kontomatik co to jestKontomatik to jeden z najczęściej stosowanych sposobów potwierdzenia tożsamości przez konsumentów zaciągających pożyczki w parabankach. Tego typu opcja pozwala nam zaoszczędzić czas, który zazwyczaj poświęcamy na wykonywanie przelewu weryfikacyjnego. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie i chcą szybko otrzymać gotówkę. Sprawdźmy na czym polega kontomatik, co to dokładnie jest i dlaczego jest coraz popularniejszy?

Kontomatik – co to jest i jak działa?

Osoby, które pilnie potrzebują gotówki, często decydują się na skorzystanie z oferty firmy pożyczkowej. Często zdarza się, że decyzję o zaciągnięciu zobowiązania podejmujemy ekspresowo, zwłaszcza gdy nagła sytuacja wymaga od nas dodatkowych środków. Równie często chcemy zaciągnąć większą kwotę, która pozwoli nam sfinansować ważne wydatki. W związku z tym przeglądamy setki ofert parabanków, aby znaleźć tę, która będzie najatrakcyjniejsza. Często decydujemy się na wzięcie pożyczki bez bik dla zadłużonych, która — jak sama nazwa wskazuje — jest możliwa do udzielenia nawet dłużnikom z komornikiem. Podczas procesu wnioskowania konieczne jest jednak potwierdzenie naszej tożsamości, co często jest dosyć czasochłonne, jeśli decydujemy się na tradycyjny sposób za pomocą przelewu. Kontomatik, podobnie jak Instantor, pozwala nam przyspieszyć cały proces i szybciej otrzymać pieniądze. Jest to specjalna aplikacja mobilna, która umożliwia szybkie udostępnienie naszych danych firmie pozabankowej. Jest ona w pełni bezpieczna, czego najlepszym dowodem jest fakt, że wykorzystują ją zarówno firmy pożyczkowe, jak i banki. 

Czy warto korzystać z Kontomatik?

Niektórzy konsumenci obawiają się o kradzież danych w związku z wysyłaniem ich poprzez aplikacje mobilne do instytucji finansowych. Korzystając z Kontomatika, nie musimy bać się o brak bezpieczeństwa, gdyż aplikacja stosuje specjalny system zabezpieczeń. Jest to w pełni wiarygodne rozwiązanie, które pozwala nam przyspieszyć proces weryfikacji wniosku. Wystarczy, że zalogujemy się przez aplikację do bankowości elektronicznej, a parabank natychmiast otrzyma nasze dane. Taki sposób znacznie ułatwia i przyspiesza wydanie decyzji pożyczkowej, a środki szybciej trafiają na nasze konta. 

Kontomatik opinie

Aplikacja cieszy się dużą popularnością ze względu na pełne zabezpieczenia i łatwość w obsłudze. Klienci chwalą sobie przede wszystkim fakt, że cały proces przebiega w zaledwie kilka sekund. Nie trzeba dopełniać wielu formalności, a aby dostarczyć dane do parabanku, wystarczy zalogować się do bankowości. Jest to bezpieczne rozwiązanie, z którego możemy korzystać bez obaw, jeśli chcemy przyspieszyć proces wnioskowania o pożyczkę. 

5/5 - (1 oddanych głosów)