pieniadze-pozyczka opinie

NASZA OCENA

4,3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 10 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK >>

Nasza opinia o Pieniadze-Pozyczka.pl

Naszym zdaniem firma Pieniadze Pozyczka to jedna z najrzetelniejszych firm na polskim rynku pożyczkowym. Propozycja pożyczki w tym przypadku wyróżnia się atrakcyjnymi warunkami spłaty, minimum formalności do załatwienia, a dodatkowo kwota 3500 złotych jest dostępna praktycznie od ręki. Nowy klienci mogą skorzystać z oferty RRSO 0%, co jest dodatkowym wyróżnikiem tego pożyczkodawcy.

Wady i zalety Pozyczka Pieniadze

Zalety Wady
kciuk pożyczka do 3500 złotych całkowicie za darmo kciuk w dół pożyczka dostępna tylko dla osób powyżej 18. roku życia
kciuk szybki i prosty wniosek pożyczkowy kciuk w dół okres spłaty do 90 dni
kciuk finansowanie dostępne na dowód osobisty
kciuk dostęp do oferty 24/7
kciuk atrakcyjne warunki oferty promocyjnej
kciuk szybka wypłata środków na konto pożyczkobiorcy

Pieniądze-Pożyczka kontakt

Nazwa Firmy DOAFF SIA. z siedzibą w Rydze
Adres Vezu 1-25, LV-1045 Ryga
Kontakt
Godziny otwarcia 24/7

Kto może wziąć pożyczkę w Pieniadze-Pozyczka.pl?

W pieniadze-pozyczka.pl finansowanie może otrzymać praktycznie każdy, kto spełnia podstawowe warunki wymagane przez tego pożyczkodawcę. Najważniejszy jest wiek potencjalnego klienta, który musi mieścić się w przedziale od 18 do 75 lat. Pozostałe warunki do spełnienia to:

 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • polskie obywatelstwo,
 • odpowiednio wysokie dochody.

Ten pożyczkodawca pośredniczy też w przedstawianiu ofert innych firm pożyczkowych dostępnych na rynku. Osoby, które zamierzają ubiegać się o pożyczkę w Pieniadze Pozyczka w tym przypadku mogą liczyć na naprawdę atrakcyjne warunki i minimum formalności do załatwienia na etapie wnioskowania.

Pieniadze-Pozyczka.pl – warunki finansowania

Firma pieniadze-pozyczka proponuje naprawdę atrakcyjne warunki finansowania dopasowane do potrzeb praktycznie wszystkich pożyczkobiorców. Najważniejsze parametry wyróżniające ofertę pieniadze-pozyczka.pl to:

 • kwota finansowania od 100 do 10 000 złotych,
 • decyzja pożyczkowa praktycznie od ręki,
 • spłata zobowiązania w terminie od 61 do 90 dni,
 • wiele ofert partnerskich z RRSO 0%.

Internetowa pożyczka na dowód to w tym przypadku naprawdę dobra propozycja, szczególnie dla osób w trudnej sytuacji życiowej. W firmie pieniadze-pozyczka warunki finansowania są uzależnione od oferty zaproponowanej przez partnera.

Jeśli chodzi o poszukiwanie atrakcyjniejszych form finansowania, warto wziąć też pod uwagę takie oferty jak pożyczka online w 15 minut. W przypadku tej instytucji takie rozwiązania również są dostępne – wystarczy, że spełniasz warunki stawiane przez pożyczkodawcę.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Pieniadze-Pozyczka.pl?

W pieniadze-pozyczka.pl złożenie wniosku pożyczkowego jest wyjątkowo proste. Wystarczy, że przejdziesz kilka kroków, a kwota pożyczki rzędu 10 000 złotych może być Twoja praktycznie od ręki.

Procedura ubiegania się o finansowanie przez Pieniadze Pozyczka wygląda następująco:

 1. Wybierz kwotę pożyczki od 100 do 10 000 złotych.
 2. Ustal okres spłaty zobowiązania od 61 do 90 dni.
 3. Kliknij przycisk –> Weź pożyczkę.
 4. Następnie uzupełnij swoje podstawowe dane: imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail i zaakceptuj zgody marketingowe.
 5. Kolejno podaj cel pożyczki, swój numer PESEL, numer dowodu tożsamości, stan cywilny, wykształcenie.
 6. Kolejny etap to podanie swoich danych finansowych, czyli informacje o wysokości miesięcznych dochodów gospodarstwa domowego oraz obciążeniach z tytułu innych pożyczek i kredytów.

To wszystko, co musisz zrobić, aby ubiegać się o pożyczkę w pieniadze-pozyczka.pl. Korzystanie z usług pośrednictwa pożyczkowego to świetny wybór, szczególnie jeśli chcesz podpisać umowę finansowania na naprawdę korzystnych warunkach.

Uzupełnienie wniosku pożyczkowego nie zajmie Ci więcej niż kilkanaście minut. Po tym czasie musisz poczekać maksymalnie kwadrans na przedstawienie dostępnych ofert i wybrać tę, która najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby i oczekiwania.

Pieniadze-Pozyczka.pl – opinie klientów

W sieci można znaleźć wiele recenzji na temat firmy pieniadze-pozyczka. Opinie na temat tej instytucji są bardzo dobre, a większość pożyczkobiorców wskazuje na atrakcyjne warunki spłaty zobowiązania, krótki proces weryfikacji oraz ekspresową wypłatę środków na konto bankowe.

Jeśli wahasz się przed poszukiwaniem oferty pożyczki przez pośrednika Pieniadze Pozyczka – dokładnie przeanalizuj opinie. Większość informacji zwrotnych od klientów jest pozytywna, dlatego nie musisz obawiać się o żadne problemy na etapie wnioskowania o pożyczkę online.

Pytania i odpowiedzi

Nie, pieniadze-pozyczka.pl jako pośrednik nie sprawdza baz dłużników potencjalnych pożyczkobiorców. Tym może zająć się jednak instytucja finansowa, która przedstawi swoją ofertę za pośrednictwem Pieniadze Pozyczka.

Oczywiście, że tak. Każdy pożyczkobiorca ma 14 dni na odstąpienie od umowy bez żadnych konsekwencji finansowych i prawnych. Wystarczy złożyć stosowny wniosek do pożyczkodawcy i zwrócić otrzymane pieniądze w wyznaczonym terminie.

Firma nie zajmuje się windykacją długów. Takie działania podejmują pożyczkodawcy, z którymi zostanie podpisana umowa pożyczki przez internet.

4/5 - (22 oddanych głosów)