credy opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 3000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W CREDY >>

Nasza opinia o Credy

Credy to jedna z firm, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród szerokiego grona klientów w Polsce. Oferta finansowania w tym przypadku opiewa na kwoty od 500 do 3000 złotych  – zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Atutem tej firmy pożyczkowej jest fakt, że finansowanie jest dostępne po ukończeniu 18. roku życia, a do dopełnienia formalności wystarczy konto bankowe i dowód tożsamości.

Wady i zalety pożyczki Credy

Zalety Wady
kciuk Wysoka przyznawalność kciuk w dół Tylko 31 dni na spłatę
kciuk Bez zaświadczeń i formalności kciuk w dół Weryfikacja tylko za pomocą przelewu
kciuk Prosta procedura
kciuk Niskie koszty
kciuk Pożyczki dostępne od 18 r.ż.

Credy kontakt

Nazwa Firmy Traffic Control OU
Adres Rävala pst 8-403c, Tallinn Harjumaa
Kontakt +44 2032 873 037 ; [email protected]
Godziny otwarcia 24/7

Ile można pożyczyć w Credy?

Choć Credy współpracuje z wieloma pożyczkodawcami, to dostępna kwota i okres spłaty są ustalone odgórnie. Obecnie w Credy pożyczka jest dostępna w formie:

KWOTA: od 500 do 3000 zł

OKRES SPŁATY: 31 dni

DOSTĘPNOŚĆ: takie same parametry dla nowych i stałych klientów.

W zależności od pożyczkodawcy, mogą to być także zobowiązania darmowe – aby dowiedzieć się, jakie firmy aktualnie udzielają takich zobowiązań, polecamy zerknąć na nasz ranking darmowych pożyczek.

Kto może wziąć pożyczkę przez Credy.pl?

Aby móc wziąć pożyczkę Credy, należy spełniać następujące warunki:

 • pełnoletność;
 • zamieszkanie w Polsce;
 • ważny dowód osobisty;
 • zdolność kredytowa;
 • indywidualne konto bankowe, telefon komórkowy i adres e-mail;

W Credy pożyczka to tzw. kredyt dla zadłużonych, który mogą zaciągnąć osoby spłacające inne zobowiązania. Niestety, inaczej wygląda to, jeśli chodzi o weryfikację w rejestrach finansowych – to zależy od warunków ostatecznego pożyczkodawcy. Zwykle sprawdzane są bazy:

 • BIK;
 • BIG Infomonitor;
 • KRD;
 • ERIF;
 • KBIG;
 • Creditcheck.

Mimo wszystko, negatywne wpisy w tych bazach nie muszą przekreślać szans wnioskującego.

Jak zaciągnąć pożyczkę przez Credy?

Podobnie, jak w innych przy innych ofertach, w Credy nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń.. Akceptowane są także wszystkie rodzaje dochodów – w ofercie firm jest np. pożyczka dla studentów, dla rencistów i emerytów, czy pożyczka na alimenty.

 1. Wybór kwoty i okresu spłaty na credy.pl.
 2. Wypełnienie i wysłanie wniosku.
 3. Weryfikacja za pomocą przelewu na 1 grosz (polecamy sprawdzić też pożyczki online bez przelewu – znacznie skraca to procedurę)
 4. Oferta od wybranego pożyczkodawcy.
 5. Wypłata pożyczki.

To, w jakim czasie otrzymamy pieniądze na konto, zależy już od tego, do jakiej firmy Credy wyśle nasz wniosek.

Credy logowanie

Choć w rzeczywistości pożyczamy od innej firmy, to stan spłaty zobowiązania i wszystkie szczegóły możemy kontrolować w serwisie pośrednika. W Credy logowanie odbywa się standardowo. Najpierw należy skorzystać ze znajdującego się w prawym górnym rogu przycisku „zaloguj”, a następnie podać swój e-mail oraz hasło.

Credy opinie klientów

Dostępne o pośredniku Credy.pl opinie klientów bez wątpienia przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa i uczciwości oferty. Zachęcamy do tego, by przekazywać innym wszystkie szczegóły, które mogą być przydatne w procesie wnioskowania. Pomaga to innym pożyczać lepiej.

Pytania i odpowiedzi

Niektóre firmy pożyczkowe mogą dzwonić do pracodawcy w celu weryfikacji zatrudnienia. Credy jako pośrednik nie zajmuje się bezpośrednio weryfikajcą klienta u pracodawcy.

W przypadku kiedy działania windykacyjne nie przynoszą efektu, sprawa zawsze kierowana jest na drogę sądową.

Firma Credy nie zajmuje się sprawdzaniem rejestru BIK. Jednakże firmy, których oferty są przedstawione na stronie, mogą kontrolować sytuację finansową swoich potencjalnych klientów.

Weryfikacja zatrudnienia potencjalnego klienta jest standardową procedurą w branży finansowej, jednakże Credy nie zawsze kontroluje formę zatrudnienia przed podpisaniem umowy.

Credy nie posiada w swojej ofercie darmowej pożyczki dla nowych klientów. Jednakże cyklicznie wprowadza różne akcje promocyjne.

Czas oczekiwania na decyzję w Credy trwa zazwyczaj od kilku do kilkudziesięciu minut od wypełnienia wniosku i wykonania symbolicznego przelewu w celu weryfikacji tożsamości klienta.

Podczas zaciągania pożyczki klient sam ustala termin spłaty zadłużenia. Pieniądze można oddać w ciągu miesiąca lub kilku dni. Należy jednak pamiętać o odsetkach, które rosną wraz z czasem.

4.6/5 - (55 oddanych głosów)