Kredyty zaciągane w bankach cieszą się obecnie ogromną popularnością wśród klientów instytucji finansowych. Na ten moment wymagania, jakie banki stawiają przed konsumentem w celu zaciągnięcia takiego zobowiązania, nie są wygórowane i praktycznie każdy, kto posiada stały dochód i możliwie pozytywną historię kredytową jest w stanie uzyskać pozytywną decyzję po złożeniu wniosku. Ten typ pożyczki okazuje się doskonałym rozwiązaniem dla osób znajdujące się chwilowo w cięższej sytuacji finansowej lub po prostu potrzebujących środków na nagłe wypadki. Praktycznie każdy bank na terenie Polski posiada w swojej ofercie propozycję kredytów, jednakże tylko nieliczne z nich są warte uwagi pod względem warunków finansowania.

ZŁÓŻ WNIOSEK O KREDYT >>

Alior Bank kredyt gotówkowy – warunki

Aby otrzymać w Alior Bank kredyt gotówkowy, wystarczy mieć ukończony 18 rok życia, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz stałe miejsce zamieszkania. Ważnej są też regularne dochody z wpływami na konto bankowe, gdyż właśnie ten czynnik ma wpływ na ostateczną zdolność konsumenta. Co trzeba zrobić, by otrzymać kredyt gotówkowy? Alior Bank nie ma wygórowanych warunków, jednakże należy spełnić podstawowe zasady, które zapewniają bezpieczeństwo instytucji udzielającej pożyczki. Warunki, jakie udziela Alior Bank są atrakcyjne pod względem oprocentowania, obowiązkowych ubezpieczeń oraz dostosowania okresu spłaty. Decydując się na złożenie wniosku w tej instytucji, warto wiedzieć, że można skorzystać wcześniej z narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego. Alior Bank na swojej oficjalnej stronie daje możliwość dokonania symulacji kredytowej, która pokazuje, jakie będą przybliżone koszty finansowania, miesięczna rata oraz odsetki dla danej kwoty przy określonym czasie spłaty.

Inne kredyty od Alior Bank

alior kredyt konsolidacyjny
alior kredyt hipoteczny
alior kredyt firmowy

Kredyt gotówkowy Alior Bank – ile można pożyczyć?

Alior Bank kredyt gotówkowy udziela w stosunkowo wysokich kwotach, które sięgają aż 200 tysięcy złotych przy maksymalnym okresie spłaty wynoszącym 120 miesięcy. Kredyty gotówkowe zazwyczaj nie są udzielane na tak duże sumy, dlatego Alior okazuje się być jedną z najatrakcyjniejszych ofert dostępnych na rynku. Ostateczna kwota pożyczki jest jednak zależna od tego, jaką zdolność kredytową posiada dana osoba. Im większe będą miesięczne wpływy na rachunek bankowy, tym wyższa zdolność. Kalkulator kredytu gotówkowego Alior Bank pozwala na orientacyjne sprawdzenie kosztów pożyczki przy danej kwocie, dzięki czemu przed złożeniem wniosku można sprawdzić swoje możliwości finansowe. Pożyczka gotówkowa zaciągnięta w niewielkiej kwocie zazwyczaj udzielana jest na dość krótki okres spłaty, co przekłada się na zminimalizowanie kosztów transakcji. 

Alior Bank kredyt gotówkowy – czy warto?

Zdecydowanie warto zaciągnąć w Alior Bank kredyt gotówkowy. Kalkulator dostępny na stronie internetowej w symulacjach pokazuje jasno, że koszty całkowite nawet przy wyższych kwotach są atrakcyjne dla konsumentów. Możliwość złożenia wniosku online oraz w stacjonarnym punkcie obsługi klienta to główny atut, jaki zachęca klientów do skorzystania z oferty banku. Po uzupełnieniu formularza kontaktowego instytucja oddzwania w pierwszym wolnym terminie i pomaga w weryfikacji tożsamości i załatwieniu wszelkich formalności związanych z zaciągnięciem nowego zobowiązania. Czy warto brać kredyt gotówkowy? Alior Bank kalkulator pozwala na wyliczenie kosztów całkowitych i wcześniejsze określenie opłacalności oferty finansowej.

Alior Bank kredyt gotówkowy – opinie

Według konsumentów pożyczka od 18 lat w tym banku to jego główny atut. Na co warto zwrócić uwagę, zaciągając kredyt gotówkowy? Alior Bank opinie wypracował sobie na przestrzeni lat, dzięki czemu wielu nowych klientów bez wahania decyduje się na podpisanie umowy. Według recenzji zadowolonych klientów instytucja działa szybko, pomaga w kompletacji dokumentów oraz nie ukrywa żadnych opłat związanych z zaciągnięciem zobowiązania. Niewielkie koszty finansowania to główne cechy, jakie wyróżniają Alior Bank – kredyt gotówkowy. Opinie na temat usług stale utrzymują się na dobrym poziomie, dlatego zainteresowanie ofertą jest stale wysokie.

Podobne wpisy

5/5 - (2 oddanych głosów)