cardina opinie

Cardina jest innowacyjną, pozabankową kartą kredytową. I nie jest to twierdzenie gołosłowne. Jest to bowiem pierwszy tego typu produkt, który uzyskał licencję Krajowej Instytucji Płatniczej oraz wsparcie techniczne od jednej z największych instytucji finansowych w Polsce – Santander Bank. Dostępne na temat Cardina opinie jej użytkowników poświadczają, że jest ona produktem i atrakcyjnym, i bezpiecznym.

NASZA OCENA

4,3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

600 – 1500 zł

Weź Pożyczkę

Jak działa Cardina?

W Cardinie pożyczki otrzymamy na kartę kredytową z limitem od 600 do nawet 1500 złotych, przy czym okres spłaty wynosi minimum 12 miesięcy. 

Jest to o tyle dogodne rozwiązanie, że pieniądze te cały czas mamy do dyspozycji, ale nie zapłacimy za nie, jeśli nie będziemy z nich skorzystać. Dodatkowo, Cardina nie naliczy nam odsetek przez pierwszy rok korzystania z karty. 

Co miesiąc należy spłacać minimum 15% zadłużenia, zaś koszty korzystania z karty Cardina to – w zależności od wysokości zobowiązania – od kilku do kilkunastu złotych za dzień. Dzięki temu jest jedną z lepszych ofert kredytowych, nawet w porównaniu do czołowych ofert rankingu kredytów gotówkowych.

WEŹ POŻYCZKĘ

Kto może otrzymać kartę Cardina?

O Cardina mogą starać się osoby, które mają:

 • od 21 do 65 lat;
 • regularne źródło dochodów;
 • aktualny dowód osobisty;
 • polski adres zameldowania i zamieszkania
 • telefon komórkowy;
 • adres e-mail;
 • dobrą historię kredytową w BIK, KBIG, KRD, ERIF i Credit Check Consumer.

Widać więc, że choć Cardina jest produktem pozabankowym, do wymagania są dosyć spore. Niestety, nie jest to odpowiednik pozabankowej pożyczki bez BIK lub pożyczki bez zdolności kredytowej.

Jak uzyskać kartę Cardina przez internet?

Zamówienie karty Cardina krok po kroku wygląda następująco:

 1. Wybór limitu kredytowego na stronie produktu.
 2. Utworzenie konta klienta i złożenie wniosku.
 3. Przyznanie karty Cardina.
 4. Weryfikacja tożsamości przelewem weryfikacyjnym.
 5. Odbiór przesyłki z kartą.
 6. Aktywacja karty za pomocą infolinii.

W firmie Cardina godziny pracy firmy – nawet w weekendy – pozwalają na szybkie rozpatrzenie wniosku. Decyzję zazwyczaj otrzymamy więc już po 15 minutach. Niestety, wysyłka karty jest mniej ekspresowa i może zająć nawet kilka dni.

Cardina – logowanie

W Cardina logowanie do konta klienta następuje automatycznie po wysłaniu wniosku. Dzięki temu na bieżąco będziesz mógł monitorować stan wypłat, zadłużenia i spłat zobowiązania. Jeśli chcesz później skorzystać z tej opcji w serwisie Cardina – zaloguj się za pomocą strony internetowej firmy. Po kliknięciu w czerwony przycisk „Logowanie”, musisz podać swój adres e-mail (taki sam jak we wniosku) oraz hasło klienta.

Wady i zalety Cardina

ZALETY

 • Duże bezpieczeństwo

 • Elastyczność

 • Można otrzymać kartę całkowicie online

 • Prosta procedura

 • Płaci się tylko za wykorzystaną kwotę

 • Pierwsze 12 miesięcy bez odsetek

WADY

 • Długi czas oczekiwania na kartę

 • Rygorystyczna weryfikacja w rejestrach dłużników

Cardina – kontakt

Nazwa Firmy Cardina Sp. z o.o. 
Adres ul. Wołoska 5, Warszawa
Kontakt 22 100 32 23; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 9:00-17:00

sobota – niedziela 10:00-18:00

Kontakt z Cardina możliwy jest zarówno przez infolinię, jak i drogą mailową. Możemy skorzystać także z najszybszej i najwygodniejszej opcji, czyli czatu z konsultantem.

Cardina – opinie

Opinie o Cardina pozwalają nam sądzić, że jest to udana fuzja produktu bankowego z produktem pozabankowym. Wciąż monitorujemy jednak działalność firmy pod kątem atrakcyjności oferty i obsługi klienta. Pomagają nam w tym także opinie naszych użytkowników – zachęcamy więc do komentowania!

4.8/5 - (51 oddanych głosów)