bliska pożyczka opinie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

200 – 5000 zł

WNIOSEK W BLISKAPOŻYCZKA >>

Nasza opinia o Bliska Pożyczka

Oferta tej firmy jest naprawdę atrakcyjna, szczególnie dla osób, które potrzebują niewielkiego wsparcia finansowego. W tym przypadku możesz wziąć nawet 200 złotych pożyczki z minimum formalności. Pożyczkodawca nie wymaga dodatkowych dokumentów potwierdzających wysokość osiąganych dochodów, a pożyczki długoterminowe nie są związane z wysokim oprocentowaniem oraz kosztami. Co więcej, pożyczkodawca udziela wsparcia finansowego nawet bez weryfikacji BIK.

Wady i zalety BliskaPożyczka

Zalety Wady
kciuk możliwość dostarczenia umowy do podpisania przez pracownika firmy kciuk w dół wysokie RRSO
kciuk duża możliwość personalizacji okresu spłaty kredytu kciuk w dół konieczność kontaktu telefonicznego
kciuk nieskomplikowana procedura wnioskowania kciuk w dół brak możliwości załatwienia sprawy całkowicie drogą online
kciuk opcja udzielenia pożyczki bez bik

BliskaPożyczka kontakt

Nazwa Firmy EVEREST FINANSE S.A.
Adres ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań
Kontakt 600 100 100
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 7.30-21.00
Sobota: 9.00-18.00
Niedziela: 10.00-17.00

BliskaPożyczka warunki

Warunkiem uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej w BliskaPożyczka, jest ukończenie 18-go roku życia oraz posiadanie stałego dochodu, pochodzącego z umowy o pracę lub innej. Serwis udziela także pożyczek osobom prowadzącym gospodarstwa rolne. W tym przypadku należy dostarczyć odpowiednią dokumentację np. 3 ostatnie odcinki z KRUSu. W BliskaPożyczka warunki są idealnie dopasowane do potrzeb wnioskodawców, a pożyczki długoterminowe nie są obarczone dużym oprocentowaniem.

BliskaPożyczka logowanie

Logowanie do portalu jest stosunkowo proste. W formularzu dostępnym na stronie www wystarczy podać swoje podstawowe dane kontaktowe, kwotę pożyczki oraz preferowany okres jej spłaty. Kolejnym krokiem jest przesłanie uzupełnionego formularza kontaktowego, po czym następuje kontakt pracownika firmy pożyczkowej z klientem. Umowa dostarczana jest przez konsultanta bezpośrednio do rąk wnioskodawcy, celem jej podpisania.

BliskaPożyczka opinie klientów

Krążące opinie o portalu w sieci są stosunkowo dobre i wystawiane przez byłych klientów portalu. Dla BliskaPożyczka opinie mają kluczowe znaczenie, ponieważ wpływają na popularność oferty firmy pożyczkowej. Każda osoba, która skorzystała zaciągnęła pożyczkę w tym przedsiębiorstwie powinna wystawić choćby krótką recenzję na temat tego, jak przeprowadzany jest proces udzielenia kredytu.

Pytania i odpowiedzi

Bliska Pożyczka weryfikuje rejestry BIK przed udzieleniem finansowania dla nowych i stałych klientów. Jest jednak opcja, aby złożyć wniosek o pożyczkę bez dodatkowej weryfikacji rejestrów BIK.

Szczegółowe informacje na temat spłaty pożyczki powinny być zawarte w umowie pożyczki. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, postaw na bezpośredni kontakt z Bliską Pożyczką.

Nie ma jednoznacznych informacji odnośnie do tego, aby pożyczkodawca Bliska Pożyczka dzwonił do pracodawców. Oczywiście firma ma takie prawo i może to zrobić w celu weryfikacji klienta.

Oczywiście, że tak. Jeśli dług nie jest spłacany, wiele firm pożyczkowych może podjąć kroki prawne, w tym skierowanie sprawy do sądu. Zaleca się, aby zawsze spłacać swoje zobowiązania na czas, aby uniknąć takich konsekwencji.

Pożyczkodawca Bliska Pożyczka nie umożliwia przedłużenia okresu spłaty o kolejny okres. To oznacza, że przeterminowane zobowiązanie będzie generować dodatkowe odsetki karne.

Niespłacanie długów może prowadzić do poważnych konsekwencji, takich jak naliczanie odsetek karnych, windykacja długów, a nawet sprawy sądowe.

Tak, ta instytucja finansowa może zweryfikować zatrudnienie poprzez telefon do pracodawcy lub analizę zaświadczenia o dochodach.

Niestety nie. Pierwsza pożyczka w tej firmie pożyczkowej jest udzielana na standardowych zasadach zarówno dla nowych, jak i stałych klientów.

Weryfikacja dochodów odbywa się na podstawie analizy informacji dostarczonych przez klienta oraz dokumentów dochodowych.

4/5 - (58 oddanych głosów)