funeda opinie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 10 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W FUNEDA >>

Nasza opinia o Funeda

Obawiasz się zaciągania pożyczek w instytucjach pozabankowych o krótkim stażu? Wybierając firmę Funeda nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo. Ten pożyczkodawca dba o to, aby pożyczkobiorcy byli w 100% zadowoleni z zaproponowanej oferty finansowania i byli w stanie spłacić dług w dogodnym dla siebie terminie – nawet do 60 dni.

Wady i zalety pożyczki Funeda

Zalety Wady
kciuk Elastyczne okresy spłaty kciuk w dół Dość niska kwota pożyczki
kciuk Bez zaświadczeń kciuk w dół Weryfikacja w wielu bazach dłużników
kciuk Relatywnie niskie koszty kciuk w dół BOK nie pracuje w weekend
kciuk Pożyczki wysyłane przelewem ekspresowym
kciuk Błyskawiczna weryfikacja za pomocą aplikacji Instantor

Funeda kontakt

Nazwa Firmy FUNEDA Sp. z o.o.
Adres ul. Henryka Sienkiewicza 85, Łódź
Kontakt 22 598 79 29; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 9:00-19:00

Kto może wziąć pożyczkę Funeda?

Oferta od Funeda stworzona jest dla osób, które spełniają następujące warunki:

 • wiek od 20 do 70 lat;
 • zamieszkanie w Polsce,
 • ważny dowód osobisty;
 • regularne dochody;
 • pozytywna weryfikacja w bazach BIK, KRD, ERIF, BIG Infomonitor, KBIG i Credit Ceck;
 • indywidualne konto osobiste;
 • numer telefonu komórkowego;
 • adres e-mail.

Jako że Funeda to pożyczka dla zadłużonych, firma może nam pożyczyć pieniądze nawet wtedy, gdy mamy zobowiązania wobec innych instytucji finansowych. To świetne rozwiązanie dla osób, które z tego powodu mają problem z tym, by otrzymać kredyt gotówkowy. W Funeda przyznawalność jest dość wysoka – jeśli nie mamy żadnych wpisów w rejestrach dłużników, nie powinniśmy mieć żadnych problemów.

Jak zaciągnąć pożyczkę Funeda?

Procedura pożyczkowa w Funeda jest bardzo prosta i składa się tylko z kilku kroków:

 1. Wybór kwoty i okresu spłaty.
 2. Rejestracja konta klienta.
 3. Wypełnienie wniosku.
 4. Weryfikacja za pomocą aplikacji Instantor.
 5. Przyznanie pożyczki.
 6. Wypłata pieniędzy za pomocą platformy do błyskawicznych przelewów – pieniądze otrzymamy już po kilku minutach.

Funeda logowanie

W Funeda logowanie przebiega standardowo, poprzez witrynę internetową pożyczkodawcy. Wystarczy po prostu skorzystać z zakładki na stronie głównej Funeda – Zaloguj się. Po przejściu do formularza logowania, konieczne jest wpisanie adresu e-mail (tego samego, które podało się przy rejestracji) oraz hasła.

Spłata pożyczki Funeda

Niestety, w Funeda pożyczki nie mogą być refinansowane i należy pilnować, by były spłacane terminowo. Uchroni nas to przed negatywnymi konsekwencjami: odsetkami za zwłokę (14% rocznie), windykacją, postępowaniem sądowym, egzekucją komorniczą i wpisem do rejestru dłużników.

Działając zapobiegawczo – jeszcze przed upływem okresu spłaty – powinniśmy skontaktować się z Funeda i wyjaśnić swoją sytuację. Dobrym rozwiązaniem jest także konsolidacja chwilówek – choć może wymagać dużej zdolności kredytowej. W ostateczności możemy sięgnąć po rozwiązanie pozabankowe – nasz ranking pożyczek online zawiera szereg ofert o bardzo długich okresach spłaty i niskich ratach.

Funeda opinie klientów

Pomimo niewielkiego stażu na rynku i dość niskiej rozpoznawalności, dostępne na temat Funeda opinie są raczej pozytywne. Mimo to obserwujemy sytuacje i bardzo zależy nam na bieżących opiniach naszych użytkowników. Zapraszamy więc do dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Pytania i odpowiedzi

Nie, Funeda nie dzwoni do pracodawców celem weryfikacji wiarygodności dochodów potencjalnego klienta. Tutaj wystarczy oświadczenie o dochodach lub ewentualne wyciągi z konta bankowego.

Tak, sprawa jak najbardziej może znaleźć swój finał w sądzie, szczególnie jeśli pożyczkobiorca nagminnie unika spłaty zobowiązania. Sprawa jest kierowana do sądu dopiero wtedy, kiedy czynności windykacyjne nie przynoszą efektów.

TAK, Funeda sprawdza BIK. Robi to aktualnie większość pożyczkodawców działających na terenie Polski.

Ten pożyczkodawca nie weryfikuje dochodów potencjalnych klientów, choć w niektórych przypadkach konsultant może poprosić o dodatkową formę potwierdzenia, np. elektroniczny wyciąg z konta bankowego.

Niestety nie, udzielenie pierwszej pożyczki dla nowych klientów w Funeda zawsze wiąże się z koniecznością naliczenia dodatkowych kosztów związanych ze spłatą odsetek od udzielonego kapitału.

Decyzja w Funeda jest podejmowana zazwyczaj w czasie ok. 15 minut. W skrajnych sytuacjach udzielenie pożyczki może wydłużyć się do 24 godzin, zależnie od indywidualnej oceny wiarygodności potencjalnego klienta.

Spłatę pożyczki w Funeda możemy dokonać na konto bankowe za pomocą szybkiego przelewu, a także z wykorzystaniem karty płatniczej. Należy pamiętać, aby spłacając pożyczkę zaznaczyć w tytule spłaty numer pożyczki, aby pożyczkodawca mógł sprawniej zaksięgować płatność.

5/5 - (2 oddanych głosów)