Pomimo pewnego ryzyka związanego z zaciąganiem dodatkowych zobowiązań finansowych, warto zauważyć, że wszelkiego rodzaju pożyczki i kredyty cieszą się coraz większą popularnością. Konsumenci w całym kraju poszukują jak najatrakcyjniejszych form finansowania dopasowanych do swoich indywidualnych potrzeb. Na co zwrócić uwagę wybierając daną formę finansowania? Jak to wygląda w przypadku banku Getin? Sprawdźmy.

ZŁOŻ WNIOSEK O KREDYT >>

Kredyt gotówkowy Getin Bank – kto może złożyć wniosek

W Getin Bank kredyt gotówkowy dostępny jest dla każdego, kto:

 • Ukończył 18 lat;
 • Ma pełną zdolność do czynności prawnych;
 • Posiada stały dochód;
 • Ma dobrą historię kredytową. 

To podstawowe warunki, jakie obowiązują w Getin Bank wszystkich konsumentów chcących pozyskać dodatkowe finansowanie. Co ciekawe, dotyczy to także aktualnych klientów tej instytucji. W Getin Bank kredyt tego typu dostępny jest dla osób fizycznych nawet do 200 000 złotych przy preferencyjnych warunkach.

Inne kredyty od Getin Bank

kredyt konsolidacyjny
kredyt hipoteczny
kredyt firmowy

Kredyty gotówkowe Getin Bank – rodzaje

W ramach współpracy z tą instytucją można wyróżnić kilka aktualnych ofert kredytów gotówkowych dla klientów indywidualnych. Można wyróżnić takie rodzaje, jak:

 • Ofertę EKO;
 • Kredyt na standardowych warunkach;
 • Kredyt z obniżonym oprocentowaniem.

W przypadku oferty EKO kredyt Getin Bank jest udzielany do 40 tys. złotych i maksymalnie na 10 lat. Warto też wiedzieć, że kredyt z niskim RRSO dotyczy też zerowej prowizji z maksymalnym okresem spłaty do 10 lat. Jeśli jednak chodzi o standardową ofertę, istotne jest jednak to, iż oprocentowanie jest znacznie wyższe w stosunku do propozycji promocyjnych.

Kredyt gotówkowy Getin Bank – podstawowe warunki

W Getin kredyt gotówkowy dostępny jest zarówno na podstawowych warunkach, jak i tych promocyjnych. Jeśli jednak chodzi o standardową ofertę, poniższa tabela  stworzona na dzień 04.12.2021 przedstawia jej dokładne warunki.

Oprocentowanie 22,4%
Maksymalna kwota Do 200 tys. złotych
Okres spłaty Do 120 miesięcy
Cel finansowania Dowolny

Wybierając w Getin Banku zobowiązanie w tej formie, można przeznaczyć je na dowolny cel oraz pozyskać sporą kwotę do dyspozycji. Trzeba jednak pamiętać o konieczności posiadania 18 lat oraz zdolności kredytowej. W Getin Bank kredyt online to wygodny sposób wnioskowania, minimum formalności oraz bezpieczeństwo.

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy w Getin Banku?

Wnioskowanie o udzielenie finansowania tego typu to nie to samo co kredyt z poręczycielem, który jest już rzadko spotykany w ofertach banków. Wniosek można złożyć na kilka sposobów, a mianowicie:

 • Osobiście w oddziale;
 • Online;
 • Telefonicznie.

Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że wniosek online może złożyć tylko aktualny klient Getin Bank. Kredyt 0 procent prowizji dostępny jest w ofercie promocyjnej, która jest ograniczona czasowo. Dla nowych klientów dobrą formą kontaktu jest infolinia oraz pomoc stacjonarnych doradców dostępnych w placówkach bankowych.

O czym warto pamiętać składając, wniosek o kredyt gotówkowy w Getin Bank?

W Getin kredyt dla zadłużonych nie jest dostępny, gdyż taka forma współpracy wiąże się z dużym ryzykiem dla banku. Aby otrzymać pozytywną decyzję kredytową, należy spełnić podstawowe warunki oraz posiadać wysoką zdolność kredytową. 

Warto także zapamiętać, że w skrajnych przypadkach może dojść do sytuacji, w której klient otrzyma wypowiedzenie umowy kredytu przez bank. Dlaczego? Kiedy podczas wnioskowania podamy fikcyjne dane o zatrudnieniu, a bank zweryfikuje to dopiero po przyznaniu finansowania, może dojść do przykrych konsekwencji z tego tytułu. 

Odsetki od kredytu gotówkowego Getin Bank

Wiele osób nie wie, jak obliczyć odsetki od kredytu. Czy istnieje jedno skuteczne narzędzie? Wielu klientów ma taką możliwość, korzystając z usług Getin Bank. Kredyt – kalkulator to bardziej, dzięki któremu można w prosty sposób nie tylko poznać całkowite koszty finansowania, ale także wyliczyć przybliżone odsetki.

W ten sposób każdy może ocenić swoje możliwości na własną rękę bez potrzeby konsultacji i wysłania wniosku o udzielenie kredytu do Getin Bank. Kredyt gotówkowy – kalkulator dostępny jest całkowicie za darmo dla wszystkich konsumentów zainteresowanych ofertą tej instytucji finansowej.

Jakie dokumenty są wymagane dla kredytu gotówkowego w Getin Banku?

Bank Getin wymaga podczas wnioskowania posiadania aktualnego dowodu tożsamości oraz pełnej zdolności do czynności prawnych. Co ciekawe, w przypadku ubiegania się o kredyt na kwotę powyżej 50 tys. złotych bank może wymagać konieczności przedstawienia zaświadczeń o dochodach od pracodawcy.

Takie dokumenty stanowią pewną gwarancję wypłacalności konsumenta oraz zmniejszają ryzyko związane z udzieleniem finansowania na większe kwoty. Bank Getin w ramach współpracy nie wymaga jednak wielu formalności, a całą procedurę wnioskowania w większości przypadków można zrealizować online, będąc już klientem tej instytucji finansowej.

Kredyt gotówkowy w Getin Banku – opinie

Przeglądając Internet, można natknąć się na wiele opinii na temat tej instytucji finansowej odnoszących się do kredytu gotówkowego. Większość konsumentów docenia takie aspekty, jak:

 • Przejrzyste warunki;
 • Wygoda spłacania;
 • Wiele produktów dodatkowych do wyboru;
 • Duże kwoty kredytu;
 • Standardowy okres kredytowania.

Biorąc pod uwagę recenzje konsumentów na temat kredytu gotówkowego w banku Getin, zdecydowanie warto zastanowić się nad złożeniem wniosku i podpisaniu umowy kredytowej. Środki w ramach takiego zobowiązania wypłacane są praktycznie od ręki.

Czy warto korzystać z kredytu gotówkowego Getin Banku?

Zdecydowanie warto udać się do stacjonarnej placówki tego banku lub porozmawiać telefonicznie z konsultantem, aby zapoznać się z aktualną ofertą dotyczącą kredytów gotówkowych udzielanych nawet na okres spłaty wynoszącym 120 miesięcy. Prostota wnioskowania, przejrzyste warunki i kompleksowa obsługa to główne cechy wyróżniające tę instytucję w tym zakresie. 

5/5 - (1 oddanych głosów)