Kredyty firmowe to ciekawa opcja finansowania rozwoju przedsiębiorstwa lub innych inwestycji, które mają zazwyczaj na celu wypracowanie większego zysku. Wybierając konkretne rozwiązania finansowe dla swojej działalności, trzeba brać pod uwagę możliwości, jakie daje konkretna instytucja finansowa.

RANKING KREDYTÓW FIRMOWYCH >>

Kredyt dla firm PKO – warunki

Bank PKO kredyt dla firm udziela wszystkim przedsiębiorcom, którzy posiadają odpowiednio duże przychody, a ich działalność nie jest zagrożona upadłością lub czasowym brakiem dochodu. Ze względu na rodzaje kredyt na firme PKO może występować w formie:

  • pożyczki,
  • kredytu obrotowego,
  • kredytu inwestycyjnego,
  • pożyczki hipotecznej,
  • kredytu technologicznego.

To tylko podstawowe rodzaje, w jakich dostępny jest kredyt firmowy w tym banku. Istotne jest także to, że zwykłą pożyczkę firmową oraz kredyt obrotowy można uzyskać całkowicie online, co oznacza, że przedstawiciel przedsiębiorstwa nie musi pojawić się osobiście w placówce PKO. To, czym charakteryzują się konkretne rodzaje pożyczek, można sprawdzić w poniższej tabeli zawierającej podstawowe dane na temat warunków konkretnego zobowiązania finansowego, a także tego, który kredyt dla nowych firm jest dostępny.

Pożyczka dla firm Kredyt obrotowy Kredyt inwestycyjny Pożyczka hipoteczna
do 500 000 złotych na dowolny cel do 500 000 złotych bez zabezpieczeń rzeczowych finansowanie do 90% wartości inwestycji do 2 mln złotych
wypłata środków w dzień złożenia wniosku trzy różne waluty obrotu trzy waluty do wyboru finansowanie do 60% wartości nieruchomości
dobrowolne ubezpieczenie dowolny cel finansowania związany z działalnością firmy kredyt przeznaczony również dla nowych firm raty równe lub malejące
minimum formalności spłata do 36 miesięcy raty równe lub malejące pożyczka na dowolny cel związany z działalnością firmy
spłata do 60 miesięcy wnioskowanie online okres kredytowania do 20 lat okres kredytowania do 15 lat
wnioskowanie online

Warto zauważyć, że PKO kredyt dla firm udziela zarówno nowym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy działają już na rynku od wielu lat. Wystarczy spełnić podstawowe warunki odnoszące się do wysokości dochodów przedsiębiorstwa, aby uzyskać pozytywną decyzję kredytową, a następnie można podejmować dalsze kroki inwestycyjne. Każdy, kto decyduje się na kredyt obrotowy dla firm, powinien pamiętać o tym, że dodatkowe środki i decyzję kredytową można uzyskać w ten sam dzień po złożeniu wniosku.

Inne kredyty PKO BP

pko kredyt gotówkowy
pko kredyt hipoteczny
pko kredyt konsolidacyjny

PKO kredyt dla firm – jak wnioskować?

Kredyt inwestycyjny PKO można uzyskać tylko w jeden prosty sposób. Należy udać się do wybranego oddziału banku PKO BP wraz z dowodem tożsamości oraz dokumentacją finansową firmy, a następnie z pomocą doradcy złożyć wniosek o udzielenie finansowania. 

Kredyt dla nowych firm PKO to prosta forma wdrożenia nowych rozwiązań do przedsiębiorstwa w przypadku braku potrzebnych na to środków. Wniosek o kredyt dla firm PKO BP przyjmuje w niektórych przypadkach online, jednak przy większych kwotach będzie konieczna osobista wizyta w placówce bankowej. Kredyt na działalność gospodarczą PKO to ciekawa forma finansowania dla każdej firmy, która potrzebuje dodatkowych środków na swój rozwój.

Kredyty w innych bankach

5/5 - (2 oddanych głosów)