Chcesz kupić nową konsolę dla siebie lub dzieci? Możesz zdecydować się na zakup Xbox series X na raty 0% przez internet. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu pokryjesz pełne koszty zakupu nowego sprzętu. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedniego pożyczkodawcę, który zgodzi się na przyznanie kwoty pożyczki ratalnej o równowartości nowej konsoli. W przypadku kupna Xbox sersie S na raty bez zaświadczeń online nie musisz przygotowywać żadnych dokumentów ani martwić się o formalności. Wystarczy, że złożysz wniosek, poczekasz na decyzję i podpiszesz umowę – w ten sposób kupisz od ręki Xbox One lub inny model na raty przez internet, nawet bez umowy o pracę.

Finansowanie xboxa – ranking

SzybkoPozycz.pl
Kwota Pożyczki100 zł - 50 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 50 000 zł
Okres pożyczki1 - 48 miesięcy
Ocena10/10
Tarata
Kwota Pożyczki100 zł - 60 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 60 000 zł
Okres pożyczki3 - 36 miesięcy
Ocena9/10
SuperGrosz.pl
Kwota Pożyczki1 000 zł - 30 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 30 000 zł
Okres pożyczki4 - 50 miesięcy
Ocena10/10
Provident
Kwota Pożyczki500 zł - 20 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 20 000 zł
Okres pożyczki5 - 48 miesięcy
Ocena9/10
ratka
Kwota Pożyczki500 zł - 150 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 5000 zł
Okres pożyczki1 - 60 miesięcy
Ocena10/10
KredytOk
Kwota Pożyczki1000 zł - 10 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 10 000 zł
Okres pożyczki12 - 30 miesięcy
Ocena8/10
kasastefczyka
Kwota Pożyczki1000 zł - 160000 zł
Pierwsza pożyczka do: 160 000 zł
Okres pożyczki12 - 60 miesięcy
Ocena9/10
PanPożyczka
Kwota Pożyczki100 zł - 50 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 50 000 zł
Okres pożyczki1 - 48 miesięcy
Ocena10/10
Youmoney
Kwota Pożyczki100 zł - 50 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 10 000 zł
Okres pożyczki1 - 48 miesięcy
Ocena10/10
Aasapolska.pl
Kwota Pożyczki1 000 zł - 15 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 15 000 zł
Okres pożyczki36 miesięcy
Ocena7/10
Smartney.pl
Kwota Pożyczki500 zł - 60 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 60 000 zł
Okres pożyczki3 - 96 miesięcy
Ocena9/10
ProfiCredit
Kwota Pożyczki1000 zł - 25 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 25 000 zł
Okres pożyczki36 miesięcy
Ocena8/10
Wonga.pl
Kwota Pożyczki200 zł - 15 000 zł
Pierwsza pożyczka do: 15 000 zł
Okres pożyczki1 - 48 miesięcy
Ocena7/10

Co potrzeba do zakupu Xbox na raty?

Jeśli nie wiesz, jak zabrać się za zakup Xbox one S na raty przez internet 0%, możesz skorzystać z rankingu pożyczkodawców. W ten sposób wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dla siebie i kupisz praktycznie od ręki konsolę Xbox One S na raty dla zadłużonych bez umowy o pracę.

Aby podpisać umowę pożyczki ratalnej i wziąć ze sklepu nową konsolę Xbox One na raty 0% lub w innej formie, potrzebujesz:

 • dowodu tożsamości,
 • własnego konta bankowego,
 • aktywnego numeru telefonu,
 • adresu pocztowego e-mail.

Tyle wystarczy, aby kupić Xbox One. Raty przez internet bez zaświadczeń to wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli nie masz czasu na formalności i potrzebujesz kupić nową konsolę praktycznie od ręki. Ciekawa opcja została przygotowana też dla klientów sieci telekomunikacyjnej Orange. Xbox Series X na raty 0% w tym przypadku jest przyznawany głównie dla osób, które mają już aktywny abonament na internet lub telefon.

