credilo opinie

NASZA OCENA

3,5/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 3500 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W CREDILO >>

Nasza opinia o Credilo

Interesuje Cię oferta pożyczek w tej firmie? W naszej ocenie to doskonały wybór, chociażby ze względu na rozsądne warunki finansowania dla stałych i nowych klientów. Osoby zaciągające pożyczkę po raz pierwszy mogą liczyć na finansowanie w kwocie 1200 złotych na 30 dni. Credilo jest instytucją, z którą warto nawiązać współpracę, gdzie niezależnie od kwoty zobowiązania całkowite koszty wyniosą ok. 20%.

Wady i zalety pożyczki Credilo

Zalety Wady
kciuk Dostępność darmowej chwilówki kciuk w dół Tylko 30 dni na spłatę
kciuk Maksymalna pożyczka już za drugim razem kciuk w dół Tylko w kilku przypadkach można zaciągnąć pożyczkę w 15 minut
kciuk Weryfikacja za pomocą aplikacji kciuk w dół Brak refinansowania
kciuk Prosty wniosek i szybkie procedury
kciuk Pożyczka dostępna bez zaświadczeń

Credilo kontakt

Nazwa Firmy PROSPERIAL Sp. z o.o.
Adres ul. Armii Krajowej 19 Kraków
Kontakt 71 728 18 88; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-18:00

Jakie są warunki pożyczki Credilo?

Pożyczki dostępne są dla osób, które spełniają wszystkie warunki stawiane przez firmę. Nie jest ich wiele i są to:

 • wiek od 22 do 75 lat;
 • aktualny dowód osobisty;
 • zamieszkanie i zameldowanie w Polsce;
 • zdolność kredytowa – trzeba mieć regularne dochody, ale akceptowane są wszystkie źródła;
 • brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników;
 • osobiste konto bankowe;
 • numer telefonu komórkowego;
 • adres e-mail.

W Credilo bardzo ważna jest dobra historia kredytowa. Jeśli więc interesuje nas pożyczka bez BIK, trzeba skierować się do innego pożyczkodawcy. Credilo sprawdza bowiem swoich klientów w wielu bazach, w tym: BIK, KRD, ERIF, BIG Infomonitor, KBIG. Negatywne wpisy w tych rejestrach to niemal gwarantowana odmowa udzielenia pożyczki. Osoby, które poszukują innych rozwiązań mogą sprawdzić nasz ranking pożyczek online.

Jak wciąż pożyczkę na Credilo.pl?

Pożyczka Credilo jest w pełni internetowa i nie wymaga przesyłania żadnych zaświadczeń. Aby ją wziąć, wystarczy dowód osobisty i kilka prostych kroków:

 1. Ustalenie kwoty pożyczki.
 2. Rejestracja. Bez założenia osobistego konta klienta nie weźmiemy pożyczki. W Credilo logowanie jest niezbędne i do złożenia wniosku, i do późniejszej kontroli spłaty zobowiązania.
 3. Złożenie wniosku.
 4. Weryfikacja tożsamości. Credilo oferuje pożyczki bez weryfikacji konta, więc nie musimy wysyłać przelewu weryfikacyjnego. Możemy skorzystać z aplikacji Instantor.
 5. Decyzja pożyczkowa. 
 6. Wypłata pieniędzy.

Niestety, pożyczkodawca nie podaje, w jakich bankach ma konta. Nie wiadomo więc dokładnie, w jakim czasie pożyczka Credilo dotrze na konto. W Credilo godziny pracy zaczynają się od 8 rano, a kończą o 18 – warto więc złożyć wniosek właśnie o tej porze, by otrzymać wiadomość jeszcze tego samego dnia. Pieniądze dotrą natomiast najpóźniej następnego dnia roboczego.

Credilo logowanie

W serwisie Credilo logowanie dostępne jest za pomocą strony Credilo.pl. Aby uzyskać dostęp do swojego konta klienta, należy skorzystać z przycisku znajdującego się na stronie  głównej Credilo Zaloguj, a następnie wpisać swój adres e-mail oraz hasło ustawione w trakcie rejestracji. W przypadku, gdy zapomniało się hasła, można zresetować go za pomocą linka, który Credilo wyśle na nasz adres e-mail.

Credilo opinie klientów

Zgromadzone na temat Credilo opinie klientów, którzy już korzystali z usług tej firmy to dobre miejsce do tego, by w praktyczny sposób uzupełnić swoją wiedzę o tej ofercie. Warto więc zarówno korzystać z tej sekcji, jak i opisywać w niej swoje doświadczenia. Pomaga to dokonywać dobrych i rozsądnych wyborów.

4.6/5 - (48 oddanych głosów)