cashbro opinieW dzisiejszych czasach w sieci dostępnych jest coraz więcej rozwiązań pozwalających na zdobycie dodatkowego finansowania bez zbędnych formalności. Jedną z firm, które wyszukują ciekawych ofert pożyczek pozabankowych nawet do kilkunastu tysięcy złotych jest instytucja Cashbro. Na stronie internetowej tej firmy możesz w prosty sposób wnioskować o przyznanie pożyczki w wybranej instytucji na naprawdę atrakcyjnych warunkach dopasowanych do własnych potrzeb. Sprawdź, czy warto nawiązać współpracę z tym pośrednikiem pożyczkowym!

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

300 – 15 000 zł

Weź Pożyczkę

Jak działa pożyczka Cashbro?

Serwis internetowy Cashbro to miejsce, które oferuje klientom przede wszystkim szybki i co najważniejsze, wygodny dostęp do pożyczek online. Instytucja działa na polskim rynku już od jakiegoś czasu i to bez żadnych ograniczeń czasowych. Możesz ubiegać się o pożyczkę w Cash Bro nawet w środku nocy. Portal jest dostępny dla każdego przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Nie musisz obawiać się o żadne dodatkowe koszty, gdyż te przedstawione są jeszcze na etapie wnioskowania o pożyczkę w jednej z wielu przedstawionych ofert. Już nie musisz wyszukiwać ofert pożyczek online w sieci – Cashbro zrobi to za Ciebie w ramach opłaty abonamentowej. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Cashbro pożyczki i złożysz wniosek na kwotę i okres finansowania, który najbardziej Cię interesuje.

WEŹ POŻYCZKĘ

Ile kosztuje pożyczka w Cashbro?

Koszty dotyczące pożyczek w przypadku serwisu Cashbro są różne i w dużej mierze zależą od tego, na jaką kwotę zobowiązania ostatecznie się zdecydujesz. W tym miejscu możesz ubiegać się o pożyczkę do kwoty 15 000 złotych na okres spłaty do 24 miesięcy. Koszty związane z udzieleniem finansowania zależą od prowizji instytucji oraz RRSO, czyli całkowitych kosztów pożyczki. Warto wiedzieć, że w Cashbro możliwa jest nawet pożyczka na 2 miesiące, która praktycznie nie generuje żadnych kosztów, pod warunkiem terminowej spłaty długu wobec firmy pożyczkowej.

Kto może skorzystać z pożyczek online w Cashbro?

Z ofert pożyczki online w tym serwisie możesz skorzystać jeśli spełniasz następujące warunki:

 • masz ukończone minimum 18 lat (ale nie więcej niż 75 lat);
 • posiadasz aktualny dowód osobisty;
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posługujesz się własnym numerem telefonu oraz rachunkiem bankowym.

Po spełnieniu tych warunków możesz bez żadnego problemu ubiegać się o pożyczkę w dowolnej instytucji przedstawionej przez Cashbro. Wystarczy, że złożysz stosowny wniosek, a następnie poczekasz na wydanie decyzji o przyznaniu pożyczki przez instytucję. Cały proces trwa maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga załatwiania wielu formalności. 

Wniosek o pożyczkę w Cashbro

Wnioskowanie o pożyczki online w Cashbro jest bardzo proste. Procedura obejmuje kilka kroków, a mianowicie:

 • rejestracja w serwisie internetowym;
 • wykonanie płatności za usługi Cashbro (koszt to 19,99 euro za 15 dni);
 • wybór kredytu przedstawionego przez Cashbro;
 • podpisanie umowy.

Musisz pamiętać, że Cashbro nie oferuje pożyczek bezpośrednio od siebie, a jest jedynie pośrednikiem. W ramach abonamentowej płatności za usługi – pożyczka Cashbro otrzymasz wiele wyników wyszukiwania ofert pożyczek z oprocentowaniem nie większym niż 365%. Pożyczka bez BIK czy chwilówka na raty to tylko niektóre z ofert, jakie na pewno znajdziesz w serwisie Cashbro.

Wady i zalety Cashbro

ZALETY

 • duża lista opcji kredytowych;

 • wiele przydatnych narzędzi do wnioskowania o pożyczki;

 • możliwość sprawdzenia zdolności kredytowej online;

 • decyzja kredytowa nawet w 5 minut.

WADY

 • Cashbro to tylko pośrednik kredytowy;

 • udzielenie pożyczki zależy od zdolności finansowej potencjalnego klienta;

 • konieczność wykonania opłaty abonamentowej co 15 dni w wysokości 19,99 euro.

Cashbro – kontakt

Nazwa Firmy Cashbro
Adres SIA LeadProm Media,

Matisa iela, 61 – 31,

Riga, Latvia, LV-1009

Kontakt [email protected], +48 221 530 522
Godziny otwarcia 24/7

Z firmą Cashbro kontakt możliwy jest na kilka sposobów. Możesz zadzwonić na infolinię instytucji lub napisać na adres e-mail, aby uzyskać więcej informacji o metodach działania tego pośrednika. Jeśli szukasz naprawdę ciekawych ofert finansowania dopasowanych do Twoich potrzeb, koniecznie weź pod uwagę możliwość współpracy z serwisem Cashbro. To nie tylko wiele opcji finansowania dostępnych w jednym miejscu, ale też przejrzyste warunki, z jakich będziesz w 100% zadowolony. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową i sprawdzisz, jakie warunki pożyczki zostały przygotowane dla Ciebie po obliczeniu scoringu kredytowego.

Cashbro – opinie klientów

Jeśli chodzi o firmę Cashbro opinie osób korzystających z wyszukiwarki ofert pożyczek są bardzo dobre. Mimo dość wysokiej opłaty abonamentowej klienci zazwyczaj znajdują ciekawe oferty pożyczek właśnie w tym serwisie. Chociażby z tego względu warto zastanowić się nad założeniem konta i opłaceniem usługi. Uwaga! Rejestracja konta i rozpoczęcie korzystania z usług serwisu nie daje gwarancji udzielenia pożyczki lub kredytu przez wybraną instytucję przedstawioną w formie rankingu ofert.

5/5 - (2 oddanych głosów)