creditstar opinie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 5000 zł

WNIOSEK W CREDIT STAR >>

Nasza opinia o CreditStar

Ta firma funkcjonuje na polskim rynku finansowym już od wielu lat, proponując krótkoterminowe pożyczki bez zbędnych formalności. Warto dodać, że firma sprawdza zdolność kredytową potencjalnych klientów, ale jednocześnie udziela pożyczek dla osób zadłużonych. Wyróżniki to naszym zdaniem przejrzystość kosztów finansowania oraz prosta procedura ubiegania się o pożyczkę.

Wady i zalety pożyczki CreditStar

Zalety Wady
kciuk Niskie koszty kciuk w dół Weryfikacja w każdym możliwym rejestrze dłużników
kciuk Możliwość spłaty naraz i na raty kciuk w dół Brak przedłużenia okresu spłaty
kciuk Weryfikacja za pomocą aplikacji Instantor kciuk w dół Brak darmowej chwilówki
kciuk BOK pracuje cały tydzień
kciuk Bez zaświadczeń i formalności
kciuk Nawet w kilka minut

CreditStar kontakt

Nazwa Firmy Creditstar Poland
Adres ul. Grochowska 306/308, Warszawa
Kontakt 22 307 51 53; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – niedziela 9:00-20:00

Kto może wziąć pożyczkę Creditstar?

Warunki przyznawania pożyczki Creditstar to:

 • wiek – 18 lat;
 • dowód osobisty;
 • polski adres zameldowania i zamieszkania;
 • stałe dochody;
 • pozytywna weryfikacja w bazie BIK, KRD, ERIF, BIG Infomonitor, KBIG, Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej;
 • osobiste konto bankowe;
 • telefon komórkowy;
 • adres e-mail.

Niestety, jak widzimy, nie jest to pożyczka z komornikiem lub z negatywnym wpisem w rejestrach dłużników. Creditstar dużą wagę przykłada do wiarygodności swoich klientów. Dobrą wiadomością jest jednak to, że otrzymamy tutaj pożyczkę dla zadłużonych – nie ma problemu, jeśli mamy na koncie także inne zobowiązania.

Jak zaciągnąć pożyczkę Creditstar?

Pożyczkę Creditstar zaciągniemy w następujący sposób:

 1. Wybór kwoty i okresu spłaty. Dostępny na stroni kalkulator na bieżąco przelicza koszty zobowiązania.
 2. Rejestracja. Założenie konta klienta jest niezbędne przy pierwszym pożyczeniu. W Creditstar logowanie za pierwszym razem odbywa się za pomocą kodu SMS. Potem możemy ustawić własne hasło.
 3. Wniosek. Składamy go razem z formularzem rejestracyjnym.
 4. Weryfikacja. Dostępna jest aplikacja Instantor, ale możemy to zrobić również tradycyjnie, za pomocą przelewu na 1 grosz.
 5. Decyzja pożyczkowa. W Creditstar godziny pracy firmy odpowiadają godzinom rozpatrywania wniosku. Dostępne na temat Creditstar opinie potwierdzają, że zwykle decyzja nadchodzi po 15 minutach.
 6. Wypłata pieniędzy.

Creditstar konta bankowe ma w następujących instytucjach: Alior Bank, PKO BP, Pekao, Millennium Bank, Santander Bank. Jeśli także mamy konto w jednym z tych banków, pieniądze otrzymamy już po kilku minutach.

Creditstar logowanie

Konto klienta w Creditstar umożliwi nam kontrolowanie stanu pożyczki i dostęp do wszystkich informacji: umowy, tabeli opłat i prowizji, numerów kont bankowych, kontakt z pożyczkodawcą. Dodatkowo w Creditstar logowanie jest bardzo proste i nie wymaga instalowania żadnych aplikacji. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy, a następnie kliknąć w znajdujący się w górnym prawym rogu przycisk „zaloguj się”. Po przejściu do formularza logowania, musimy wpisać swój adres e-mail oraz hasło.

Spłata pożyczki Creditstar

W Creditstar pożyczki niestety nie mogą zostać przedłużone, w związku z czym muszą być spłacane terminowo, jeśli chcemy uniknąć poważnych konsekwencji. Będą to między innymi: karne odsetki, windykacja, sprzedanie długo firmie windykacyjnej, oddanie sprawy do sądu i komornika, wpis do rejestru dłużników.

Aby ich uniknąć, warto już zawczasu podjąć kroki zapobiegawcze. Najbardziej korzystne to konsolidacja chwilówek lub jak najszybszy kontakt z Creditstar w celu ustalenia planu działania i indywidualnego harmonogramu spłaty.

Creditstar opinie klientów

Ogólnodostępne na temat Creditstar opinie klientów podkreślają przede wszystkim elastyczność oferty i dobrą obsługę klienta. Warto jednak na bieżąco monitorować te standardy – najlepiej właśnie za pomocą doświadczeń nowych klientów firmy. Zachęcamy więc do tego, by aktywnie dzielić się swoimi opiniami o Creditstar i pomagać innym korzystnie wybierać.

Pytania i odpowiedzi

Brak terminowej spłaty najczęściej skutkuje wysłaniem powiadomienia o zadłużeniu, wszczęciem postępowania windykacyjnego, a w skrajnych przypadkach skierowaniem sprawy do sądu.

CreditStar nie przekazuje informacji na temat tego, jakoby sprzedawał długi innym firmom zajmującym się odzyskiwaniem zobowiązań finansowych.

Nie, CreditStar na etapie weryfikacji wniosku pożyczkowego nie dzwoni do pracodawców potencjalnych klientów, choć oczywiście może to zrobić.

Sprawa przeterminowanej pożyczki, która nie jest dobrowolnie spłacana może zostać przekazana do sądu przez CreditStar. Takie sytuacje mają jednak miejsce wyłącznie w przypadku rażących naruszeń umowy przez pożyczkobiorcę.

W przypadku problemów ze spłatą zobowiązań, CreditStar oferuje możliwość przedłużenia pożyczki o 5-30 dni.

Tak, CreditStar korzysta z oceny zdolności kredytowej oraz sprawdza pożyczkobiorcę w bazach danych zawierających informacje o obsłudze kredytów, czyli BIK.

Tak, CreditStar sprawdza poziom dochodów pożyczkobiorcy. Odbywa się to głównie na podstawie oświadczenia o dochodach, wyciągów z konta bankowego.

Niestety, oferta pierwszej pożyczki z RRSO 0% nie występuje w propozycji finansowania przedstawionej przez CreditStar.

Tak, CreditStar sprawdza poziom dochodów pożyczkobiorcy. Ocena zdolności kredytowej to podstawa do udzielenia finansowania.

4.8/5 - (57 oddanych głosów)