creditu opinie

NASZA OCENA

4,3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 3000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W CREDITU >>

Nasza opinia o Creditu

Creditu to instytucja pożyczkowa, gdzie warunki finansowania są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pożyczkobiorców. Przejrzyste warunki spłaty, jasno określone wymogi umożliwiające złożenie wniosku oraz ekspresowa decyzja. Naszym zdaniem to kluczowe determinanty wpływające na opłacalność skorzystania z oferty firmy pożyczkowej Creditu.

Wady i zalety pożyczki Creditu

Zalety Wady
kciuk nawet do 3000 złotych od ręki kciuk w dół stały okres spłaty do 30 dni niezależnie od kwoty pożyczki w Creditu
kciuk zero ukrytych kosztów kciuk w dół konieczność założenia profilu klienta na stronie pożyczkodawcy
kciuk wypłata bezpośrednio na rachunek bankowy
kciuk możliwość uzyskania pożyczki online na dowód osobisty

Creditu kontakt

Nazwa Firmy FinGo Capital S.A.
Adres ul. Grochowska 152 lok.3, 04-329 Warszawa
Kontakt [email protected], 22 121 86 79
Godziny otwarcia pn-pt: 8:00 – 16:00

Biuro pożyczkodawcy Creditu.pl jest czynne od poniedziałku do piątku. W tym czasie pożyczkobiorcy mogą kontaktować się z doradcami i uzyskać odpowiedzi dotyczące oferty finansowania przedstawionej na stronie internetowej.

Najważniejsze informacje o Creditu

Firma pozabankowa Creditu proponuje swego rodzaju pożyczki bez baz oraz bez skomplikowanej weryfikacji wnioskodawcy. Pożyczkodawca dopasowuje w tym przypadku warunki finansowania do indywidualnych potrzeb klienta, proponując korzystne warunki spłaty i szybką wypłatę środków na konto bankowe – tuż po podpisaniu umowy.

Warto dodać, że w firmie Creditu można liczyć na ekspresowy transfer środków przyznanych w ramach pożyczki. Pożyczkodawca korzysta z przelewów natychmiastowych, dzięki czemu pomijane są bankowe sesje ELIXIR.

Kto może skorzystać z oferty pożyczek w Creditu?

Internetowa pożyczka Creditu to oferta stworzona z myślą o osobach, które potrzebują szybkiego zastrzyku dodatkowej gotówki. Aby mieć możliwość zaciągnięcia pożyczki pozabankowej w Creditu, podobnie jak w firmie Crezu trzeba spełnić kilka wymogów:

  • obywatelstwo polskie,
  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • wiek od 20 do 70 lat,
  • pozytywna ocena zdolności i wiarygodności kredytowej,
  • konieczność wykazania nienagannej historii kredytowej w BIK,
  • brak zaległości w spłacie innych zobowiązań powyżej 6-miesięcy.

Aby wniosek został przetworzony przez Creditu, konieczne jest także założenie konta klienta na stronie creditu.pl. To podstawowe warunki do spełnienia, które umożliwiają ubieganie się o szybką pożyczkę online z minimum formalności i wypłatą środków na konto praktycznie od ręki.

Jakie są warunki finansowania w ramach pożyczki Creditu?

Na podstawowe warunki finansowania, a w tym całkowitą kwotę należną do spłaty wpływają takie czynniki, jak:

  • prowizja,
  • odsetki ustawowe,
  • kwota przyznanej pożyczki,
  • RRSO.

Dodatkowo do uruchomienia procesu wnioskowania potrzebny jest aktualny dokument tożsamości, adres e-mail oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Potrzebujesz też własnego konta w banku, na które otrzymasz przelew przyznanych środków w ramach pożyczki w Creditu.

Ile można dostać pożyczki w Creditu?

W Creditu pożyczka jest udzielana wyłącznie na 30-dniowy okres spłaty oraz w kwotach od 1000 do 3000 złotych. Choć to stosunkowo niewiele, to jednak kwota na poziomie najpopularniejszych chwilówek powinna być wystarczająca dla większości osób potrzebujących nagłego zastrzyku gotówki bez zbędnych formalności.

Creditu opinie pożyczkobiorców

W przypadku firmy Creditu opinie dotychczasowych pożyczkobiorców są raczej dobre. Wiele osób wskazuje na przyjazną obsługę, dogodne godziny pracy biura pożyczkodawcy oraz przejrzyste warunki finansowania. 

Biorąc pod uwagę opinię innych pożyczkobiorców, zdecydowanie warto pomyśleć o możliwości skorzystania z oferty finansowania w tej instytucji pozabankowej. Konsumenci doceniają przede wszystkim: klarowne warunki finansowania, szybki proces weryfikacji oraz niewielkie opłaty odsetkowe.

Pytania i odpowiedzi

Tak. To pożyczkodawca, który ma na stronie zaimplementowane certyfikaty SSL oraz liczne zabezpieczenia, które gwarantują bezpieczeństwo przechowywanych danych osobowych. Dodatkowo warunki pożyczki w Creditu są przedstawione na tyle jasno, że nie ma ryzyka wpadnięcia w problemy finansowe po podpisaniu umowy.

Do podpisania umowy pożyczki w Creditu musisz uzupełnić wniosek i podpisać go przez stronę Amodit TrustCenter. Po potwierdzeniu podpisujesz umowę z pożyczkodawcą, wpisując specjalny kod SMS otrzymany na telefon.

Taka sytuacja może mieć miejsce, ale tylko w rażących sytuacjach. Kilkudniowe opóźnienia w spłacie zobowiązania nie stanowią żadnego problemu, a pożyczkodawca spróbuje polubownie odzyskać pieniądze.

4.8/5 - (28 oddanych głosów)