubieszowska 2, Warszawa
Kontakt 801 40 40 40; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-19:00

Z Aasa Polska kontakt możemy nawiązać na cztery sposoby:

  • poprzez infolinię w godzinach pracy firmy;
  • pisząc wiadomość na podany adres e-mail;
  • korzystając z formularza kontaktowego na stronie www;
  • za pomocą czatu z konsultantem.

Kto może pożyczyć w Aasa?

W Aasa pożyczka udzielona zostanie osobie, która spełni wszystkie stawiane przez tę firmę warunki. Są to:

  • wiek nie mniejszy niż 20 i nie większy niż 80 lat;
  • aktualny dowód osobisty;
  • zameldowanie i zamieszkanie w Polsce na stałe;
  • regularne dochody w odpowiedniej wysokości (Aasa akceptuje wszystkie źródła)
  • terminowa spłata bieżącej pożyczki Aasa, jeśli wnioskuje się o drugie, równoległe zobowiązanie;
  • konto bankowe, numer telefonu komórkowego i adres e-mail.

Niestety, w Aasa nie jest dostępny kredyt z BIK. Firma skrupulatnie sprawdzi tę bazę danych, a dodatkowo sięgnie także do rejestrów: KRD, BIG Infomonitor, ERIF oraz KBIG.

Jak wziąć pożyczkę Aasa?

W Aasa kredyt dostępny jest online i możemy go zaciągnąć bez wychodzenia z domu. Możemy się też cieszyć uproszczonymi formalnościami bez konieczności przesyłania żadnych dokumentów. Tylko w szczególnych przypadkach – kiedy firma nabierze dużego podejrzenia co do prawdziwości danych wpisanych we wniosku – Aasa może poprosić o przesłanie stosownego zaświadczenia.

Pozyczki Aasa zaciąga się w następujący sposób.

  1. Wybór kwoty na stronie internetowej Aasa.
  2. Rejestracja w serwisie.
  3. Złożenie wniosku.
  4. Przyznanie pożyczki. 
  5. Weryfikacja. Można to zrobić za pomocą zwykłego przelewu lub skorzystać z systemu Blue Cash.
  6. Wypłata. W Aasa pozyczka wysyłana jest za pomocą ekspresowych przelewów Blue Cash, które obsługują niemal wszystkie banki w Polsce. Dzięki temu pieniądze otrzymamy błyskawicznie.

W Aasa dostępna jest także pożyczka na czek GIRO. W takim wypadku otrzymamy kod SMS, z którym można udać się do najbliższej placówki pocztowej. Pożyczka Aasa zostanie wypłacona po okazaniu dowodu osobistego. Inne chwilówki na raty, które oferują takie rozwiązania to między innymi Super Grosz. W takim przypadku pieniądze możemy wypłacić po około 30 minutach od zakończenia procesu pożyczkowego.

Aasa logowanie

W Aasa logowanie odbywa w standardowy sposób. By zalogować się do swojego panelu klienta, należy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i skorzystać z niebieskiego przycisku „logowanie” w prawym górnym rogu witryny. Następnie należy podać swój numer PESEL oraz numer telefonu. Aasa wyśle nam kod SMS, na podstawie którego otrzymamy dostęp do konta.

Spłata pożyczki Aasa

W Aasa pożyczka musi być spłacana terminowo. W ramach zabezpieczenia warto wykupić „pakiet dodatkowych korzyści Aasa”, który umożliwi nam odłożenie płatności kilku rat. Jeżeli jednak tego nie zrobimy i wiemy już, że nie uda się spłacić najbliższej raty, warto nawiązać z Aasa kontakt najszybciej, jak to tylko możliwe. Istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że firma zgodzi się na zmianę harmonogramu spłaty na korzystniejszy lub też zaproponuje inne, indywidualne rozwiązania. W przypadku notorycznego unikania spłacania rat, Aasa może podjąć zdecydowane kroki. Będą to:

  • odsetki karne w wysokości 14% rocznie;
  • monity listowne, SMS-owe, mailowe i telefoniczne;
  • sprzedanie długu zewnętrznej firmie windykacyjnej;
  • założenie sprawy sądowej;
  • wniosek o egzekucję komorniczą;
  • wpisanie do rejestru dłużników.

Aasa opinie klientów

Dostępne na temat Aasa opinie to świetny sposób na poszerzenie swojej wiedzy o ofercie i porównanie ją z innymi. Pozwala to także dokonywać mądrych wyborów finansowych i takich, które jak najbardziej dostosowane będą do naszych możliwości i potrzeb. Zachęcamy więc do publikowania swoich opinii o Aasa i opisywania swoich doświadczeń z tą firmą.

Pytania i odpowiedzi

Aasa sprawdza historię kredytową pożyczkobiorcy, dochody gospodarstwa domowego oraz rejestry dłużników. Na tej podstawie wydaje decyzje o przyznaniu finansowania lub odrzuceniu wniosku.

Firma Aasa może zadzwonić do pracodawcy. W praktyce jednak nie są wykonywane telefony weryfikacyjne. Do przyznania pożyczki najczęściej wystarcza oświadczenie o dochodach.

Ten pożyczkodawca może skierować sprawę do sądu, jeśli zobowiązanie nie będzie spłacane terminowo. Wcześniej jednak następuje postępowanie windykacyjne. Jeśli nie przynosi skutków, sprawa jest kierowana do sądu.

W Aasa można zaciągnąć kilka pożyczek jednocześnie, a dodatkowo istnieje opcja przedłużenia terminu spłaty. Aby poznać dokładne warunki trzeba skontaktować się z pożyczkodawcą.

To marka własna, a więc działa pod nazwą Aasa Polska S.A.

Tak, w przypadku wnioskowania o pożyczkę w Aasa historia kredytowa w BIK jest dokładnie weryfikowana przez pożyczkodawcę.

Przedsiębiorstwo Aasa weryfikuje tylko stabilność zatrudnienia oraz źródło pozyskiwanych dochodów.

Niestety nie. Aasa nie proponuje pożyczek pozabankowych z RRSO 0%. Oferta dla nowych i stałych klientów jest taka sama.

W Aasa można zaciągnąć nawet kilka pożyczek jednocześnie. Warunkiem jest jednak posiadanie odpowiednio wysokiej zdolności finansowej.

4.9/5 - (55 oddanych głosów)