axi card opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 3000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W AXICARD >>

Nasza opinia o AxiCard

Axi Card to ciekawa oferta, która pozwala na korzystnie z dodatkowych środków na dowolnie wybrany cel. Co ciekawe, takie rozwiązanie wyróżnia się zdecydowanie mniejszą liczbą formalności do załatwienia w porównaniu do tradycyjnej karty kredytowej w banku. Oferta tego pożyczkodawcy została przygotowana dla klientów potrzebujących limitu do 6000 złotych, ale tylko dla stałych klientów Axi Card.

Wady i zalety pożyczki Axi

Zalety Wady
kciuk Wysoka kwota limitu kciuk w dół Długi czas oczekiwania na pieniądze
kciuk Duża elastyczność kciuk w dół Konieczność przedstawiania zaświadczeń
kciuk Brak przelewu weryfikacyjnego kciuk w dół Krótkie godziny pracy BOK
kciuk Niskie koszty
kciuk Prosty wniosek

AxiCard kontakt

Nazwa Firmy Easy Payment Services sp. z o.o.
Adres ul. Żurawia 22, Warszawa
Kontakt 22 211 67 67; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 9:00-17:00

Jaka jest oferta Axi Card?

W ofercie pożyczkodawcy znajduje się karta kredytowa MasterCard Standard z funkcją płatności zbliżeniowych. Maksymalny limit na AXI Card może wynosić od 500 do 6000 złotych, ale firma zastrzega, że jego ostateczna wysokość zależy przede wszystkim od zdolności kredytowej klienta. Kartę AXI Card należy spłacać w minimalnej wysokości 15% przyznanego limitu, ale nie w większej, niż wyniosła rzeczywiście wykorzystana kwota.

UWAGA! Nowi klienci nie mogą dostać limitu na AXI Card większego niż 3000 złotych. Jeśli klient regularnie spłaca kartę, pożyczkodawca może podnieść ten limit do 6000 złotych.

Ile zapłacimy za AXI Card?

Niestety, w AXI Card nie są dostępne darmowe pożyczki, nawet dla nowych klientów. Z tabeli opłat i prowizji dostępnych na stronie internetowej AXI Card wynika, że średni koszt zobowiązania to 6%. Zapłacimy go oczywiście tylko od wykorzystanej kwoty.

Spłaty AXI Card należy dokonywać zawsze pomiędzy 1 a 5 dniem miesiąca następującego po jednym okresie rozliczeniowym.

Kto może otrzymać AXI Card?

AXI Card mogą otrzymać te osoby, które spełnią wszystkie poniższe warunki:

 • ukończone 21 lat;
 • dochód w wysokości przynajmniej 1200 złotych miesięcznie;
 • aktualny dowód osobisty;
 • zamieszkanie i zameldowanie na terenie Polski;
 • telefon komórkowy;
 • potwierdzenie dochodu: wyciąg z konta potwierdzający, decyzja o przyznaniu renty lub emerytury, ostatni przelew do ZUS (dla samozatrudnionych), deklaracja podatkowa, zaświadczenie o pobieraniu zasiłków i innych świadczeń.

Klienci muszą się liczyć także z tym, że zanim otrzymają AXI Card, zostaną sprawdzeni w rejestrach BIK, CreditCheck, KRD, BIG Infomonitor, ERIF, KBIG, rejestr ZBP. Mimo wszystko, AXI Card może być uznane za kredyt z BIK. Pożyczkodawca deklaruje bowiem, że negatywne wpisy w tych rejestrach nie muszą spowodować odmowy.

Jak uzyskać AXI Card online?

AXI Card możemy uzyskać w bardzo podobny sposób, jak standardową pożyczkę online:

 1. Formularz rejestracyjny na stronie pożyczkodawcy. Wpisujemy tam wszystkie dane kontaktowe i osobowe, tak by można było utworzyć konto klienta. W AXI Card logowanie do konta potrzebne jest, by kontrolować wykorzystane limity i spłaty.
 2. Wniosek. Należy do niego załączyć stosowne dokumenty potwierdzające dochód.
 3. Decyzja pożyczkowa.
 4. Wysłanie karty kurierem. Należy wylegitymować się przed nim dowodem osobistym.
 5. Podpisanie umowy.
 6. Przelanie środków i aktywacja karty.

Niestety, procedura jest dosyć długa. Samo przetwarzanie wniosku w AXI Card może potrwać 48h, a czekanie na kuriera kolejne tyle.

AXI Card logowanie

W AXI Card logowanie do swojego panelu klienta przebiega standardowo. Wystarczy skorzystać ze strony internetowej pożyczkodawcy, a następnie kliknąć na ikonę „zaloguj”, znajdującą się w prawy górnym rogu witryny. Logowanie do AXI Card wymaga podania swojego adresu e-mail oraz hasła.

AXI Card opinie klientów

Udostępniane przez naszych użytkowników i klientów AXI Card opinie są dla nas bardzo ważne. Nie tylko pomagają nam tworzyć miarodajne rankingi i analizy ofertowe, ale też są niezwykle pomocne dla innych potencjalnych klientów. Zachęcamy więc do tego, by dzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami – zarówno tymi pozytywnymi, jak i negatywnymi.

Pytania i odpowiedzi

Właścicielem Axi Card jest Easy Payment Services LTD.

Axi Card może zweryfikować historię kredytową BIK osoby, która chce zaciągnąć pożyczkę w ramach karty kredytowej z limitem odnawialnym.

Koszty Axi Card są przedstawione w tabeli opłat dołączonej do umowy. Takie informacje można też znaleźć na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Axi Card to instytucja, która weryfikuje historię pożyczkobiorcy w CRIF, KBIG, ERIF oraz KRD. Oczywiście podstawą jest też historia kredytowa w BIK.

Firma Axi Card ma własny dział windykacji, aczkolwiek nie przekazuje żadnych informacji o działaniu windykatorów terenowych.

Axi Card to nowoczesna forma pożyczki w postaci karty kredytowej z limitem odnawialnym. Dzięki temu pożyczkodawca może korzystać z przyznanej kwoty w dowolny sposób i w dowolnym momencie.

Brak spłaty Axi Card skutkuje wszczęciem postępowania windykacyjnego, w ramach którego prowadzone są działania w celu odzyskania należności. W przeciwnym razie sprawa może zostać skierowana do sądu.

Tak, Axi Card to pożyczkodawca warty polecenia, chociażby ze względu na atrakcyjne warunki spłaty finansowania oraz nieograniczone możliwości wykorzystania karty.

Axi Card nie wskazuje jednoznacznie na to, że sprzedawałby długi swoich klientów. Zanim sprawa nabierze rozpędu, dłużnik otrzymuje monit o zadłużeniu, a także prowadzone są działania windykacyjne.

4.7/5 - (58 oddanych głosów)