bgz bnp paribas

W Polsce funkcjonuje wiele banków, które działają zarówno stacjonarnie, jak i online. Stale zmieniające się potrzeby konsumentów wywierają sporą presję na instytucjach finansowych, aby te zmieniały sposób świadczenia usług na coraz dogodniejszy dla klientów. Jak to wygląda w przypadku banku BNP? Co warto wiedzieć o tej instytucji? Sprawdźmy!

Jakie produkty oferuje BNP Paribas?

KREDYTY

bnp kredyt gotówkowy
bnp kredyt hipoteczny
bnp kredyt firmowy
bnp kredyt konsolidacyjny

KONTA / OSZCZĘDNOŚCI

bnp konto oszczędnościowe
bnp konto osobiste
bnp konto walutowe
bnp lokata
bnp konto firmowe
bnp konto maklerskie

INNE

bnp infolinia
bnp sesje księgowań
bnp swift
bnp zamknięcie konta

ODDZIAŁY W TWOIM MIEŚCIE

bnp oddziały

BNP Paribas – historia banku

Ciekawostką jest fakt, że BNP Paribas pod taką nazwą funkcjonuje dopiero od 2019 roku, kiedy to powstała nowa strona internetowa oraz identyfikacja wizualna marki. Warto też wiedzieć, że w roku 2015 nastąpiło połączenie dwóch spółek, z których powstał bank BGŻ BNP Paribas. Firma BGŻ swoje początki ma już w 1919 roku. W tym czasie powstał Polski Bank Rolny, który przez wiele lat ewoluował. Jeśli chodzi o spółkę BNP należy wspomnieć, iż ta ma swoje początki nieco później, bo dopiero od 1990 roku jako Krakowskie Towarzystwo Bankowe.

Bank BNP Paribas – bankowość stacjonarna

Co warto wiedzieć o tej instytucji? Istotne jest to, że bank BNP Paribas obsługuje w stacjonarnych punktach zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oferta produktów finansowych została przygotowana tak, aby zadowolić każdego konsumenta niezależnie od jego indywidualnych potrzeb.

To ważne! Placówki BNP Paribas znajdują się na terenie całego kraju nie tylko w największych miastach, ale także w nieco mniejszych miejscowościach.

Ta instytucja pod względem rozmieszczenia oddziałów bierze pod uwagę przede wszystkim:

  • Zagęszczenie ludności;
  • Wielkość miasta;
  • Zapotrzebowanie konsumentów na usługi bankowości stacjonarnej.

Dzięki temu stacjonarne punkty obsługi klienta znajdują się w dogodnych dla konsumentów lokalizacjach umożliwiających im łatwy dostęp do produktów finansowych i usług. W dzisiejszych czasach istotna jest też obsługa zdalna, która w przypadku banku Paribas jest wysoce rozwinięta w porównaniu do konkurencji.

BNP Paribas – logowanie do serwisu internetowego

W przypadku BNP Paribas logowanie do serwisu internetowego jest banalnie proste. Wystarczy podać swój numer klienta i hasło. Proces weryfikacji użytkownika nie zajmuje dużo czasu, a każdy, kto poprawnie się zaloguje, ma dostęp do wszystkich produktów finansowych i swoich aktywowanych usług w ramach prowadzenia konta biznesowego lub indywidualnego.

Ciekawostka! Każdy klient może mieć wygodny dostęp do swojego rachunku zarówno poprzez bankowość internetową, jak i aplikację mobilną banku BGZ BNP Paribas.

Atuty banku BNP Paribas

Przed nawiązaniem współpracy z tą instytucją warto dowiedzieć się, jakie są główne jej atuty. Do najistotniejszych zalet BNP Paribas Bank Polska, zaliczamy:

  • Dogodne godziny pracy;
  • Wiele form kontaktu z doradcami do wyboru;
  • Duża liczba placówek na terenie kraju;
  • Łatwy dostęp do konta poprzez bankowość internetową i mobilną;
  • Bogata oferta produktów finansowych.

Wszystkie powyższe cechy sprawiają, że na korzystanie z usług tej instytucji decyduje się coraz większa liczba konsumentów. Przekłada się to także na ciągły rozwój banku i usług BNP Paribas online. Nie lada gratką jest też możliwość skorzystania z wpłatomatów i bankomatów tej instytucji bez jakichkolwiek opłat.

BNP Paribas – opinie klientów

Jakie aspekty doceniają klienci banku BGŻ BNP Paribas? Logowanie, które jest dziecinnie proste i w pełni bezpieczne to nie wszystko. Wielu konsumentów zaznacza też fakt, że z pomocą doradcy na miejscu można dostosować proponowaną ofertę współpracy do indywidualnych potrzeb.

Zdecydowanie warto zostać klientem tej instytucji, poszukując nie tylko innowacyjnych rozwiązań bankowości internetowej i stacjonarnej. Wybierając bank BNP można liczyć też na niskie lub zerowe koszty prowadzenia konta bankowego, a także na atrakcyjne oprocentowanie w przypadku zobowiązań krótko i długoterminowych. Aby zapoznać się z aktualną ofertą, wystarczy udać się do wybranej placówki BNP lub zadzwonić na infolinię banku. Dostępni doradcy zawsze pomogą dobrać usługi na miarę potrzeb każdego konsumenta.

5/5 - (1 oddanych głosów)