creditron opinie

NASZA OCENA

1/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

300 – 15 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W CREDITRON >>

Nasza opinia o Creditron

Creditron to portal finansowy, gdzie dostępne są oferty pożyczek pozabankowych z minimum formalności. Wystarczy mieć stałe dochody i co najmniej 18 lat. Pożyczkodawca działa na rynku od wielu lat, proponując finansowanie bez BIK. Przed podjęciem decyzji i wzięciu pożyczki w tej firmie radzimy przeczytać regulamin na jego stronie. Wielu klientów skarży się na to, że firma pobiera stałe opłaty za swoje usługi.

Wady i zalety pożyczki Creditron

Zalety Wady
kciuk pożyczka już w 24 godziny kciuk w dół dodatkowe koszty początkowe za rejestrację
kciuk kredytowanie możliwe zaraz po ukończeniu 18 roku życia kciuk w dół limit na pierwszą pożyczkę

Creditron kontakt

Nazwa Firmy Crediton, SIA „LeadProm Media”
Adres Matīsa iela 61 – 31, Rīga, Latvia, LV-1009
Kontakt +48 221 530 522 , [email protected]
Godziny otwarcia 24 godziny na dobę

Creditron warunki

Oferta Creditron skierowana jest do wszystkich osób, które ukończyły 18 rok życia i posiadają jakiekolwiek, stałe dochody. Przedsiębiorstwo umożliwia zaciągnięcie zobowiązania na okres do 24-miesięcy oraz kwotę rzędu 15 tysięcy złotych. Pożyczkobiorcą nie mogą być jednak osoby, które przekroczyły 70-ty rok życia. Koszty początkowe kredytowania to 19,99 euro za rejestrację, a kwota pierwszej pożyczki nie może przekraczać 1500 złotych. W Crediton pożyczka udzielana jest na jasnych i przejrzystych warunkach, które dopasowane są do potrzeb klienta.

Creditron logowanie

Logowanie w portalu jest stosunkowo proste. Wystarczy wybrać tylko interesującą nas kwotę i okres jej spłaty, a następnie dokonać wypełnienia formularza kontaktowego i osobowego. Następnym krokiem jest weryfikacja poprawności danych i autentyczności użytkownika. Opłatą aktywacyjną jest uiszczenie z własnego konta bankowego kwoty potrzebnej do rejestracji konta w portalu.

Creditron opinie klientów

W sieci o Crediton opinie są podzielone. Jednak im więcej użytkowników, tym więcej opinii, dlatego zachęcamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami o firmie po dokonaniu transakcji i skorzystaniu z jej usług. Ogólna ocena firmy w rankingach umieściła ją na mocnej pozycji spośród innych portali posiadających w ofercie pożyczki bez bik.

2.4/5 - (55 oddanych głosów)