Kredyty gotówkowe cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów w całym kraju. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, iż w ramach takiego finansowania można liczyć na spore kwoty zobowiązań, a co najważniejsze z atrakcyjnym oprocentowaniem. Czy warto korzystać w tym przypadku z usług banku BNP? Sprawdźmy, jak to wygląda w praktyce!

ZŁÓŻ WNIOSEK O KREDYT >>

BNP Paribas kredyt gotówkowy – warunki

Zarówno osoby będące klientami banku BNP Paribas, jak i te niezwiązane z instytucją w żaden sposób mogą skutecznie wnioskować o kredyt gotówkowy na atrakcyjnych warunkach. Wybór oferty tej instytucji finansowej to przede wszystkim duża wygoda wnioskowania, gdyż propozycję finansowania można otrzymać telefonicznie po uzupełnieniu stosowanego formularza na stronie internetowej BNP Paribas. Kredyt gotówkowy w tym banku wyróżnia się preferencyjnymi warunkami, które są przedstawione w poniższej tabeli.

Prowizja banku 0%
Rodzaj raty stałe
CMaksymalna kwota do 200 000 złotych

Analizując warunki w BNP Paribas kredyt gotówkowy to także RRSO na poziomie 12,73% co przekłada się na stosunkowo niskie koszty udzielenia pożyczki. Warto zwrócić uwagę na szczegółowe warunki jeszcze przed podpisaniem umowy, aby mieć pewność, ze ta będzie wystarczająco atrakcyjna pod względem finansowym.

To ważne! Maksymalny czas kredytowania w tym banku wynosi do 10 lat w zależności od zdolności kredytowej wnioskodawców! Ważne jest też to, że zobowiązania tego typu udzielane są na dowolny cel.

Inne kredyty od BNP

bnp kredyt konsolidacyjny
bnp kredyt hipoteczny
bnp kredyt firmowy

Kredyt gotówkowy BNP Paribas – kto może wnioskować o kredyt?

O kredyt gotówkowy w tym banku może wnioskować każda osoba pełnoletnia posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Trzeba mieć też na uwadze fakt, że obowiązkowym warunkiem pozwalającym na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej jest posiadanie stałego źródła dochodu, które jest akceptowane przez bank. 

BNP Paribas kredyt gotówkowy – kalkulator

Co warto zrobić, zaciągając w BNP Paribas kredyt gotówkowy? Kalkulator dostępny na oficjalnej stronie tej instytucji jest przydatnym narzędziem pozwalającym na szybką analizę kosztów zobowiązania oraz ewentualnej miesięcznej raty. W ramach kalkulatora można wybrać suwakiem kwotę od 1000 do 200 000 złotych oraz okres spłaty od 6 do 120 miesięcy. W ten sposób można orientacyjnie poznać roczne oprocentowanie, składkę ubezpieczeniową oraz całkowitą kwotę do zapłaty.

bnp paribas kredyt gotówkowy kalkulator

Źródło: bnpparibas.pl

To ważne! W BNP Paribas wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego jest możliwa jednak, aby to zrobić, trzeba złożyć odpowiednią dyspozycję w serwisie transakcyjnym i wpłacić zdefiniowaną kwotę na poczet zobowiązania. Po wykonaniu takiej operacji bank zwróci należne odsetki za niewykorzystany okres kredytowania oraz składkę ubezpieczeniową.

Kredyt gotówkowy BNP Paribas – wymagane dokumenty

Zaciągając w BNP Paribas kredyt gotówkowy, wymagane dokumenty są przedstawione już na pierwszym etapie wnioskowania. Bank oczekuje, aby każdy klient posiadał ważny dokument tożsamości, a w niektórych przypadkach także dokumentację potwierdzającą wysokość oraz źródło dochodu. W razie ewentualnych pytań każdy wnioskodawca może w każdej chwili skontaktować się z konsultantem poprzez infolinię, aby zaczerpnąć niezbędnych informacji na temat tego, jakie dokumenty należy dostarczyć wraz z wnioskiem o kredyt gotówkowy w BNP.

Kredyt gotówkowy BNP Paribas – opinie

Co można powiedzieć o banku BNP Paribas? Kredyt gotówkowy opinie ma na bardzo dobrym poziomie. Większość konsumentów docenia fakt obecności kalkulatora kredytowego oraz przejrzystości warunków. Należy też zaznaczyć fakt, że BNP nie wymaga określenia celu kredytowania, dlatego środki pozyskane z finansowania, jakim jest pożyczka gotówkowa, mogą zostać przeznaczone na dowolne cele. Klienci tej instytucji doceniają także:

  • Minimum formalności;
  • Sporą kwotę maksymalną zobowiązania;
  • Czas finansowania do 120 miesięcy;
  • Stałe miesięczne raty.

To tylko najistotniejsze aspekty, jakie są doceniane przez osoby, które zaciągnęły dotychczas kredyt gotówkowy w BNP.

Podobne wpisy

5/5 - (3 oddanych głosów)