Podobne warunki są proponowane wtedy, kiedy w grę wchodzi pożyczka na 12 miesięcy bez zaświadczeń albo pożyczka dla bezrobotnych. Tutaj pożyczkodawcy nie wymagają jednak dostarczania dodatkowych dokumentów dochodowych w celach weryfikacyjnych.

xbox na ratyGdzie można kupić Xbox na raty?

Jest wiele miejsc, gdzie można nabyć nową konsolę Xbox One S na raty 0% oraz Xbox Series X na raty bez umowy o pracę. Możesz zdecydować się na kupno takiego sprzętu w sklepach stacjonarnych i internetowych, szczególnie tych należących do popularnych sieci sprzedających sprzęt RTV i AGD, np. Neonet, RTV EURO AGD, MediaMarkt czy nawet MediaExpert.

Kiedy wybierzesz już miejsce, możesz zdecydować się na wybór instytucji, która udzieli pożyczki ratalnej na warunkach, które chcesz uzyskać. Warto skorzystać z internetowego rankingu pożyczkodawców, chociażby po to, aby wybrać najlepszą ofertę na Xbox One na raty online na dowód i bez dodatkowych zaświadczeń.

Jak kupić Xbox na raty?

Kupno konsoli Xbox na raty to proces, który pozwala na rozłożenie kosztów zakupu na mniejsze, łatwiejsze do zarządzania płatności rozłożone na określony okres czasu. Zanim zdecydujesz się na konkretny krok, możesz wziąć pod uwagę różne pożyczki pozabankowe. Najlepiej sprawdzaj oferty w rankingu online, a bez problemu wybierzesz najlepszą ofertę, na którą warto złożyć wniosek o pożyczkę na zakup xBos One S na raty 0% online.

Oto instrukcja krok po kroku, jak to zrobić:

 1. Wybór sklepu: Najpierw znajdź sklep oferujący sprzedaż produktów na raty. Możesz to zrobić, odwiedzając strony internetowe popularnych sieci handlowych lub sklepów specjalizujących się w sprzęcie elektronicznym i grach wideo.
 2. Wybór konsoli Xbox: Zdecyduj, który model Xboxa chcesz kupić (np. Xbox Series X, Xbox Series S). Sprawdź dostępność wybranego modelu w sklepie.
 3. Zapoznanie się z warunkami kredytowania: Przeczytaj i zrozum warunki kredytu na raty oferowane przez sklep. Zwróć uwagę na oprocentowanie, całkowity koszt kredytu, liczbę rat oraz wysokość miesięcznej raty.
 4. Wypełnienie wniosku o raty: W sklepie stacjonarnym lub online wypełnij wniosek o zakup na raty. Może być wymagane podanie danych osobowych, informacji finansowych oraz dokumentów potwierdzających zdolność kredytową, jak np. zaświadczenie o zarobkach.
 5. Oczekiwanie na decyzję kredytową: Po złożeniu wniosku, sklep przekaże go do instytucji finansowej, która dokona oceny twojej zdolności kredytowej. Czas oczekiwania na decyzję może trwać od kilku minut do kilku dni.
 6. Podpisanie umowy: Jeśli decyzja jest pozytywna, zostaniesz poproszony o podpisanie umowy kredytowej, w której będą szczegółowo opisane warunki spłaty rat.
 7. Odbiór produktu: Po podpisaniu umowy możesz odebrać swojego Xboxa w sklepie lub zdecydować się na dostawę do domu, jeśli taka opcja jest dostępna.

Pamiętaj, że zakup na raty to zobowiązanie finansowe. Przed podjęciem decyzji upewnij się, że będziesz w stanie regularnie spłacać raty przez cały okres kredytowania. Dobrze jest również porównać oferty różnych sklepów i instytucji finansowych, aby znaleźć najkorzystniejsze warunki. Alternatywnie możesz kupić też PlayStation na raty, gdzie procedury ubiegania się o finansowanie są podobne.

