instantor co to jestInstantor jest jedną z najczęściej stosowanych opcji przez konsumentów chcących zaciągnąć pożyczkę. Jest to specjalna aplikacja mobilna, która umożliwia przyspieszenie procesu wnioskowania o zobowiązanie. Dzięki temu środki szybciej trafiają na nasze konto, a my jesteśmy pewni, że nasze dane są bezpieczne. Sprawdźmy na czym dokładnie polega usługa instantor i jak z niej korzystać.

Instantor — co to jest i jak działa?

Instantor AB to firma, która powstała kilkanaście lat temu w Szwecji. Jest to założyciel jednej z najpopularniejszych aplikacji finansowych, z których z roku na rok chętnie korzysta coraz większa liczba osób. Aplikacja pozwala nam w szybki i bezpieczny sposób potwierdzić nasze dane, co jest nieuniknione, gdy staramy się o pożyczki bez bik. Jest to doskonała alternatywa dla klasycznych metod typu przelewy weryfikacyjne, które mogą docierać do parabanku po dłuższym czasie. Jeśli chcemy uniknąć przeciągania decyzji pożyczkowej w czasie i zależy nam na szybkim pozyskaniu pieniędzy, Instantor będzie świetną opcją. Aplikacja działa na podobnej zasadzie co równie popularny Kontomatik, umożliwiający zalogowanie się do bankowości elektronicznej w zaledwie kilka sekund. 

Czy warto korzystać z Instantor?

Instantor jest w pełni bezpieczną i wiarygodną usługą, dlatego korzystając z takiej opcji, nie musimy obawiać się o brak zabezpieczeń i kradzież naszych danych osobowych. Aplikacja umożliwia szybkie zalogowanie się do bankowości i wysłanie danych potwierdzających naszą tożsamość do firmy pożyczkowej. Cały proces trwa kilka minut, dzięki czemu parabank szybciej może wydać decyzję pożyczkową, a gotówka ekspresowo trafia na nasze konta. Z Instantora korzysta wiele instytucji finansowych, nie tylko działających na rynku jako parabanki, ale także banki. Dzięki temu mamy pewność, że metoda ta daje nam pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Instantor opinie

Jeśli interesuje nas Instantor, opinie są jedną z najważniejszych kwestii, które chcemy poznać. Ocena aplikacji wśród konsumentów jest naprawdę wysoka, a pożyczkobiorcy najbardziej chwalą sobie szybkość działania i łatwość w obsłudze. Aplikacja jest intuicyjna, a korzystanie z niej nikomu nie sprawia trudności. Dodatkowo klienci cenią sobie bezpieczeństwo i szyfrowanie ich danych, które nie trafiają w niepowołane ręce.

4/5 - (3 oddanych głosów)