ekspres pożyczka

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 8000 zł

WNIOSEK W EKSPRES POŻYCZKA >>

Nasza opinia o EkspresPożyczka

Oferta tej firmy to ciekawa propozycja, szczególnie jeśli chodzi o osoby zadłużone i z problemami finansowymi. Dlaczego? Otóż pożyczkodawca dba o to, aby zaproponować jak najkorzystniejsze warunki, a także nie weryfikuje nadmiernie sytuacji finansowej pożyczkobiorcy. Można powiedzieć, że EkspresPożyczka to instytucja pozabankowa, której warto powierzyć swoje sprawy finansowe i wziąć pożyczkę bez weryfikacji BIK, KRD i innych baz.

Wady i zalety EkspresPożyczka

Zalety Wady
kciuk Łatwość składania wniosku kciuk w dół Brak kontaktu z firmą w weekend
kciuk Dobry kontakt z firmą
kciuk Brak analizy historii kredytowej wnioskodawców

EskpresPożyczka kontakt

Nazwa Firmy Argentum Capital Sp. z o. o.
Adres ul. Konstruktorska 11, Warszawa
Kontakt [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 18:00

Warunki otrzymania finansowania w EkspresPożyczka

Przedsiębiorstwo umożliwia swoim klientom zaciągnięcie pożyczki bez zbędnych formalności. Nie są wymagane żadne zaświadczenia o zarobkach oraz nie jest generowany raport BIK i BIG w celu sprawdzenia wiarygodności wnioskodawcy. Aby zaciągnąć zobowiązanie wystarczy mieć 18-lat i ważny dowód osobisty.

Ekspres pożyczka logowanie

Aby zalogować się do portalu ekspres pożyczka należy wybrać suwakami odpowiednią kwotę kredytu oraz okres jego spłaty i kliknąć przycisk „otrzymać pieniądze”. Do rejestracji potrzebne są także dane osobowe i dowód osobisty. Po wprowadzeniu wszelkich informacji następuje nadanie hasła użytkownikowi z możliwością logowania do portalu.

Ekspres pożyczka opinie klientów

Opinii o firmie w sieci jest niewiele, ponieważ to stosunkowo mało popularny portal pożyczkowy. Dla Ekspres pożyczka opinie wystawiane są przez byłych klientów instytucji oraz pracowników. Zachęcamy do podzielenia się swoimi odczuciami po użytkowaniu portalu, a także w trakcie spłaty zadłużenia.

Pytania i odpowiedzi

Maksymalna kwota pożyczki w Ekspres Pożyczka jest uzależniona od oferty instytucji pozabankowej, która przedstawia propozycję finansowania. Kwoty pożyczek mogą oscylować w granicy od kilkuset do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Ekspres Pożyczka nie wskazuje jednoznacznie, aby sprzedawało przeterminowane zobowiązania finansowe do zewnętrznych firm windykacyjnych.

Pośrednik Ekspres Pożyczka nie dzwoni do pracodawcy w celach weryfikacyjnych, ale może to zrobić wybrana firma pożyczkowa, do której zostanie złożony wniosek.

Tak, sprawa może zostać skierowana do sądu w sytuacji, kiedy pożyczkobiorca unika spłaty zobowiązania. Ekspres Pożyczka jest jednak tylko pośrednikiem, dlatego instytucja nie kieruje spraw do sądu. Może to zrobić tylko pożyczkodawca.

Przedłużenie pożyczki w Ekspres Pożyczka jest uzależnione od indywidualnych warunków finansowania proponowanych przez konkretną instytucję. Aby dowiedzieć się więcej, trzeba skontaktować się z wybranym pożyczkodawcą.

Ekspres Pożyczka nie weryfikuje BIK, ale może to zrobić wybrana firma pożyczkowa, która udziela finansowania.

Serwis Ekspres Pożyczka nie korzysta z własnego windykatora terenowego. To tylko pośrednik pożyczkowy, a więc nie ma potrzeby stosowania działań windykacyjnych.

To zależy od oferty przedstawionej przez wybraną firmę pożyczkową. Najczęściej finansowanie z RRSO 0% nie jest dostępne i można zaciągnąć pożyczkę wyłącznie na standardowych warunkach.

Weryfikacja dochodów może odbywać się poprzez analizę oświadczenia o dochodach, które dostarcza sam pożyczkobiorca. Proces weryfikacji jest także uzależniony od indywidualnych ustaleń każdego z pożyczkodawców dostępnych w Ekspres Pożyczka.

3.6/5 - (52 oddanych głosów)