Kredyty gotówkowe to jedne z najpopularniejszych produktów bankowych. Te wybierane są przez konsumentów na terenie całej Polski, którzy chcą pozyskać dodatkowe środki na dowolny cel. Warto zaznaczyć, iż w niektórych przypadkach kwoty kredytów tego typu sięgają nawet do 200 tys. złotych. Pamiętaj o tym, kiedy analizujesz dostępne na rynku oferty. Chcesz wiedzieć, jak działa kredyt gotówkowy w banku BPS oraz na jakich warunkach jest udzielany? Oto kilka istotnych informacji!

Bank BPS kredyt gotówkowy – rodzaje

Bank BPS kredyt gotówkowy proponuje w co najmniej kilku opcjach dostępnych dla każdego klienta zainteresowanego ofertą. Do najpopularniejszych rodzajów zobowiązań gotówkowych w tej instytucji, zaliczamy:

 • Kredyt Bezpieczna Gotówka;
 • Kredyt Czyste Powietrze;
 • Kredyt Inwestycja;
 • Kredyt ekologiczny;
 • i inne…

BPS Bank to spółka, która sprawnie działa na polskim rynku już od wielu lat. O kredyty gotówkowe mogą ubiegać się zarówno stali klienci tego banku, jak i ci, którzy dopiero rozważają nawiązanie z nim współpracy. Pamiętaj, że w zależności od wybranej formy finansowania możesz liczyć na preferencyjne warunki podpisania umowy kredytowej. Chcesz wiedzieć, na jakich warunkach udzielane są zobowiązania przez Bank BPS? Kredyt gotówkowy przez internet niestety nie jest dostępny w tym przypadku. W celu załatwienia formalności i dostarczenia dokumentów do banku musisz udać się do dowolnie wybranej stacjonarnej placówki w Polsce. Oferta promocyjna dla kredytów gotówkowych dotyczy takich warunków, jak:

 • stała rata przez cały okres finansowania;
 • oprocentowanie na poziomie 8,5%;
 • brak prowizji;
 • RRSO na poziomie 10,31%;
 • kwoty kredytu do 20 tys. złotych lub 50 tys. bez promocji;
 • maksymalny czas finansowania do 8 lat.

Zastanawiasz się, czym jeszcze wyróżnia się oferta Bank BPS – kredyt gotówkowy? Dlaczego warto podpisać umowę kredytową z tą instytucją? Na korzyść tej instytucji przemawiają aspekty związane z przejrzystymi warunkami finansowania oraz szybką decyzją o przyznaniu kredytu przez bank. Jeśli chcesz wiedzieć, czy oferta tej instytucji jest najlepsza, koniecznie sprawdź ranking kredytów gotówkowych online. W ten sposób łatwo porównasz warunki finansowania BPS z innymi bankami na terenie kraju.

Inne kredyty od Banku BPS

kredyt konsolidacyjny bank bps
kredyt hipoteczny bank bps
kredyt firmowy bank bps

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy BPS?

Chcesz wiedzieć, jak udzielany jest przez Bank BPS kredyt gotówkowy online? To proste! Kiedy wnioskujesz zdalnie o finansowanie, możesz liczyć na następujące warunki:

 • prowizję na poziomie 0%;
 • kwotę finansowania od 1000 do 10 000 złotych;
 • atrakcyjne oprocentowanie;
 • zdalne załatwienie formalności;
 • okres kredytowania do 24 miesięcy.

Sam proces wnioskowania jest prosty. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową banku, wybierzesz oddział, który Cię obsługuje i przygotujesz ważny dowód tożsamości. Przydadzą Ci się także dokumenty potwierdzające wysokość Twoich dochodów oraz aktualny numer telefonu komórkowego. Po uzupełnieniu niezbędnych danych i wgraniu dokumentów możesz przesłać kompletny wniosek o finansowanie przez stronę prowadzoną przez Bank BPS. Kredyty gotówkowe korzyści niosą przede wszystkim na tle finansowym. Taka forma pomocy to dobry sposób na pozyskanie dodatkowych środków na dowolny cel. Zaciągając kredyt gotówkowy w BPS masz pewność, że Twoja rata nigdy nie wzrośnie, a warunki finansowania będą przejrzyście przedstawione przez doradcę.

Metoda wnioskowania w BPS o zobowiązanie gotówkowe jest bardzo podobna do tego, w jaki sposób udzielana jest pożyczka bez BIK przez instytucje pozabankowe działające online. Podstawową różnicą jest proces weryfikacji kontrahenta, który w BPS jest jednak nieco bardziej wymagający. O finansowanie możesz też wnioskować bezpośrednio w wybranym oddziale banku. Wystarczy, że udasz się do placówki z dowodem osobistym i przygotujesz odpowiednie dokumenty.

Jakie dokumenty są wymagane przez Bank BPS do kredytu gotówkowego?

Aby ubiegać się o kredyt gotówkowy w BPS, musisz przede wszystkim mieć ukończone 18 lat, pełną zdolność do czynności prawnych oraz odpowiednio wysoką zdolność kredytową. W przeciwnym razie bank prawdopodobnie odmówi Ci udzielenia kredytu gotówkowego. Wymagane dokumenty na etapie wnioskowania, to:

 • aktualny dowód osobisty potencjalnego kredytobiorcy;
 • zaświadczenia o dochodach od pracodawców na odpowiednim druku;
 • wyciągi z konta bankowego z ostatnich 3,6 lub 12 miesięcy;
 • uzupełniony wniosek kredytowy.

To podstawowe elementy, jakie są przydatne na etapie wnioskowania o finansowanie udzielane przez Bank BPS. Kredyt gotówkowy opinie w tym przypadku ma bardzo dobre. Konsumenci wskazują głównie na przejrzystość oferty, atrakcyjne oprocentowanie oraz niezmienność wysokości miesięcznej raty przez cały okres kredytowania. 

Dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy w Banku BPS?

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z oferty, jaką przygotował Bank BPS – kredyt gotówkowy? Oprocentowanie w tym przypadku najczęściej przedstawione jest bezpośrednio w ofercie. Możesz też pobrać szereg dokumentów dotyczących finansowania i jego warunków ze strony banku. Te dostępne są dla każdego zainteresowanego konsumenta praktycznie od ręki w formacie, który otworzy niemalże każdy komputer lub smartfon. Jeśli szukasz taniej i przejrzystej formy finansowania w postaci kredytu, koniecznie wybierz BPS. Gwarantujemy, że nie pożałujesz swojej decyzji w wyniku której z minimum formalności zyskasz szansę na zdobycie dodatkowej gotówki na dowolnie wybrany cel. Wystarczy, że wjedziesz na stronę banku lub udasz się do placówki stacjonarnej i załatwisz wszystkie niezbędne formalności związane z udzieleniem kredytu gotówkowego.

5/5 - (1 oddanych głosów)