cardina opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

600 – 1500 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W CARDINA >>

Nasza opinia o Cardina

To pożyczkodawca, który ma pełne licencje na udzielanie pożyczek przez internet. Warto dodać, że transakcje pożyczkowe w kwotach od 600 do 1500 złotych są w 100% bezpieczne. Finansowanie w tym przypadku może pozyskać każdy, kto potrzebuje wsparcia finansowego w trudnej sytuacji życiowej. Co więcej, spłata zobowiązania odbywa się na jasnych warunkach, a to zachęca do skorzystania z oferty.

Wady i zalety pożyczki Cardina

Zalety Wady
kciuk Duże bezpieczeństwo kciuk w dół Długi czas oczekiwania na kartę
kciuk Elastyczność kciuk w dół Rygorystyczna weryfikacja w rejestrach dłużników
kciuk Można otrzymać kartę całkowicie online
kciuk Prosta procedura
kciuk Płaci się tylko za wykorzystaną kwotę
kciuk Pierwsze 12 miesięcy bez odsetek

Cardina kontakt

Nazwa Firmy Cardina Sp. z o.o. 
Adres ul. Wołoska 5, Warszawa
Kontakt 22 100 32 23; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 9:00-17:00

sobota – niedziela 10:00-18:00

Jak działa Cardina?

W Cardinie pożyczki otrzymamy na kartę kredytową z limitem od 600 do nawet 1500 złotych, przy czym okres spłaty wynosi minimum 12 miesięcy.

Jest to o tyle dogodne rozwiązanie, że pieniądze te cały czas mamy do dyspozycji, ale nie zapłacimy za nie, jeśli nie będziemy z nich skorzystać. Dodatkowo, Cardina nie naliczy nam odsetek przez pierwszy rok korzystania z karty.

Co miesiąc należy spłacać minimum 15% zadłużenia, zaś koszty korzystania z karty Cardina to – w zależności od wysokości zobowiązania – od kilku do kilkunastu złotych za dzień. Dzięki temu jest jedną z lepszych ofert kredytowych, nawet w porównaniu do czołowych ofert rankingu kredytów gotówkowych.

Kto może otrzymać kartę Cardina?

O Cardina mogą starać się osoby, które mają:

 • od 21 do 65 lat;
 • regularne źródło dochodów;
 • aktualny dowód osobisty;
 • polski adres zameldowania i zamieszkania
 • telefon komórkowy;
 • adres e-mail;
 • dobrą historię kredytową w BIK, KBIG, KRD, ERIF i Credit Check Consumer.

Widać więc, że choć Cardina jest produktem pozabankowym, do wymagania są dosyć spore. Niestety, nie jest to odpowiednik pozabankowej pożyczki bez BIK lub pożyczki bez zdolności kredytowej.

Jak uzyskać kartę Cardina przez internet?

Zamówienie karty Cardina krok po kroku wygląda następująco:

 1. Wybór limitu kredytowego na stronie produktu.
 2. Utworzenie konta klienta i złożenie wniosku.
 3. Przyznanie karty Cardina.
 4. Weryfikacja tożsamości przelewem weryfikacyjnym.
 5. Odbiór przesyłki z kartą.
 6. Aktywacja karty za pomocą infolinii.

W firmie Cardina godziny pracy firmy – nawet w weekendy – pozwalają na szybkie rozpatrzenie wniosku. Decyzję zazwyczaj otrzymamy więc już po 15 minutach. Niestety, wysyłka karty jest mniej ekspresowa i może zająć nawet kilka dni.

Cardina logowanie

W Cardina logowanie do konta klienta następuje automatycznie po wysłaniu wniosku. Dzięki temu na bieżąco będziesz mógł monitorować stan wypłat, zadłużenia i spłat zobowiązania. Jeśli chcesz później skorzystać z tej opcji w serwisie Cardina – zaloguj się za pomocą strony internetowej firmy. Po kliknięciu w czerwony przycisk „Logowanie”, musisz podać swój adres e-mail (taki sam jak we wniosku) oraz hasło klienta.

Cardina opinie klientów

Opinie o Cardina pozwalają nam sądzić, że jest to udana fuzja produktu bankowego z produktem pozabankowym. Wciąż monitorujemy jednak działalność firmy pod kątem atrakcyjności oferty i obsługi klienta. Pomagają nam w tym także opinie naszych użytkowników – zachęcamy więc do komentowania!

Pytania i odpowiedzi

Przedstawiciele tego pożyczkodawcy najczęściej nie dzwonią do pracodawcy w celach weryfikacyjnych.

Tak, sprawa może zostać skierowana do sądu, ale tylko wtedy, kiedy pożyczkobiorca mocno zalega ze spłatą zadłużenia oraz unika czynności windykacyjnych.

Limit kredytowy jest przyznawany na okres 12 miesięcy. Nie da się niestety przedłużyć czasu spłaty pożyczki w Cardina. Aby ustalić preferencyjne warunki spłaty, trzeba skontaktować się z pożyczkodawcą.

Ta instytucja może sprawdzić rejestry BIK. Na etapie ubiegania się o limit na pozabankowej karcie kredytowej, warto zadbać o swoją pozytywną historię kredytową.

Karta Cardina działa tak samo, jak standardowa karta płatnicza. Możesz nią płacić stacjonarnie w sklepach, wypłacać środki z bankomatu oraz płacić online.

Tak, Cardina oferuje całkowicie darmowy produkt przez pierwszy rok, co oznacza, że nie ponosimy żadnych opłat za samo posiadanie karty w portfelu. Za wykorzystany limit na karcie naliczane są jednak opłaty zgodnie z warunkami umowy pożyczki.

Weryfikacja dochodów przez Cardina odbywa się wyłącznie na podstawie dokumentów oraz oświadczeń nadesłanych przez wnioskodawcę.

Cardina umożliwia korzystanie tylko z jednej karty kredytowej w tym samym czasie. To oznacza, że pożyczkobiorcy mogą mieć przyznany wyłącznie jeden limit na karcie do wykorzystania.

Ten pożyczkodawca nie udostępnia informacji o tym, aby współpracował z windykatorem terenowym. Niemniej jednak w razie opóźnień w spłacie zobowiązania może okazać się, że zostaną uruchomione działania windykacyjne.

4.8/5 - (51 oddanych głosów)