opinie o clickcredit

NASZA OCENA

3,5/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 6000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W CLICKCREDIT >>

Nasza opinia o ClickCredit

Naszym zdaniem ClickCredit to pożyczkodawca godny zaufania. Firma współpracuje z Krajowym Rejestrem Długów oraz KBIG, co świadczy o rzetelności tej instytucji. Atutem tego pożyczkodawcy jest przejrzystość kosztów, prosty proces wnioskowania i pożyczkę oraz rozsądne warunki spłaty, które nie obciążają nadmiernie domowego budżetu.

Wady i zalety pożyczki ClickCredit

Zalety Wady
kciuk przejrzyste warunki finansowania kciuk w dół konieczność weryfikacji nowego profilu klienta przez konto bankowe
kciuk szybki proces wnioskowania o pożyczkę kciuk w dół do uzyskania pożyczki niezbędne jest własne konto w banku
kciuk możliwość spożytkowania otrzymanych środków na dowolnie wybrany cel kciuk w dół maksymalna kwota pożyczki to tylko 6000 złotych
kciuk brak zbędnych formalności i ukrytych kosztów kciuk w dół pożyczka dostępna tylko dla obywateli Polski w wieku od 21 lat
kciuk maksimum bezpieczeństwa danych osobowych w trakcie wnioskowania

ClickCredit kontakt

Nazwa Firmy ClickCredit, ESERO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres Wrzesińska 12/34, 03-713 Warszawa
Kontakt +48 221 005 163, [email protected]
Godziny otwarcia 24/7

Z ClickCredit kontakt jest bezproblemowy. Z tym pożyczkodawcą można porozmawiać przez telefon, poprzez korespondencję e-mail, a nawet przez Messengera. Interesuje Cię pożyczka na już i chcesz skontaktować się z tym pożyczkodawcą? Przejrzyj dane w poniższej tabeli i zacznij działać. Dodatkowe pieniądze w ramach pożyczki w ClickCredit możesz otrzymać nawet w ten sam dzień.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w ClickCredit? Krok po kroku

Marzy Ci się szybka pożyczka na 1000 zł, ale nie wiesz, jak wygląda proces wnioskowania o finansowanie w ClickCredit? To wyjątkowo prosta procedura, która nie zajmie Ci zbyt wiele czasu. Nowoczesna pożyczka na karcie ClickCredit jest dostępna po przejściu trzech kroków.

  1. Wejdź na stronę firmy pożyczkowej ClickCredit i ustal kwotę, którą potrzebujesz uzyskać.
  2. Wypełnij prosty wniosek i prześlij go bezpośrednio przez stronę internetową.
  3. Poczekaj na decyzję i podpisz umowę. Pieniądze otrzymasz praktycznie od ręki w ramach pożyczki na kartę w ClickCredit.

Oferta pożyczki na kartę w ClickCredit to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje dodatkowego wsparcia finansowego bez zbędnych formalności z opcją wypłaty należnych środków praktycznie od ręki. Jeśli chcesz mieć pewność, że uzyskasz dodatkową gotówkę od ręki, koniecznie skontaktuj się z ClickCredit.

Warunki pożyczki w ClickCredit

W ClickCredit pożyczka jest udzielana na przejrzystych warunkach. Dzięki temu każdy pożyczkobiorca od razu wie, jakie będą całkowite koszty do spłaty w zamian za zaciągnięte zobowiązanie finansowe. Standardowe warunki finansowania, jakie proponuje ten pożyczkodawca to:

  • kwota pożyczki od 500 do 6000 złotych,
  • okres kredytowania to 30 dni.

Warto też dodać, że jeden pożyczkobiorca może zaciągnąć tylko jedną pożyczkę w tym samym czasie. Niestety nie ma możliwości udzielenia kolejnej pożyczki na karcie ClickCredit przed spłaceniem dotychczasowego zobowiązania.

Środki przyznane w ramach pożyczki w ClickCredit można otrzymać bezpośrednio na swój rachunek bankowy. Wystarczy wybrać swój bank podczas weryfikacji konta klienta, a wtedy pieniądze zostaną automatycznie przelane tuż po podpisaniu umowy. Cała procedura weryfikacji pożyczkobiorcy nie zajmuje tu więcej niż 2 minuty.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w ClickCredit?

A może interesuje Cię karta kredytowa z limitem dla zadłużonych? W takim razie oferta ClickCredit powinna być dla Ciebie interesująca. O pożyczkę w tej firmie może ubiegać się każdy, kto:

  • ma ukończone co najmniej 21 lat, ale nie więcej niż 75 lat,
  • nie ma negatywnej historii kredytowej,
  • ma polskie obywatelstwo i stałe miejsce zamieszkania.

Warto też dodać, że na etapie ubiegania się o pożyczkę w ClickCredit niezbędny jest dowód osobisty, numer PESEL, smartfon z aktywnym numerem telefonu oraz własne konto bankowe. To podstawa, aby pożyczkobiorca mógł przejść przez proces ubiegania się o finansowanie oraz uzyskać dodatkowe pieniądze.

Logowanie na konto klienta ClickCredit

Aby zalogować się na konto klienta, potrzebujesz przede wszystkim numeru telefonu, dostępu do bankowości internetowej. Po wpisaniu swojego numeru telefonu otrzymasz kod autoryzacyjny do wpisania w portalu. Następnie zostaniesz poproszony o weryfikację swojej tożsamości. Po zalogowaniu się na konto zobaczysz, jaki jest poziom Twojego zadłużenia oraz wygodnie spłacisz swoje zobowiązanie – to zaledwie kilka kliknięć myszką lub stuknięć w ekran swojego smartfona.

Jak wygląda spłata pożyczki w ClickCredit?

Spłata pożyczki na kartę w ClickCredit jest bardzo prosta. Musisz tylko zalogować się do osobistego profilu przez przeglądarkę internetową lub aktywować aplikację mobilną. Przy informacji o swoim zadłużeniu musisz tylko kliknąć przycisk –> Spłać i wybrać dowolną metodę płatności, która jest dla Ciebie najwygodniejsza.

W przypadku braku terminowej spłaty pożyczki w ClickCredit grozi Ci wiele nieprzyjemnych konsekwencji. Jakich? Otóż jako pożyczkobiorca niewywiązujący się z warunków umowy otrzymasz negatywne wpisy do BIK. To niestety obniża szanse na uzyskanie ponownego finansowania nawet w innych firmach pożyczkowych. Z tego względu warto zastanowić się dwa razy przed zaciągnięciem pożyczki w ClickCredit.

Opinie klientów o ClickCredit

W sieci znajdziesz wiele recenzji na temat pożyczkodawcy ClickCredit. Opinie pożyczkobiorców są podzielone, choć głównie przeważają te pozytywne. Jeśli chodzi o negatywne aspekty zaciągnięcia finansowania u tego pożyczkodawcy, klienci wskazują głównie na wysokie koszty oraz dotkliwe konsekwencje w przypadku braku terminowej spłaty zobowiązania. Minusem jest też minimalny wiek pożyczkobiorcy, czyli 21 lat.

Niemniej jednak większość opinii o ClickCredit jest pozytywnych, a zadowoleni pożyczkobiorcy głównie wskazują na takie aspekty, jak: ekspresowy proces ubiegania się o pożyczkę, szybka wypłata należnych środków na konto bankowe, minimum formalności oraz wygodna spłata zadłużenia przez aplikację mobilną lub indywidualne konto klienta bezpośrednio na stronie internetowej pożyczkodawcy.

4.7/5 - (10 oddanych głosów)