Zaciągnięcie kredytu gotówkowego jest o wiele łatwiejsze, niż w przypadku zobowiązania hipotecznego na wiele lat. Ten typ pożyczki nie wymaga załatwiania wielu formalności. Najczęściej wystarczy jedynie złożyć wniosek i dostarczyć informacje o źródłach swoich dochodów. Po wykonaniu wszelkich formalności można liczyć na szybką decyzję banku i udzielenie określonej kwoty gotówki. Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu jakiegokolwiek finansowania warto dokładnie przemyśleć ten krok, gdyż bank będzie wymagał terminowej spłaty długu wraz z ustaleniem miesięcznej raty zobowiązania. 

ZŁÓŻ WNIOSEK O KREDYT >>

Kredyt gotówkowy Pekao – warunki uzyskania

Istnieje kilka warunków, które należy spełnić, aby wnioskować o kredyt w banku Pekao. Kredyt gotówkowy udzielany przez tę instytucję wymaga spełnienia warunków współpracy, które dotyczą: miejsca zameldowania, miesięcznych dochodów i źródła ich pochodzenia oraz innych zobowiązań kredytowych. Bardzo ważne jest, aby zaciągając zobowiązanie, postarać się zwiększyć swoją zdolność, co przełoży się na większą szansę na kredyt gotówkowy. Pekao wymaga dostarczenia kompletu dokumentów potwierdzających dochody wnioskodawcy oraz sposób ich pozyskiwania. Należy także wiedzieć, że przyszły klient musi posiadać stałe miejsce zamieszkania na terenie kraju. Wysokość innych zobowiązań kredytowych to także istotna informacja dla banku Pekao. Kredyt gotówkowy i ostateczna jego wysokość jest zależna od wyliczonej zdolności kredytowej, która może być obniżona przez inne zobowiązania wobec banków. Ciekawostką jest fakt, że bank Pekao udziela kredyt gotówkowy online bez wychodzenia z domu.

Inne kredyty od Pekao

pekao kredyt konsolidacyjny
pekao kredyt hipoteczny
pekao kredyt firmowy

Ile można pożyczyć w banku Pekao?

Zależnie od aktualnej dostępnej oferty, pożyczki długoterminowe udzielane przez Pekao mogą sięgać okresu spłaty nawet do 10-ciu lat. Jeśli chodzi o kwotę pożyczki, instytucja daje możliwość wnioskowania nawet o 200 tysięcy złotych. Oczywiście ostateczna kwota zobowiązania jest zależna od zdolności kredytowej, która jest każdorazowo wyliczana podczas składania wniosku o kredyt gotówkowy. Pekao jest bankiem, który dostosowuje swoją ofertę do klientów indywidualnych, dlatego cała procedura wnioskowania o pożyczkę jest prosta. 

Jak długo czeka się na decyzję o kredyt gotówkowy w banku Pekao?

Obłożenie placówek bankowych oraz ilość wpływających wniosków kredytowych ma wpływ na ostateczny czas rozpatrzenia wniosku przez bank Pekao. Kredyty gotówkowe zaciągane w tym banku nie wymagają załatwiania zbędnych formalności, dzięki czemu cała procedura jest niezwykle prosta. Na decyzję banku zazwyczaj wystarczy poczekać od kilku godzin do maksymalnie 1 dnia roboczego. Po tym czasie w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji od banku można liczyć na wypłatę środków w ciągu 24 godzin od czasu podpisania umowy. W razie występowania problemów z wypłatą gotówki dla klientów działa specjalistyczna infolinia. Pekao wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dokłada wszelkich starań, aby kontakt z instytucją był możliwy zawsze wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba.

Kalkulator kredytu gotówkowego Pekao – jak działa?

Istnieje pewne rozwiązanie, które znacznie ułatwia zaciągnięcie zobowiązania w Pekao. Kredyt gotówkowy kalkulator to bardzo dobre rozwiązanie, które sprawdza się na wielu płaszczyznach. Decydując się na pozyskanie dodatkowej gotówki w nagłych przypadkach, warto zaciągnąć kredyt gotówkowy Pekao. Kalkulator, który został udostępniony na stronie www, pozwala na łatwe wyliczenie zdolności, przybliżonej raty miesięcznej oraz ustalenie preferowanego okresu spłaty. Alternatywą dla kredytu gotówkowego są chwilówki na raty, z których jednak powinno się korzystać tylko w ostateczności.

kredyt pekao opinie

źródło: www.pekao.com.pl

Podobne wpisy

5/5 - (1 oddanych głosów)