Wiele firm w Polsce poszukuje jak najatrakcyjniejszych form finansowania inwestycji. Bez pomocy banków duża liczba przedsiębiorców nie byłaby w stanie się rozwijać. Warto wiedzieć, jakie produkty finansowe przygotował bank Citi Handlowy dla swoich klientów biznesowych. Czy finansowanie przez ten bank to dobry pomysł? Przekonajmy się.

Kredyt dla firm Citi Handlowy – rodzaje finansowania dla firm

Bank Citi Handlowy kredyt firmowy udziela w dwóch formach, a mianowicie:

 • kredyt w rachunku bieżącym;
 • zwykły kredyt firmowy.

Czym różnią się te dwie opcje? Przede wszystkim kwotą finansowania, ale nie tylko. W przypadku kredytu w rachunku bieżącym warto mieć na uwadze, iż ten udzielany jest do kwoty 150 000 złotych. Jeśli jednak chodzi o podstawowy kredyt dla firm Citi Handlowy – tu kwota sięga nawet do 3 000 000 złotych. 

RANKING KREDYTÓW FIRMOWYCH >>

Obydwie z wymienionych form finansowania są idealnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorców. Decydując się na formę finansowania w rachunku bieżącym, można liczyć przede wszystkim na;

 • elastyczny dostęp do środków na koncie;
 • możliwość wykorzystania pieniędzy na dowolny cel;
 • szybką decyzję kredytową.

W Citi Handlowy kredyt dla firm pozwala na pokrycie kosztów inwestycji lub bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Wpływa to na poprawę płynności finansowej firmy, a także znacznie większe możliwości rozwoju na przyszłość.

Inne kredyty Citi Handlowy

citi handlowy kredyt gotówkowy
citi handlowy kredyt hipoteczny
citi handlowy kredyt konsolidacyjny

Kredyt firmowy Citi Handlowy – warunki

Jeśli chodzi o formy finansowania dla osób posiadających konto firmowe w Citi Handlowy, warto wiedzieć, że kredyt dostępny jest w formie:

 • z zabezpieczeniem;
 • bez zabezpieczenia.

Czym różnią się te dwa typy kredytów? Przede wszystkim dostępną kwotą finansowania. Dla zobowiązań z zabezpieczeniem wygląda to następująco.

Kredyt w rachunku bieżącym Do 3 mln złotych na okres 12 miesięcy
Kredyt w rachunku w ratach Do 3 mln złotych na okres 60 miesięcy
Kredyt na inwestycję z majątkiem trwałym Do 3 mln złotych na okres 84 miesięcy

Powyższe dane dotyczą jednak tylko finansowania z zabezpieczeniem. Jak widać, w tym przypadku przedsiębiorcy mają o wiele większe możliwości finansowe. Kredyt dla nowych firm w tej instytucji jest możliwy do uzyskania, jednakże trzeba spełnić podstawowe warunki banku. Jeśli chodzi o finansowanie bez zabezpieczenia – to dwa podstawowe warunki:

 • kredyt w rachunku bieżącym – do 150 000 złotych na 12 miesięcy;
 • pożyczka na finansowanie działalności – do 150 000 złotych na 60 miesięcy.

Co ciekawe, bank oferuje zabezpieczenie w formie gwarancji De Minimis. Dzięki temu firma nie płaci prowizji za udzielenie finansowania oraz ma zabezpieczone aż 80% środków.

Uwaga! Udzielonym kredytem firmowym można spłacić wszystkie inne kredyty obrotowe, które zostały wcześniej zaciągnięte przez firmę.

Co jeszcze można powiedzieć o produkcie Citi Handlowy – kredyt firmowy? Czy warto z niego korzystać? Zdecydowanie tak, a zachęcają do tego poniższe czynniki:

 • 0 złotych za uruchomienie kredytu;
 • 0 złotych prowizji;
 • 0 złotych za wcześniejszą spłatę;
 • 0 złotych za 30 pierwszych przelewów zewnętrznych.

Te aspekty sprawiają, że coraz większa liczba konsumentów biznesowych decyduje się na kredyt dla firm. Citi Handlowy dokumenty wymaga tylko w podstawowej formie. Finansowanie można jednak uzyskać całkowicie online bez potrzeby wychodzenia z domu, czy biura. Dodatkowo nie ma konieczności przedstawiania faktur i biznesplanów.

Warunki są bardzo dobre, jeśli chodzi o bank Citi Handlowy. Kredyt firmowy – oprocentowanie kredytów stale się zmienia, jednakże stale utrzymuje się na niskim poziomie w stosunku do konkurencyjnych banków w Polsce.

Kredyt firmowy Citi Handlowy – opinie klientów

Wiele rankingów jasno wskazuje na fakt, że ta instytucja posiada szczególnie atrakcyjną ofertę produktów biznesowych. Uwzględniając opinie klientów, można zauważyć, iż doceniane są przede wszystkim takie aspekty, jak:

 • wygodny dostęp do środków z kredytu w serwisie transakcyjnym;
 • możliwość wnioskowania online;
 • szybkie wydanie decyzji kredytowej;
 • duże kwoty finansowania do 3 mln złotych;
 • brak prowizji i ukrytych opłat.

Czy warto wybrać kredyt firmowy Citi Handlowy? Opinie konsumentów zdecydowanie namawiają do nawiązania współpracy z tym bankiem w zakresie usług i produktów biznesowych. Kredyt firmowy w tym banku to gwarancja bezpieczeństwa, minimum formalności oraz możliwości szybkiego pozyskania dodatkowych środków dla firmy.

Czy warto wziąć kredyt firmowy w Citi Handlowy?

Przed zaciągnięciem zobowiązania na firmę, warto wziąć też pod uwagę ranking kont firmowych. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, iż Citi Handlowy tak, jak wiele innych instytucji proponuje założenie rachunku firmowego wraz z zaciągnięciem nowego zobowiązania. To normalne działanie, które pozwala klientom biznesowym szybciej zaksięgować środki z kredytu. To także duże ułatwienie dla sposobu zarządzania finansami przedsiębiorstwa.

Wystarczy wejść na stronę Internetową banku, aby dowiedzieć się szczegółów na temat finansowania. To tylko kilka kliknięć, które dzieli klienta biznesowego od pozyskania dodatkowych środków na finansowanie bieżącej działalności lub dowolnego celu w przedsiębiorstwie.

Kredyty w innych bankach

5/5 - (1 oddanych głosów)