Jakie są rodzaje rat na Xbox?

W przypadku zakupu konsoli Xbox na raty 0% rodzaje dostępnych rat są podobne, jak w przypadku zakupu takich urządzeń, jak telewizor na raty i inny sprzęt AGD RTV na raty przez internet bez dodatkowych zaświadczeń. Najpowszechniej stosowane rodzaje rat w przypadku zakupów ratalnych to:

 • Raty stałe – w tej opcji, kwota każdej raty jest taka sama przez cały okres kredytowania. 
 • Raty malejące – odsetki są naliczane od pozostałej do spłaty kwoty głównej, co sprawia, że kolejne raty są coraz mniejsze.
 • Odroczone płatności – ten rodzaj rat pozwala na opóźnienie rozpoczęcia spłaty kredytu na określony czas, na przykład kilka miesięcy. 
 • Raty 0% – oferowane czasem w promocjach, gdzie klient płaci jedynie kwotę równą wartości zakupionego produktu, bez dodatkowych odsetek. 

Jakie są zalety zakupu Xbox na raty?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na zakup konsoli Xbox na raty 0% przez internet. To przede wszystkim:

 • brak obciążenia domowego budżetu w dniu zakupu,
 • zerowy wkład własny w zakup nowej konsoli Xbox One S na raty przez internet,
 • komfort na etapie ubiegania się o pożyczkę,
 • wiele ofert promocyjnych z RRSO 0%.

To tylko kilka czynników, dla których warto zdecydować się na zakup nowej konsoli Xbox One na raty bez zaświadczeń lub jakiejkolwiek innej wersji konsoli z opcją płatności ratalnej sięgającej okresem spłaty nawet do kilkudziesięciu miesięcy. Dzięki temu nie obciążamy zbędnie swojego domowego budżetu.

Jakie trzeba spełniać warunki, żeby wziąć Xbox na raty?

Aby otrzymać nową konsolę Xbox Series X na raty 0% przez internet, potencjalny pożyczkobiorca musi spełnić tylko kilka warunków: mieć co najmniej 18 lat, pełną zdolność do czynności prawnych, polskie obywatelstwo oraz własne konto bankowe. Do tego potrzeby jest też dowód tożsamości i to wszystko, co niezbędne, aby móc ubiegać się o raty na nowego Xboxa.

Xbox na raty bez umowy o pracę

Zakup Xboxa na raty bez umowy o pracę jest możliwy, jednak wymaga to znalezienia sklepu lub instytucji finansowej, która akceptuje alternatywne formy dochodu lub nie wymaga formalnego dowodu zatrudnienia. Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, freelancerzy lub osoby pracujące na umowach cywilnoprawnych mogą być zmuszone do przedstawienia innych dowodów na swoją zdolność kredytową, takich jak wyciągi bankowe czy zeznania podatkowe.

Xbox na raty bez zaświadczeń

Wiele firm pożyczkowych daje opcję zaciągnięcia pożyczki ratalnej bez zaświadczeń. Wtedy musisz mieć tylko dowód tożsamości i konto bankowe, aby otrzymać finansowanie zakupu nowej konsoli Xbox na raty przez internet.

Xbox na raty bez sprawdzania BIK i KRD

Nowego Xboxa na raty bez sprawdzania baz Biura Informacji Kredytowej (BIK) i Krajowego Rejestru Długów (KRD) można kupić przede wszystkim online. Wystarczy, że wybierzesz ofertę pożyczkodawcy, który nie weryfikuje w ten sposób swoich klientów.

Xbox na raty dla zadłużonych

Osoby zadłużone powinny dokładnie przemyśleć swoją zdolność do spłaty takiego zobowiązania, aby uniknąć pogłębienia problemów finansowych. Niemniej jednak można bez większych problemów kupić Xbox One S na raty 0% lub inną wersję konsoli, niezależnie od ceny.

5/5 - (1 oddanych głosów)