Kredyty gotówkowe to produkt bankowy cieszący się stale rosnącą popularnością wśród konsumentów. Ta forma finansowania pozwala na przeznaczenie środków na dowolny cel, a dodatkowo dostępna jest w kwotach sięgających do 200 000 złotych. Na jakich warunkach udzielany jest kredyt gotówkowy w Citi Handlowy? Czy warto skorzystać z oferty tej instytucji finansowej? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdują się poniżej.

ZŁÓŻ WNIOSEK >>

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy – kto może go otrzymać?

Bank Citi Handlowy kredyt gotówkowy przyznaje praktycznie każdemu, kto spełnia podstawowe kryteria dotyczące miesięcznych dochodów i tym samym zdolności kredytowej. Analizując aktualną propozycję banku na stronie Internetowej, warto mieć na uwadze, iż przedstawione dane nie stanowią oferty handlowej.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać kredyt? Citi Handlowy wymaga od wnioskodawców:

 • aktualnego dowodu tożsamości;
 • wyciągów z konta bankowego z 3 ostatnich miesięcy;
 • zaświadczenia o dochodach, podpisanego przez pracodawcę.

Warto zaznaczyć, że w Citi Handlowy kredyt gotówkowy udzielany jest niezależnie od umowy, w ramach której osiągane są dochody. Jakie źródła dochodu akceptuje Citi Handlowy? Oto kilka z nich:

 • umowa o pracę (na czas określony i nieokreślony);
 • umowa zlecenie;
 • umowa o dzieło;
 • emerytura;
 • renta;
 • i wiele innych.

Każdy klient wnioskujący o udzielenie finansowania w formie kredytu gotówkowego jest traktowany indywidualnie. Dzięki temu bank dopasowuje warunki kredytu bezpośrednio do potrzeb konsumenta.

Inne kredyty od Citi Handlowy

citi handlowy kredyt konsolidacyjny
citi handlowy kredyt hipoteczny
citi handlowy kredyt firmowy

Kredyt gotówkowy Citi Handlowy – warunki finansowania

Internetowy ranking kredytów gotówkowych jasno wskazuje na fakt, że ten bank wyróżnia się świetną ofertą współpracy. W porównaniu do innych instytucji finansowych. Poniższa tabela zawiera najważniejsze informacje na temat tej formy finansowania na dzień 22.02.2022

Kwota kredytu od 1000 do 150 000 złotych
Okres spłaty od 9 do 96 miesięcy
Oprocentowanie bazowe 6,99%
RRSO 11,36%
Cel dowolny

W Citi Handlowy kredyty gotówkowe charakteryzują się świetnymi warunkami zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Przed podpisaniem ostatecznej umowy, zawsze warto dokładnie przeanalizować oprocentowanie, prowizję oraz całkowite koszty finansowania.

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy w Citi Handlowy?

W Citi Handlowy kredyt dostępny jest przede wszystkim bezpośrednio przez stronę Internetową, a także w stacjonarnych punktach obsługi klienta. Aby złożyć nowy wniosek o udzielenie kredytu online, wystarczy:

 1. Wejść na oficjalną stronę banku.
 2. Wybrać interesującą nas ofertę.
 3. Wypełnić wniosek kredytowy.
 4. Potwierdzić swoje dane osobowe.
 5. Złożyć dokumenty dochodowe (wyciągi bankowe lub zaświadczenia o dochodach).
 6. Zatwierdzić wniosek kodem SMS.

Wnioskowanie poprzez serwis Internetowy jest przede wszystkim proste i wymaga poświęcenia maksymalnie kilkunastu minut.

To ważne! Przed rozpoczęciem składania wniosku, warto skompletować dokumenty potwierdzające wysokość osiąganych miesięcznych dochodów. Dzięki temu procesowanie wniosku będzie trwało znacznie mniej czasu.

Szybki proces online to wygoda dla mobilnych osób. Bank umożliwia także złożenie wniosku stacjonarnie w oddziałach z pomocą wykwalifikowanego doradcy finansowego. Warto także mieć na uwadze fakt, że kredyty gotówkowe udzielane są dopiero po potwierdzeniu zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Jak działa kalkulator pożyczki gotówkowej Citi Handlowy?

Zaciągając w Citi Handlowy kredyt gotówkowy online, warto skorzystać przed ostatecznym złożeniem wniosku z kalkulatora kredytowego. W ten sposób można poznać orientacyjną ratę nowego zobowiązania oraz całkowite koszty jego udzielenia. Aby poznać przybliżone koszty i symulację kredytu trzeba podać takie dane, jak:

 • wysokość zobowiązania od 1000 do 150 000 złotych;
 • okres spłaty do 96 miesięcy.

Po wpisaniu podstawowych danych oczom klientów ukazuje się przybliżona miesięczna rata. Dopiero po przejściu do formularza wnioskowania o kredyt, poznamy szczegółowe warunki oferty.

Citi Handlowy kredyt gotówkowy – opinie konsumentów

Jakie są opinie konsumentów na temat usług banku Citi Handlowy? Kredyt gotówkowy przez Internet cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na takie aspekty, jak:

 • atrakcyjne oprocentowanie;
 • długi okres spłaty oraz wysoka kwota finansowania;
 • akceptowane są różne źródła dochodu;
 • prosty proces wnioskowania online i w oddziałach.

Konsumenci doceniają także fakt, że bank często oferuje atrakcyjne promocje, w ramach których dostępne jest o wiele niższej oprocentowanie bazowe. Czym jeszcze według konsumentów wyróżnia się oferta Citi Handlowy – kredyt gotówkowy? Oprocentowanie finansowania jest najczęściej znacznie niższe, aniżeli w przypadku ofert konkurencji. 

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty doceniane przez klientów tego banku, zdecydowanie warto zapoznać się z propozycją kredytu gotówkowego. Można to zrobić wygodnie online lub w stacjonarnych punktach obsługi klienta.

Kiedy przydaje się kredyt gotówkowy w Citi Handlowy?

Przede wszystkim należy pamiętać, że pożyczka bez BIK nie jest dostępna w ofercie tej instytucji. Bank zawsze dokładnie sprawdza swoich kredytobiorców pod względem historii kredytowej, a także maksymalnej zdolności finansowej. Kredyt gotówkowy Citi Handlowy przydaje się w wielu sytuacjach takich, jak:

 • remont domu lub mieszkania;
 • uszkodzony samochód;
 • pojawienie się dziecka;
 • zepsuty sprzęt RTV lub AGD;
 • chęć wyjazdu na wakacje;
 • i nie tylko…

Ogólnie rzecz biorąc kredyt gotówkowy dostępny w ofercie Citi Handlowy można przeznaczyć na dowolny cel, bez konieczności jego wskazywania we wniosku kredytowym.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją kredytu gotówkowego na oficjalnej stronie banku lub w oddziałach na terenie Polski. To zdecydowanie najlepsza oferta finansowania, na jaką można natknąć się, przeglądając Internetowe rankingi kredytów.

Praktycznie każdy, kto potrzebuje dodatkowej gotówki, może wygodnie złożyć wniosek i otrzymać decyzję nawet w ten sam dzień. Oprócz tego, klient posiadający rachunek bankowy otrzyma środki natychmiast po podpisaniu umowy z bankiem.

Podobne wpisy

4.5/5 - (2 oddanych głosów)