hajsonline

NASZA OCENA

4,5/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 5000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W HAJSONLINE >>

Nasza opinia o hajsonline.pl

Firma hajsonline.pl to przedsiębiorstwo, które w swojej ofercie gwarantuje pożyczki do 5000 złotych nawet w 15 minut. To instytucja, która jest godna uwagi, chociażby ze względu na kompleksową pomoc w pozyskiwaniu atrakcyjnych ofert pożyczek pozabankowych przez internet. Naszym zdaniem hajsonline to dobry wybór dla każdego, kto potrzebuje pomocy na etapie poszukiwania oferty pożyczki dopasowanej do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Wady i zalety pożyczki HajsOnline.pl

Zalety Wady
kciuk do 5000 złotych w 15 minut kciuk w dół konieczność posiadania konta bankowego
kciuk minimum formalności do załatwienia
kciuk wiele ofert pożyczek dostępnych w jednym miejscu

HajsOnline kontakt

Nazwa Firmy Findao sp. z o.o
Adres ul. Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
Kontakt iod@findao
Godziny otwarcia 24/7

Z firmą hajsonline.pl kontakt jest dość kiepski. Instytucja umożliwia skontaktowanie się ze sobą tylko poprzez dedykowany adres e-mail lub korespondencją tradycyjną. To główny minus tej instytucji działającej na polskim rynku finansowym. Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji o ofercie na pożyczki bez BIK, musisz korzystać wyłącznie z formularza pozwalającego na złożenie wniosku lub poczty elektronicznej.

Kto może wziąć pożyczkę w hajsonline.pl?

W firmie Hajs Online większość ofert to pożyczka na dowód lub inaczej – pożyczki w 15 minut. Takie oferty finansowania są skierowane głównie do osób:

 • pełnoletnich,
 • z pełną zdolnością do czynności prawnych,
 • posiadających polskie obywatelstwo i stałe miejsce zamieszkania.

Warto też dodać, że na etapie wnioskowania potrzebny jest aktualny dokument tożsamości, adres e-mail oraz numer telefonu. Finalnie niezbędne jest też własne konto bankowe, na które zostaną przekazane pieniądze w ramach podpisanej umowy pożyczki przez internet. 

Zasady są podobne jak w wielu firmach pożyczkowych takich, jak YouMoney. Własne konto bankowe i stabilne źródło dochodu są niezbędne, jeśli zamierzasz ubiegać się o pożyczkę online na większą kwotę. W hajsonline pożyczka jest dostępna praktycznie od ręki – jeśli spełniasz warunki, otrzymasz decyzję nawet w 15 minut po złożeniu kompletnego wniosku pożyczkowego.

hajsonline.pl – warunki finansowania

Serwis hajsonline.pl oferuje możliwość skorzystania z różnorodnych ofert pożyczek, zarówno dla osób z dobrym, jak i z mniejszym scoringiem kredytowym.

Kluczowe warunki finansowania proponowane przez ten portal pożyczkowy to:

 • Darmowe pożyczki są dostępne głównie dla nowych klientów i zazwyczaj dotyczą mniejszych kwot.
 • Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie, co daje szanse na pozytywną decyzję nawet osobom z mniejszą zdolnością kredytową.
 • Wymagania dla pożyczkobiorców to pełnoletność, pełna zdolność do czynności prawnych, polski adres zamieszkania, aktualny numer telefonu i adres email, ważny dowód osobisty oraz pozytywna weryfikacja tożsamości.

Mimo że sam pośrednik nie sprawdza baz BIK, pożyczkodawcy mogą to robić. Negatywny wpis w BIK nie musi jednak wykluczać z możliwości uzyskania pożyczki.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w hajsonline.pl?

Wnioskowanie o pożyczkę w hajsonline nie jest skomplikowane. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www pośrednika pożyczkowego, a następnie podasz kilka informacji:

 • imię,
 • nazwisko,
 • PESEL,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail.

Potrzebne są także dane dochodowe oraz informacja o miejscu zamieszkania. Oprócz powyższych niezbędna jest akceptacja regulaminu i polityki prywatności serwisu. Dopiero wtedy możesz liczyć na przedstawienie atrakcyjnej oferty pożyczki przez hajsonline.pl.

hajsonline.pl – opinie klientów

Hajsonline.pl jest postrzegany jako przyjazny użytkownikowi serwis, który minimalizuje formalności i umożliwia łatwy dostęp do wielu ofert pożyczek za pomocą jednego wniosku. Recenzje klientów i współpracujących z serwisem instytucje finansowe są zazwyczaj pozytywne, co wskazuje na rzetelność usług pożyczkowych.

Na temat hajsonline opinie są w większości pozytywne i wskazują na rzetelność świadczonych usług oraz atrakcyjne warunki spłaty proponowanych pożyczek. Jeśli szukasz dla siebie ciekawej propozycji finansowania w ramach pożyczki pozabankowej online, koniecznie weź pod uwagę możliwość wnioskowania przez hajsonline.pl.

Pytania i odpowiedzi

Firma nie praktykuje takich działań na etapie weryfikacji wniosku złożonego przez potencjalnego klienta. Weryfikacją wiarygodności pożyczkobiorcy może zająć się też wybrana firma pożyczkowa, której oferta zostanie przedstawiona po przeanalizowaniu wniosku pożyczkowego.

Niestety hajsonline nie wskazuje, aby zajmował się rozkładaniem zadłużenia na raty. W tym celu warto skontaktować się ze swoim pożyczkodawcą, aby ustalić indywidualne warunki zaległego zobowiązania.

4.8/5 - (20 oddanych głosów)