avafin opinie

NASZA OCENA

4,1/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 3000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W AVAFIN >>

Nasza opinia o AvaFin

AvaFin to rzetelny pożyczkodawca, którego ofertę naprawdę warto wziąć pod uwagę. W przypadku trudnej sytuacji finansowej ta instytucja może okazać się rozwiązaniem wielu problemów. Niegdyś firma Ava Fin działała jako marka Lendon, aczkolwiek po czasie została przekształcona. Ten pożyczkodawca jest godny uwagi, chociażby ze względu na przejrzystą stronę www, gdzie można od ręki starać się o pożyczkę.

Wady i zalety pożyczki AvaFin

Zalety Wady
kciuk ekspresowa decyzja o udzieleniu pożyczki, kciuk w dół okres spłaty nie dłuższy niż 62 dni,
kciuk przejrzyste warunki finansowania, kciuk w dół pożyczki dostępne dopiero od 21. roku życia,
kciuk nawet do 3000 złotych nawet w kilka minut, kciuk w dół maksymalna kwota finansowania wyłącznie dla stałych klientów pożyczkodawcy.
kciuk wygodne wnioskowanie bez wychodzenia z domu.

AvaFin kontakt

Nazwa Firmy KIM Finance Sp. z o.o. AvaFin
Adres Hoża 86/410, 00-682 Warszawa
Kontakt [email protected], 519 201 202
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-20:00;

sobota – niedziela 9:00-18:00

Jaka jest oferta pożyczki AvaFin?

Jeśli interesuje Cię pożyczka w firmie Ava Fin, musisz mieć na uwadze, że to klasyczna pożyczka pozabankowa. To oznacza, że docelowy okres spłaty jest dość krótki, a maksymalna kwota pożyczki mocno ograniczona. Propozycja pożyczkobiorcy jest prosta. Jako nowy klient otrzymujesz ofertę:

 • od 500 do 3000 złotych,
 • na okres spłaty do 62 dni,
 • z RRSO 126,19% (na dzień 29.02.2024 r.).

Warto mieć na uwadze, że pożyczkodawca na etapie składania wniosku przez potencjalnego klienta weryfikuje wszystkie bazy dłużników działające w Polsce. To oznacza, że taka chwilówka online nie jest dostępna dla osób z zadłużeniami i negatywną historią kredytową.

Jeśli szukasz alternatywnych opcji, możesz zdecydować się na pożyczki od 19 lat u innych pożyczkodawców, którzy w mniejszym stopniu weryfikują swoich klientów. W AvaFin pożyczka to oferta stworzona dla osób po 21. roku życia.

Ile zapłacimy za pożyczki w AvaFin?

Całkowity koszt pożyczki w AvaFin jest uzależniony od tego, jak dużą kwotę zobowiązania zdecydujesz się wziąć. Aby zobrazować całkowite koszty związane z udzieleniem pożyczki w AvaFin, przejrzyj poniższe zestawienie:

 • kwota finansowania 500 złotych – do spłaty 571,14 złotych,
 • kwota finansowania 1000 złotych – do spłaty 1148,28 złotych,
 • kwota finansowania 1500 złotych – do spłaty 1722,42 złote,
 • kwota finansowania 3000 złotych – do spłaty 3444,84 złote.

Jak widzisz, koszty finansowania w ramach pożyczki w AvaFin nie są aż nadto wysokie. Kwota odsetek na poziomie maksymalnie do 5000 złotych to naprawdę niewiele, szczególnie że pożyczkodawca udziela finansowania praktycznie od ręki, bez skomplikowanych procedur weryfikacyjnych.

Kto może otrzymać pożyczkę w AvaFin?

Pożyczka w AvaFin jest dostępna wyłącznie dla osób, które:

 • ukończyły minimum 18 lat,
 • mają pełną zdolność do czynności prawnych,
 • wykazują nieskazitelną historię kredytową i brak wpisów w rejestrach dłużników,
 • posiadają własne konto bankowe.

Warto dodać, że na etapie wnioskowania w AvaFin o pożyczkę potrzebujesz aktualnego dowodu osobistego. Bez tego dokumentu nie będziesz w stanie poprawnie złożyć wniosku i ubiegać się o pożyczkę przez internet.

Jak uzyskać pożyczkę w AvaFin online?

To proste. Jeśli interesuje Cię pożyczka w AvaFin, logowanie nie będzie konieczne. Serwis nie praktykuje takich działań. Do złożenia wniosku o udzielenie finansowania potrzebujesz poświęcić tylko kilka minut, a procedura przebiega następująco:

 1. Wybierasz pierwszą kwotę finansowania od 500 do 3000 złotych.
 2. Wpisujesz kod rabatowy (opcjonalnie).
 3. Klikasz –> Weź pożyczkę.
 4. Następnie musisz uzupełnić dane osobowe: imię, nazwisko, numer PESEL, telefon komórkowy i adres e-mail.
 5. Po zaakceptowaniu regulaminu wysyłasz wniosek i czekasz na odpowiedź ze strony pożyczkodawcy.

Jak widzisz złożenie wniosku pożyczkowego w AvaFin jest wyjątkowo proste i nie wymaga zbyt wielu formalności. Jeśli masz dobrą sytuację w historii kredytowej i potrzebujesz szybkiego zastrzyku dodatkowej gotówki, jak najbardziej możesz wnioskować u tego pożyczkodawcy.

AvaFin opinie klientów

Opinie klientów na temat finansowania w AvaFin są naprawdę pochlebne. Wiele osób wskazuje na szybkość przetwarzania wniosków pożyczkowych, a także na przejrzyste warunki finansowania. A zatem jeśli chodzi o AvaFin opinie są wręcz nieposzlakowane. Recenzenci najczęściej doceniają:

 • klarowne warunki spłaty pożyczki,
 • szybką wypłatę środków na konto,
 • możliwość dopełnienia formalności bez potrzeby wychodzenia z domu.

To oznacza, że możesz swobodnie zdecydować się na nową pożyczkę u tego pożyczkodawcy, bez ryzyka wpadnięcia w długi lub podpisania niekorzystnej umowy na kiepskich warunkach spłaty. Biorąc pod uwagę opinie i atrakcyjność oferty tego pożyczkodawcy, zdecydowanie warto zastanowić się nad zaciągnięciem pożyczki w tej firmie.

Pytania i odpowiedzi

Każdy pożyczkodawca, a w tym AvaFin może skierować sprawę braku spłaty zobowiązania do sądu, jeśli pożyczkobiorca nie ureguluje swojego długu w terminie mimo ponagleń.

AvaFin jest częścią grupy CreamFinance. Informacja ta pochodzi z artykułu, który wspomina o zmianie nazwy CreamFinance na AvaFin oraz o ekspansji i rozwoju firmy na rynku międzynarodowym.

Firma AvaFin nie ma własnego windykatora terenowego, ale może korzystać z usług zewnętrznych firm windykacyjnych. Wtedy pożyczkobiorca, który zalega ze spłatą, może spodziewać się interwencji windykatora terenowego w celu odzyskania należności dla pożyczkodawcy.

4.4/5 - (28 oddanych głosów)