Kredyty firmowe to świetna opcja dla przedsiębiorców, którzy planują spore inwestycje w swoją bieżącą działalność. Jeśli planujesz rozwój firmy, koniecznie sprawdź, co może zaoferować Ci Bank BPS. W tym przypadku dostępne są różne warianty finansowania dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat finansowania przez Bank BPS? Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje w tym zakresie.

Bank BPS kredyt firmowy – formy finansowania

Jeśli chodzi o Bank BPS kredyt firmowy dostępny jest w kilku podstawowych wariantach. W zależności od tego, jaki jest profil działalności oraz potrzeby firmy, możesz zdecydować się na jeden z nich. Pamiętaj, że Bank BPS kredyt dla firm udziela tylko na preferencyjnych warunkach. Możesz więc liczyć na naprawdę atrakcyjną ofertę, która będzie idealną opcją do sfinansowania bieżącej działalności gospodarczej lub pokrycia kosztów dowolnej inwestycji. Podstawowe rodzaje, w jakich występuje kredyt firmowy BPS, to:

 • kredyt w rachunku bieżącym;
 • kredyt rewolwingowy
 • kredyt obrotowy;
 • kredytowa linia hipoteczna.

Zastanawiasz się, czym charakteryzują się poszczególne oferty tego banku? Każda z opcji ma inne przeznaczenie oraz warunki, dzięki czemu jako klient biznesowy dopasujesz typ finansowania do swoich indywidualnych potrzeb.

Inne kredyty Banku BPS

kredyt gotówkowy bank bps
kredyt hipoteczny bank bps
kredyt konsolidacyjny bank bps

Kredyt w rachunku bieżącym w Banku BPS – warunki

Kredyt dla firm Bank BPS udostępnia w formie finansowania w rachunku bieżącym dla małych i średnich przedsiębiorców, a także mikroprzedsiębiorców. W tym przypadku warunki są szczególnie przejrzyste. Docenisz je na pewno jako przedsiębiorca dopiero zaczynający swoją działalność lub wtedy, kiedy klienci spóźniają się z płatnościami za sprzedane towary lub wykonane usługi. Można powiedzieć, że kredyt dla nowych firm to właśnie forma finansowania w rachunku bieżącym, choć i w tym przypadku należy spełnić określone warunki, by nawiązać współpracę z bankiem. Z takiej formy pomocy finansowej od banku warto skorzystać z kilku powodów:

 • długi okres kredytowania nawet do 36 miesięcy;
 • szansa na finansowanie bieżących potrzeb przedsiębiorstwa;
 • duża wygoda w dysponowaniu środkami z kredytu;
 • opcja automatycznego odnowienia kredytu po jego wcześniejszej spłacie;
 • spore kwoty finansowania – aż do 25% rocznych przychodów firmy;
 • różne formy zabezpieczenia spłaty zobowiązania.

Chcesz wiedzieć, jak wnioskować o kredyt dla firm – Bank BPS? Dokumenty wymagane na tym etapie to głównie dane finansowe przedsiębiorstwa, a także poprawnie uzupełniony wniosek. Proces składania dokumentacji jest prosty. Wystarczy, że udasz się do wybranej placówki i z pomocą doradcy skompletujesz wszystko, co potrzebne do pozyskania nowego źródła finansowania w instytucji, jaką jest Bank BPS. Konto firmowe może okazać się w tym przypadku pomocne, gdyż bank prawdopodobnie o wiele szybciej zweryfikuje wniosek złożony przez aktywnego klienta.

Kredyt rewolwingowy BPS

Ranking kredytów firmowych wskazuje, iż warto zastanowić się nad kredytem rewolwingowym dla firm od banku BPS. Dlaczego? To swego rodzaju elastyczna opcja finansowania dla przedsiębiorców. Można powiedzieć, iż to pewna odmiana kredytu obrotowego, dla którego limit odnawia się zaraz po spłacie aktualnego zadłużenia. W tym przypadku:

 • ustalasz indywidualnie kwotę kredytu;
 • masz do dyspozycji długi okres kredytowania do 48 miesięcy;
 • limit automatycznie się odnowi po spłacie długu;
 • ustalisz indywidualnie z bankiem formę zabezpieczenia finansowania.

Jak widzisz, jest wiele pozytywnych cech, jakimi wyróżnia się Bank BPS – kredyt firmowy. Czy warto zdecydować się na rewolwingowy sposób finansowania? Tak, pod warunkiem że znasz swoje możliwości finansowe i wiesz, że będziesz w stanie terminowo spłacać dług wobec banku jako przedsiębiorca.

Kredyt obrotowy BPS

Właściwy poziom płynności finansowej to ważna kwestia dla każdego przedsiębiorstwa działającego w Polsce. To właśnie ten wskaźnik decyduje o tym, jakie możliwości rozwoju ma dana firma. Zdecyduj się na kredyt obrotowy w Banku BPS jeśli zależy Ci na tym, by zachować płynność finansową nawet wtedy, kiedy kontrahenci spóźniają się z płatnościami. Dla tej oferty kredytu obrotowego możesz wybrać trzy waluty finansowania – euro, złotówki lub dolary. Oprócz tego harmonogram spłaty dostosujesz z bankiem do swoich możliwości, a dodatkowo wydłużysz czas na spłatę zobowiązania nawet do 36 miesięcy.

Kredytowa linia hipoteczna w Banku BPS dla firm

Kredyty zabezpieczone na hipotekach to najczęściej finansowanie na spore kwoty wraz z o wiele dłuższym terminem spłaty. Zastanawiasz się, jak działa taki kredyt dla firm. Bank BPS korzyści wymienia na swojej stronie internetowej i wskazuje głównie na takie aspekty, jak:

 • kwota finansowania do 5 mln złotych lub 70% wartości zabezpieczenia;
 • możliwość spłaty zobowiązania   do 15 lat;
 • dostęp do dodatkowego limitu kredytowego w formie kredytu odnawialnego.

Kredytowa linia hipoteczna w Banku BPS to szansa dla przedsiębiorców na sfinansowanie nawet największego przedsięwzięcia, pod warunkiem że firma ma do dyspozycji nieruchomość, którą może oddać jako zabezpieczenie zobowiązania. Środki z takiego kredytu możesz przeznaczyć też na spłątę długów w innych bankach lub wobec firm leasingowych.

Czy warto wziąć kredyt na firmę w Banku BPS?

Kredyt firmowy – Bank BPS opinie ma na bardzo dobrym poziomie. Warto dodać, że klienci biznesowi często wskazują na wiele pozytywnych cech oferty tej instytucji, jak np.:

 • przejrzyste warunki finansowania;
 • wygodny sposób wnioskowania;
 • duże kwoty dostępne dla firm;
 • możliwość negocjacji warunków i indywidualnego dostosowania formy zabezpieczenia finansowania.

To tylko niektóre opinie, które wskazują na fakt, iż warto nawiązać współpracę z instytucją, jaką jest Bank BPS. Kredyt dla firm oprocentowanie ma na ciekawym poziomie, a w tym przypadku to kluczowe dla finansów przedsiębiorstwa i całkowitych kosztów kredytowania. Zanim podpiszesz umowę, koniecznie sprawdź też ranking kont firmowych. Ostatecznie może okazać się, że to w banku BPS da Ci o wiele więcej możliwości zdobycia finansowania.

5/5 - (1 oddanych głosów)