bancovoW sieci działa wiele firm pożyczkowych, które umożliwiają zaciągnięcie dodatkowego zobowiązania nawet w ciągu kilkunastu minut. Złożenie wniosku o udzielenie finansowania w takich instytucjach w większości przypadków jest banalnie proste. Jak działa firma Bancovo? Sprawdźmy to!

NASZA OCENA

5/5ocena

KWOTA KREDYTU

1 000 – 200 000 zł

Weź kredyt

Bancovo – co to za firma?

Bancovo to firma online, która została stworzona z myślą o konsumentach potrzebujących szybkiego finansowania. Działalność tego przedsiębiorstwa skupia w sobie cechy rankingów pożyczek online. 

Bancovo PL to zespół doświadczonych osób z kwalifikacjami. Firma współpracuje z wieloma bankami i instytucjami pozabankowymi. Dzięki temu tworzone rankingi są rzetelne, a klienci mogą liczyć na maksimum bezpieczeństwa przy zawieraniu transakcji.

WEŹ KREDYT >>

Kto może skorzystać z serwisu Bancovo?

Z możliwości porównania wielu ofert finansowania jednocześnie może skorzystać praktycznie każdy. Propozycja Bancovo skierowana jest do osób szukających szybkiego sposobu na analizę ofert i podpisanie umowy z bankiem lub firmą pożyczkową. Warto wiedzieć, że nawet w przypadku negatywnej historii kredytowej Bancovo pomaga znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. To duży atut firmy, który przekłada się na spore zainteresowanie sposobem działania właśnie tego serwisu online.

Jak działa Bancovo?

Bancovo jako porównywarka Internetowa ofert finansowania od banków i firm pożyczkowych działa w bardzo prosty sposób. Konsumenci decydujący się na sprawdzenie sposobu działania tego portalu otrzymują:

 • konkretne oferty finansowania od banków i firm pożyczkowych;
 • całkowicie darmową współpracę;
 • więcej czasu wolnego.

Jak więc działa Bancovo? Pożyczka bez BIK również dostępna jest w ramach przedstawionego porównania ofert. Korzystając z usług tego serwisu, klienci mogą liczyć także na maksimum bezpieczeństwa. Zasada działania firmy jest prosta. Krok po kroku wygląda to następująco.

 1. Wybór preferowanej kwoty pożyczki i okresu spłaty.
 2. Wypełnienie formularza swoimi danymi osobowymi.
 3. Potwierdzenie tożsamości. Jest to możliwe na kilka sposobów. Można zrobić to przy pomocy konta Kontomatik lub wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 złotówki.
 4. Analiza i przedstawienie wszystkich ofert spełniających kryteria.
 5. Podpisanie umowy.

To tylko krótki poradnik na temat tego, w jaki sposób działa Internetowa porównywarka ofert. Pożyczka na raty lub tradycyjny kredyt gotówkowy to podstawowe oferty dostępne z wykorzystaniem tego serwisu online.

Warunki udzielenia kredytu poprzez serwis Bancovo

Pozyskanie dodatkowej gotówki z wykorzystaniem serwisu Bancovo jest dziecinnie proste. Do pozytywnego rozpatrzenia wniosku i wyświetlenia ofert potrzebne są tylko takie elementy, jak:

 • dowód tożsamości;
 • telefon i komputer;
 • własne konto bankowe.

To wszystko, co jest potrzebne, aby w prosty sposób sprawdzić dostępne opcje finansowania i podpisać umowę z wybraną instytucją. W tym przypadku wszelkie formalności załatwiane są w 100% online. Praktycznie każdy, nawet bez zdolności finansowej może ubiegać się o udzielenie finansowania poprzez ten serwis Internetowy.

Jakie pożyczki można zaciągnąć przez Bancovo?

Na jakie oferty można liczyć poprzez serwis Bancovo? BIK podczas wnioskowania o finansowanie w firmie pożyczkowej nie będzie potrzebny. Oznacza to, że porównanie ofert uwzględnia także finansowanie dla zadłużonych osób lub tych z negatywną historią kredytową.

Pożyczka od 18 lat to nie jedyna oferta finansowa dostępna w ramach serwisu Bancovo. W serwisie możemy wnioskować o pożyczki do 200 000 złotych na maksymalny okres spłaty sięgający do 120 miesięcy. Na platformie każdy zainteresowany klient ma dostęp do kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych a także pozabankowych form finansowania.

Wady i zalety kredytu w Bancovo

ZALETY

 • duża kwota kredytu

 • jeden wniosek do wielu partnerów

 • niska rata

 • minimum formalności

WADY

 • nieakceptowane zadłużenia komornicze

Bancovo – kontakt z firmą

Nazwa Firmy Bancovo
Adres AL Finance Sp. z o. o.

Tarasa Szewczenki 8

40 – 855 Katowice

Kontakt [email protected]
Godziny otwarcia 24/7

Opinie klientów o Bancovo

Jakie są recenzje na temat serwisu Bancovo? Opinie krążące w sieci jasno wskazują, że porównywarka ofert działa świetnie w każdym zakresie. Klienci portalu doceniają głównie:

 • łatwy kontakt;
 • przejrzysty interfejs strony;
 • brak dodatkowych opłat;
 • wiele opcji finansowania dostępnych w jednym miejscu.

Analizując opinie można o wiele łatwiej podjąć decyzję o skorzystaniu z propozycji podpisania umowy kredytowej za pośrednictwem Bancovo. To wygodna opcja dla każdego, kto nie ma czasu na samodzielne przeszukiwanie ofert kredytów i pożyczek. Konsumenci doceniają też fakt dostępności infolinii od 8:00 do 20:00 w dni robocze.

Kalkulator kredytowy Bancovo – jak to działa?

Czym jest kredyt w Bancovo? Opinie świadczą o dobrych stronach tego serwisu. Jak jednak działa kalkulator kredytowy? Na stronie serwisu każdy klient może wybrać suwakiem preferowaną kwotę finansowania oraz okres spłaty. Na tej podstawie obliczane są przybliżone koszty i przedstawiane dostępne ofert kredyt bankowych i pożyczek w firmach prywatnych.

Oferta przedstawiona w ramach serwisu ważna jest od 4 do 14 dni. Ostateczne warunki finansowania ustalane są jednak dopiero na etapie podpisywania umowy kredytowej. W tym samym czasie można ubiegać się tylko o jedną pożyczkę lub kredyt za pośrednictwem Bancovo.

Czy warto korzystać z serwisu Bancovo?

Zdecydowanie warto korzystać z możliwości serwisu Internetowego Bancovo. Dlaczego? Chociażby ze względu na prosty sposób działania. Aby porównać oferty, wystarczy podać swoje dane osobowe, preferencje co do wysokości kredytu i potwierdzić swoje dane osobowe.

Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne i bezpieczne. Decydując się na podpisanie umowy kredytowej przez bankowo, można mieć pewność, co do bezpieczeństwa transakcji. W ramach tego typu usług nigdy nie są pobierane dodatkowe opłaty i prowizje. Dla osób poszukujących wygody i oszczędności czasu, oferta Bancovo jest najlepszym możliwym jak dotąd wyborem.

5/5 - (1 oddanych głosów)