panpozyczka opinie

NASZA OCENA

5/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 50 000 zł

WNIOSEK W PANPOZYCZKA >>

Nasza opinia o Panpożyczka

PanPożyczka jest jedną z wielu firm, które funkcjonują na terenie Polski. W ramach szybkiego wsparcia finansowego możesz w tym przypadku otrzymać nawet do 50 tys. złotych z minimum formalności. Warto dodać, że długi okres spłaty to niejedyny atut tej firmy. PanPożyczka proponuje finansowanie na podstawie kilku podstawowych danych osobowych, bez zbędnych formalności i dodatkowej weryfikacji. To oferta naprawdę godna uwagi.

Wady i zalety PanPozyczka

Zalety Wady
kciuk Prosty i szybki sposób na znalezienie najlepszej oferty kciuk w dół Niektórzy pożyczkodawcy mogą wprowadzać pewne ograniczenia
kciuk Bez wychodzenia z domu
kciuk Bez zaświadczeń
kciuk Szeroki zakres oferty
kciuk Tylko uczciwi, sprawdzeni pożyczkodawcy
kciuk Pożyczki już od 18 r.ż.

Ile możemy pożyczyć przez PanPozyczka?

W PanPozyczka możemy liczyć na oferty z całego rynku pożyczkowego w Polsce. Dlatego też, możemy starać się o każdy typ zobowiązania – i krótko-, i długoterminowego. Dodatkowo, w większości przypadków będzie to pożyczka online w 15 minut – współpracujący z serwisem pożyczkodawcy najczęściej oferują taką opcję.

PanPozyczka pozwala nam na ustawienie pożądanych parametrów do 50 000 złotych oraz okresu spłaty od 1 do 48 miesięcy.

Kto może wziąć pożyczkę przez PanPozyczka?

Poprzez PanPozyczka kredyt może otrzymać osoba, która spełnia minimalne warunki stawiane każdemu pożyczkobiorcy. Są to:

 • pełnoletność;
 • polskie obywatelstwo i zamieszkanie w Polsce;
 • ważny dowód osobisty;
 • zdolność kredytowa;
 • osobiste konto bankowe;
 • numer telefonu komórkowego;
 • adres e-mail.

Poza tym możemy zostać zweryfikowani w bazie BIK i CreditCheck, a także rejestrach dłużników: KRD, ERIG, BIG Infomonitor, KBIG. Nie wszyscy pożyczkodawcy współpracujący z PanPozyczka sprawdzają jednak wszystkie z tych baz, więc negatywny wpis w jednej z nich nie musi oznaczać, że wniosek zostanie odrzucony.

Dodatkowo, warto wiedzieć, że za pomocą PanPozyczka otrzymamy także pożyczkę dla zadłużonych. Możemy ją zaciągnąć nawet wtedy, gdy spłacamy inne zobowiązania.

Jak wziąć pożyczkę przez PanPozyczka?

Podstawowa oferta to tzw. pożyczka na dowód, co oznacza, że nie musimy przesyłać pożyczkodawcy żadnych zaświadczeń. Wszystko załatwimy bez wychodzenia z domu, za pomocą kilku kliknięć myszy. Aby wziąć pożyczkę przez PanPozyczka, wystarczy:

 1. Wejść na stronę panpozyczka.pl i ustawić kwotę i okres spłaty.
 2. Wypełnić formularz, wpisując w niego tylko podstawowe dane.
 3. Wybrać najlepszą opcję z otrzymanych ofert od pożyczkodawców.
 4. Dopełnić formalności i podpisać umowę.
 5. Otrzymać pieniądze.

PanPozyczka opinie klientów

PanPozyczka może być bardzo przydatnym serwisem dla wszystkich pożyczkobiorców. Z tego względu dostępne na temat PanPozyczka opinie mogą być bardzo przydatne do określenia, jak to rozwiązanie sprawdza się w praktyce. Zachęcamy więc do tego, by opisywać swoje doświadczenia z tym serwisem i na bieżąco pomagać go ulepszać.

4.8/5 - (66 oddanych głosów)