pocash opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 6000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W POCASH >>

Nasza opinia o Pocash

Firma Pocash.pl to instytucja, która gromadzi informacje na temat zapotrzebowania pożyczkowego osób zainteresowanych pozabankowymi formami finansowania.  Oferta tej instytucji jest wyjątkowo atrakcyjna – pierwsza pożyczka do 5000 złotych jest dostępna z RRSO 0%. To niejedyny atut tego przedsiębiorstwa. Firmę wyróżnia bezpieczeństwo działania, błyskawiczna decyzja kredytowa oraz pełna pomoc konsultantów przez call-center.

Wady i zalety pożyczki w Pocash.pl

Zalety Wady
kciuk maksymalne bezpieczeństwo danych osobowych pożyczkobiorców kciuk w dół maksymalny okres spłaty 30 dni
kciuk ekspresowa decyzja kredytowa kciuk w dół konieczność ukończenia minimum 21. roku życia
kciuk pełne wsparcie doradców kciuk w dół do wnioskowania potrzebne aktywne konto bankowe
kciuk proces wnioskowania online
kciuk do 6000 złotych od ręki
kciuk oferta pierwszej pożyczki za 0 złotych

Pocash.pl kontakt

Nazwa Firmy Pocash.pl | Argentum Capital Sp. z o.o.
Adres ul. Konstruktorska 11, Warszawa
Kontakt 667 228 225, [email protected]
Godziny otwarcia Dni robocze 8:00-17:00

Kto może wziąć pożyczkę w Pocash.pl?

Firma pocash działa nieco inaczej niż popularny pożyczkodawca NetCredit. To instytucja, która nie wymaga rejestracji konta w portalu. Potrzebny jest tylko prawidłowo uzupełniony wniosek pożyczkowy, który zostanie przesłany bezpośrednio do pożyczkodawcy.

Aby mieć możliwość ubiegania się o pożyczkę przez stronę pocash.pl, trzeba spełnić następujące warunki:

 • ukończone minimum 21 lat,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • stabilne źródło dochodu potwierdzone dokumentacją,
 • polskie obywatelstwo,
 • stałe miejsce zamieszkania.

Dodatkowo potrzebny jest aktualny dokument tożsamości np. dowód osobisty oraz aktywne konto bankowe, na które zostaną przekazane pieniądze w ramach udzielonej pożyczki. W pocash pożyczka jest łatwodostępna, a dodatkowo udzielana na naprawdę atrakcyjnych warunkach. Wymogi pożyczkodawcy w tym przypadku są minimalne, dlatego pozyskanie dodatkowych pieniędzy jest możliwe nawet w jeden dzień.

Oprócz powyższych potrzebujesz też skrzynki e-mail oraz aktualnego numeru telefonu komórkowego. To potrzebne do zarejestrowania użytkownika oraz otrzymywania ofert pożyczek na adres e-mail.

Pocash – warunki

Warunki finansowania w pocash są naprawdę atrakcyjne. Aby otrzymać pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki wystarczy mieć polskie obywatelstwo i minimum 21 lat. Oferty pożyczek w tym przypadku opiewają na kwoty do 6000 złotych dla nowych pożyczkobiorców oraz 8000 złotych dla stałych klientów. Warto dodać, że za pierwszą pożyczkę możesz zwrócić dokładnie tyle, ile pożyczysz.

Przykładowo: szybka pożyczka do domu na 5000 złotych nie generuje żadnych kosztów odsetkowych w ramach promocyjnej oferty z RRSO 0%. 

Aby wybrać jak najlepszą propozycję finansowania w ramach takich ofert jak pożyczka bez gwaranta przez internet, trzeba wziąć pod uwagę:

 • RRSO,
 • oprocentowanie,
 • dostępną kwotę pożyczki,
 • okres spłaty,
 • koszty prowizyjne,
 • odsetki od udzielonego kapitału.

Na podstawie tych informacji bez problemu wybierzesz propozycję pożyczki, która w 100% sprosta Twoim oczekiwaniom. Choć na rynku jest wiele ciekawych produktów finansowych, to jednak propozycje przesyłane przez pocash są wyjątkowo atrakcyjne i warte uwagi.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Pocash.pl?

Wnioskowanie o pożyczkę w pocash.pl jest proste. Poświęcisz na to zaledwie kilkanaście minut, aby prawidłowo uzupełnić wniosek. Cała procedura krok po kroku przebiega następująco:

 1. Wybierz kwotę pożyczki od 500 do 6000 złotych jako nowy klient.
 2. Kliknij przycisk –> Weź pożyczkę.
 3. Uzupełnij swoje dane osobowe: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu kontaktowego i adres e-mail.
 4. Przygotuj swoje informacje dochodowe i prześlij uzupełniony wniosek.

To wszystko, co musisz zrobić, aby uruchomić procedurę poszukiwania oferty pożyczki online i finalnie podpisać umowę na atrakcyjnych warunkach spłaty.

Cała procedura ubiegania się o pożyczkę przez internet nie jest skomplikowana. Wszystkie formalności poprzez pocash.pl można załatwić bez potrzeby wychodzenia z domu zaledwie w kwadrans. To świetne rozwiązanie w sytuacjach, kiedy zachodzi nagła potrzeba pozyskania dodatkowej gotówki bez zbędnych formalności.

Pocash.pl – opinie pożyczkobiorców

Na temat firmy pocash opinie są naprawdę dobre, szczególnie jeśli chodzi o warunki finansowania oraz przebieg procedury weryfikacyjnej potencjalnych pożyczkobiorców. Zadowoleni pożyczkobiorcy wskazują, że pieniądze tuż po uzupełnieniu wniosku i podpisaniu umowy są przekazywane na rachunek bankowy praktycznie od ręki.

Biorąc pod uwagę opinię klientów można zauważyć, że pocash to solidna firma, która gwarantuje proste metody wypłaty środków, pełną procedurę online oraz pomoc konsultantów na dedykowanej infolinii call-center.

Pytania i odpowiedzi

Firma nie praktykuje takich działań na etapie weryfikacji wniosku złożonego przez potencjalnego pożyczkobiorcę.

Aby wynegocjować indywidualne warunki spłaty w pocash, należy skontaktować się z call-center i przedstawić swoją sytuację.

Tak, ta instytucja finansowa proponuje wyłącznie sprawdzone oferty pożyczek, gdzie nie ma żadnego ryzyka kradzieży danych osobowych oraz naliczania ukrytych opłat rzutujących na całkowitą kwotę do spłaty w ramach zaciągniętego zobowiązania.

4.2/5 - (23 oddanych głosów)