W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na najróżniejsze formy finansowania. Co jednak zrobić w przypadku wystąpienia kłopotów finansowych? Opóźnienia w spłacie miesięcznych zobowiązań prowadzą najczęściej do windykacji należności np. przez komornika. Jak można zabezpieczyć swoje finanse? Kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowy to świetne rozwiązanie. Sprawdźmy, na czym polega!

RANKING KREDYTÓW KONSOLIDACYJNYCH >>

Kredyt konsolidacyjny Citi Handlowy – co to takiego?

Kredyty konsolidacyjne to nic innego, jak jedna z form finansowania dostępna w bankach. Konsolidacja chwilówek, pożyczek ratalnych lub kredytów świetnie sprawdza się w przypadku osób nadmiernie zadłużonych. Jeśli mamy kłopoty ze spłatą miesięcznych zobowiązań – to najlepsze z dostępnych rozwiązań.

W Citi Handlowy konsolidacja polega na połączeniu kilku mniejszych zobowiązań finansowych (także w innych bankach i firmach pożyczkowych) w jedno większe, ale z niższą miesięczną ratą.

To warto wiedzieć… w przypadku kredytu konsolidacyjnego można też pozyskać dodatkowe środki na dowolny cel, pod warunkiem, że pozwala na to zdolność kredytowa wnioskodawcy.

Inne kredyty dostępne w Citi Handlowy

citi handlowy kredyt gotówkowy
citi handlowy kredyt hipoteczny
citi handlowy kredyt firmowy

Konsolidacja Citi Handlowy – jakie warunki trzeba spełnić?

W Citi Handlowy zarówno stali, jak i nowy klienci mogą skorzystać z opcji konsolidacji innych zobowiązań finansowych. Bank ma jednak pewne warunki, jeśli chodzi o udzielanie takiej pomocy. Jakie? Oto kilka z nich:

 • dostarczenie harmonogramu i informacji o wysokości każdego skonsolidowanego zobowiązania;
 • przedstawienie zaświadczeń o dochodach;
 • okazanie wyciągów z konta bankowego;
 • posiadanie zdolności kredytowej;
 • brak negatywnych wpisów w BIK, świadczących o nadmiernych opóźnieniach w spłacie zobowiązań.

Powyższe elementy to podstawowe warunki, jakie trzeba spełnić, by otrzymać w Citi Handlowy kredyt konsolidacyjny. Oprócz tego trzeba mieć ukończone 18 lat, pełną zdolność do czynności prawnych oraz aktualny dowód tożsamości.

Kiedy przydaje się kredyt konsolidacyjny Citi Handlowy?

Opcja konsolidacji pożyczek ratalnych i kredytów bankowych to dobre rozwiązanie w wielu sytuacjach. Na tę formę finansowania warto zdecydować się w takich sytuacjach, jak:

 • chęć pozyskania dodatkowej gotówki;
 • problem ze spłatą kilku mniejszych zobowiązań finansowych; 
 • konieczność uregulowania innej należności wobec wierzyciela.

Ta instytucja stawia przede wszystkim na szybkość działania i zadowolenie klientów. Wybierając Citi Handlowy w celu konsolidacji, można mieć pewność, że wniosek zostanie rozpatrzony najszybciej, jak będzie to możliwe.

Kredyt konsolidacyjny Citi Handlowy – warunki finansowania

Kredyt konsolidacyjny Citi Handlowy cieszy się zainteresowaniem konsumentów ze względu na bardzo dobre warunki finansowania. Poniższa tabela przedstawia szczegóły podstawowej oferty na konsolidację.

Wysokość zobowiązania od 1000 do 150 000 złotych
Czas trwania umowy do 120 miesięcy
Oprocentowanie bazowe 6,49%
Wydanie decyzji kredytowej nawet w godzinę od czasu wysłania dokumentów
RRSO 11,94%

Internetowy ranking kredytów konsolidacyjnych wykazuje, że ta instytucja ma jedną z najlepszych ofert na rynku finansowym. Biorąc pod uwagę stosunkowo niskie oprocentowanie, długi okres spłaty oraz możliwość skonsolidowania kilku różnych zobowiązań finansowych – to prawdopodobnie najlepsza opcja, dostępna dla wszystkich konsumentów w Polsce.

Konsolidacja chwilówek Citi Handlowy dostępna jest także z oprocentowaniem zmiennym, które aktualnie wynosi 7,99%. Oprócz tego przy podpisywaniu umowy, każdy klient może skorzystać z opcjonalnego ubezpieczenia. Niestety jednak pożyczki długoterminowe dla zadłużonych to nie domena działania tej instytucji finansowej.

Jak złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowy?

Wnioskowania o kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowy odbywa się na dwa sposoby. Można to zrobić:

 1. Online na stronie banku.
 2. Osobiście w wybranej placówce na terenie kraju.

Decydując się na wnioskowanie online, warto przygotować dowód tożsamości, zaświadczenia o dochodach oraz podstawowe dane osobowe. Dzięki temu proces wnioskowania zostanie zrealizowany o wiele szybciej. Złożenie wniosku to kilka kroków, a mianowicie:

 1. Wypełnienie wniosku.
 2. Kontakt telefoniczny z doradcą i dopełnienie formalności. 
 3. Podpisanie umowy online po pozytywnej decyzji kredytowej.
 4. Wypłata środków bezpośrednio na konto.

Jak widać, złożenie wniosku o udzielenie kredytu konsolidacyjnego w Citi Handlowy jest bardzo proste i nie zajmuje zbyt wiele czasu. Podpisywanie umowy z tym bankiem to gwarancja bezpieczeństwa danych osobowych i wypłaty środków nawet w ciągu tego samego dnia.

Konsolidacja w Citi Handlowy – opinie

Co można powiedzieć o produkcie, jakim jest kredyt konsolidacyjny? Citi Handlowy opinie na temat tej oferty otrzymuje głównie od zadowolonych konsumentów. Większość osób docenia takie aspekty, jak:

 • atrakcyjne oprocentowanie;
 • przejrzyste warunki finansowania;
 • wygodny sposób wnioskowania online i stacjonarne w oddziałach. 

Co można zyskać posiadając kredyt konsolidacyjny Citi Handlowy? Czy warto zdecydować się na tę formę finansowania? Zdecydowanie tak, szczególnie jeśli patrzeć na opinie klientów, warunki finansowania oraz szybkość wypłaty środków.

Kredyt konsolidacyjny Citi Handlowy oprocentowanie oferuje na szczególnie dobrym poziomie, co przekłada się na zadowolenie klientów i tym samym napływ nowych konsumentów.

Czy kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowy to dobry pomysł?

Pomyśl zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego w Citi Handlowym to świetna decyzja. W sytuacji, kiedy dotychczas zaciągnięte zobowiązania stanowią zbyt duże obciążenie dla domowego budżetu, warto pomyśleć o konsolidacji większości kredytów gotówkowych i nie tylko.

Przed podpisaniem umowy oczywiście warto zaczerpnąć informacji na temat danego produktu finansowego w sieci, przejrzeć opinie oraz dokładnie przeanalizować warunki umowy. Citi Handlowy to instytucja, która dokłada wszelkich starań, by zadowolić konsumentów, nie tylko w zakresie kredytu konsolidacyjnego, ale i podstawowej obsługi.

Ciągnące się zadłużenia, problemy ze spłatą? Konsolidacja w Citi Handlowy to świetne rozwiązanie. Dzięki niej pozbędziemy się nie tylko wielu wierzycieli, ale też odciążymy domowy budżet mniejszą ratą.

5/5 - (1 oddanych głosów)