bgz bnp paribas

W Polsce funkcjonuje wiele banków, które działają zarówno stacjonarnie, jak i online. Stale zmieniające się potrzeby konsumentów wywierają sporą presję na instytucjach finansowych, aby te zmieniały sposób świadczenia usług na coraz dogodniejszy dla klientów. Jak to wygląda w przypadku banku BNP? Co warto wiedzieć o tej instytucji? Sprawdźmy!

Jakie produkty oferuje BNP Paribas?

KREDYTY

bnp kredyt gotówkowy
bnp kredyt hipoteczny
bnp kredyt firmowy
bnp kredyt konsolidacyjny

KONTA / OSZCZĘDNOŚCI

bnp konto oszczędnościowe
bnp konto osobiste
bnp konto walutowe
bnp lokata
bnp konto firmowe
bnp konto maklerskie

INNE

bnp infolinia
bnp sesje księgowań
bnp swift
bnp zamknięcie konta

ODDZIAŁY W TWOIM MIEŚCIE

bnp oddziały

BNP Paribas historia banku

Ciekawostką jest fakt, że BNP Paribas pod taką nazwą funkcjonuje dopiero od 2019 roku, kiedy to powstała nowa strona internetowa oraz identyfikacja wizualna marki. Warto też wiedzieć, że w roku 2015 nastąpiło połączenie dwóch spółek, z których powstał bank BGŻ BNP Paribas. Firma BGŻ swoje początki ma już w 1919 roku. W tym czasie powstał Polski Bank Rolny, który przez wiele lat ewoluował. Jeśli chodzi o spółkę BNP należy wspomnieć, iż ta ma swoje początki nieco później, bo dopiero od 1990 roku jako Krakowskie Towarzystwo Bankowe.

Bank BNP Paribas i bankowość stacjonarna

Co warto wiedzieć o tej instytucji? Istotne jest to, że bank BNP Paribas obsługuje w stacjonarnych punktach zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oferta produktów finansowych została przygotowana tak, aby zadowolić każdego konsumenta niezależnie od jego indywidualnych potrzeb.

To ważne! Placówki BNP Paribas znajdują się na terenie całego kraju nie tylko w największych miastach, ale także w nieco mniejszych miejscowościach.

Ta instytucja pod względem rozmieszczenia oddziałów bierze pod uwagę przede wszystkim:

  • Zagęszczenie ludności;
  • Wielkość miasta;
  • Zapotrzebowanie konsumentów na usługi bankowości stacjonarnej.

Dzięki temu stacjonarne punkty obsługi klienta znajdują się w dogodnych dla konsumentów lokalizacjach umożliwiających im łatwy dostęp do produktów finansowych i usług. W dzisiejszych czasach istotna jest też obsługa zdalna, która w przypadku banku Paribas jest wysoce rozwinięta w porównaniu do konkurencji.

Logowanie do serwisu internetowego BNP Paribas

W przypadku BNP Paribas logowanie do serwisu internetowego jest banalnie proste. Wystarczy podać swój numer klienta i hasło. Proces weryfikacji użytkownika nie zajmuje dużo czasu, a każdy, kto poprawnie się zaloguje, ma dostęp do wszystkich produktów finansowych i swoich aktywowanych usług w ramach prowadzenia konta biznesowego lub indywidualnego.

Ciekawostka! Każdy klient może mieć wygodny dostęp do swojego rachunku zarówno poprzez bankowość internetową, jak i aplikację mobilną banku BGZ BNP Paribas.

Atuty banku BNP Paribas

Przed nawiązaniem współpracy z tą instytucją warto dowiedzieć się, jakie są główne jej atuty. Do najistotniejszych zalet BNP Paribas Bank Polska, zaliczamy:

  • Dogodne godziny pracy;
  • Wiele form kontaktu z doradcami do wyboru;
  • Duża liczba placówek na terenie kraju;
  • Łatwy dostęp do konta poprzez bankowość internetową i mobilną;
  • Bogata oferta produktów finansowych.

Wszystkie powyższe cechy sprawiają, że na korzystanie z usług tej instytucji decyduje się coraz większa liczba konsumentów. Przekłada się to także na ciągły rozwój banku i usług BNP Paribas online. Nie lada gratką jest też możliwość skorzystania z wpłatomatów i bankomatów tej instytucji bez jakichkolwiek opłat.

BNP Paribas opinie klientów

Jakie aspekty doceniają klienci banku BGŻ BNP Paribas? Logowanie, które jest dziecinnie proste i w pełni bezpieczne to nie wszystko. Wielu konsumentów zaznacza też fakt, że z pomocą doradcy na miejscu można dostosować proponowaną ofertę współpracy do indywidualnych potrzeb.

Zdecydowanie warto zostać klientem tej instytucji, poszukując nie tylko innowacyjnych rozwiązań bankowości internetowej i stacjonarnej. Wybierając bank BNP można liczyć też na niskie lub zerowe koszty prowadzenia konta bankowego, a także na atrakcyjne oprocentowanie w przypadku zobowiązań krótko i długoterminowych. Aby zapoznać się z aktualną ofertą, wystarczy udać się do wybranej placówki BNP lub zadzwonić na infolinię banku. Dostępni doradcy zawsze pomogą dobrać usługi na miarę potrzeb każdego konsumenta.

5/5 - (1 oddanych głosów)