cashbro opinie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

300 – 15 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W CASHBRO >>

Nasza opinia o CashBro

Internetowy portal CashBro to miejsce, gdzie można znaleźć wiele korzystnych ofert finansowania dopasowanych do swoich indywidualnych potrzeb. Wystarczy określić kwotę pożyczki i preferowany okres spłaty, a CashBro wyświetli wszystkie dostępne opcje wraz ze wskazaniem szczegółowych warunków finansowania. Naszym zdaniem to jeden z lepszych serwisów, gdzie znajdują się rankingi pożyczkowe online.

Wady i zalety pożyczki Cashbro

Zalety Wady
kciuk duża lista opcji kredytowych kciuk w dół Cashbro to tylko pośrednik kredytowy
kciuk wiele przydatnych narzędzi do wnioskowania o pożyczki kciuk w dół udzielenie pożyczki zależy od zdolności finansowej potencjalnego klienta
kciuk możliwość sprawdzenia zdolności kredytowej online kciuk w dół konieczność wykonania opłaty abonamentowej co 15 dni w wysokości 19,99 euro
kciuk decyzja kredytowa nawet w 5 minut

CashBro kontakt

Nazwa Firmy Cashbro
Adres SIA LeadProm Media,

Matisa iela, 61 – 31,

Riga, Latvia, LV-1009

Kontakt [email protected], +48 221 530 522
Godziny otwarcia 24/7

Jak działa pożyczka Cashbro?

Serwis internetowy Cashbro to miejsce, które oferuje klientom przede wszystkim szybki i co najważniejsze, wygodny dostęp do pożyczek online. Instytucja działa na polskim rynku już od jakiegoś czasu i to bez żadnych ograniczeń czasowych. Możesz ubiegać się o pożyczkę w Cash Bro nawet w środku nocy. Portal jest dostępny dla każdego przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Nie musisz obawiać się o żadne dodatkowe koszty, gdyż te przedstawione są jeszcze na etapie wnioskowania o pożyczkę w jednej z wielu przedstawionych ofert. Już nie musisz wyszukiwać ofert pożyczek online w sieci – Cashbro zrobi to za Ciebie w ramach opłaty abonamentowej. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Cashbro pożyczki i złożysz wniosek na kwotę i okres finansowania, który najbardziej Cię interesuje.

Ile kosztuje pożyczka w Cashbro?

Koszty dotyczące pożyczek w przypadku serwisu Cashbro są różne i w dużej mierze zależą od tego, na jaką kwotę zobowiązania ostatecznie się zdecydujesz. W tym miejscu możesz ubiegać się o pożyczkę do kwoty 15 000 złotych na okres spłaty do 24 miesięcy. Koszty związane z udzieleniem finansowania zależą od prowizji instytucji oraz RRSO, czyli całkowitych kosztów pożyczki. Warto wiedzieć, że w Cashbro możliwa jest nawet pożyczka na 2 miesiące, która praktycznie nie generuje żadnych kosztów, pod warunkiem terminowej spłaty długu wobec firmy pożyczkowej.

Kto może skorzystać z pożyczek online w Cashbro?

Z ofert pożyczki online w tym serwisie możesz skorzystać jeśli spełniasz następujące warunki:

  • masz ukończone minimum 18 lat (ale nie więcej niż 75 lat);
  • posiadasz aktualny dowód osobisty;
  • masz pełną zdolność do czynności prawnych;
  • posługujesz się własnym numerem telefonu oraz rachunkiem bankowym.

Po spełnieniu tych warunków możesz bez żadnego problemu ubiegać się o pożyczkę w dowolnej instytucji przedstawionej przez Cashbro. Wystarczy, że złożysz stosowny wniosek, a następnie poczekasz na wydanie decyzji o przyznaniu pożyczki przez instytucję. Cały proces trwa maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga załatwiania wielu formalności.

Wniosek o pożyczkę w Cashbro

Wnioskowanie o pożyczki online w Cashbro jest bardzo proste. Procedura obejmuje kilka kroków, a mianowicie:

  • rejestracja w serwisie internetowym;
  • wykonanie płatności za usługi Cashbro (koszt to 19,99 euro za 15 dni);
  • wybór kredytu przedstawionego przez Cashbro;
  • podpisanie umowy.

Musisz pamiętać, że Cashbro nie oferuje pożyczek bezpośrednio od siebie, a jest jedynie pośrednikiem. W ramach abonamentowej płatności za usługi – pożyczka Cashbro otrzymasz wiele wyników wyszukiwania ofert pożyczek z oprocentowaniem nie większym niż 365%. Pożyczka bez BIK czy chwilówka na raty to tylko niektóre z ofert, jakie na pewno znajdziesz w serwisie Cashbro.

Cashbro opinie klientów

Jeśli chodzi o firmę Cashbro opinie osób korzystających z wyszukiwarki ofert pożyczek są bardzo dobre. Mimo dość wysokiej opłaty abonamentowej klienci zazwyczaj znajdują ciekawe oferty pożyczek właśnie w tym serwisie. Chociażby z tego względu warto zastanowić się nad założeniem konta i opłaceniem usługi. Uwaga! Rejestracja konta i rozpoczęcie korzystania z usług serwisu nie daje gwarancji udzielenia pożyczki lub kredytu przez wybraną instytucję przedstawioną w formie rankingu ofert.

3.7/5 - (3 oddanych głosów)