eksprespożyczka

Ekspres pożyczka to portal należący do spółki Argentum Capital Sp. z o. o. jest instytucją finansową założoną już w 2009 roku. Firma zajmuje się udzielaniem pożyczek długoterminowych i krótkoterminowych. W ofercie znajdują się także chwilówki dla zadłużonych.

NASZA OCENA

4,2/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 8000 zł

Weź Pożyczkę

Ekspres pożyczka – warunki

Przedsiębiorstwo umożliwia swoim klientom zaciągnięcie pożyczki bez zbędnych formalności. Nie są wymagane żadne zaświadczenia o zarobkach oraz nie jest generowany raport BIK i BIG w celu sprawdzenia wiarygodności wnioskodawcy. Aby zaciągnąć zobowiązanie wystarczy mieć 18-lat i ważny dowód osobisty.

WEŹ POŻYCZKĘ

Ekspres pożyczka – logowanie

Aby zalogować się do portalu ekspres pożyczka należy wybrać suwakami odpowiednią kwotę kredytu oraz okres jego spłaty i kliknąć przycisk „otrzymać pieniądze”. Do rejestracji potrzebne są także dane osobowe i dowód osobisty. Po wprowadzeniu wszelkich informacji następuje nadanie hasła użytkownikowi z możliwością logowania do portalu.

Ekspres pożyczka – wady i zalety

ZALETY

  • Łatwość składania wniosku

  • Dobry kontakt z firmą

  • Brak analizy historii kredytowej wnioskodawców

WADY

  • Brak kontaktu z firmą w weekend

Ekspres pożyczka – kontakt

Nazwa Firmy Argentum Capital Sp. z o. o.
Adres ul. Konstruktorska 11, Warszawa
Kontakt [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 18:00

Z firmą Ekspres pożyczka kontakt możliwy jest wyłącznie przez formularz kontaktowy dostępny na stronie www.

Ekspres pożyczka – opinie

Opinii o firmie w sieci jest niewiele, ponieważ to stosunkowo mało popularny portal pożyczkowy. Dla Ekspres pożyczka opinie wystawiane są przez byłych klientów instytucji oraz pracowników. Zachęcamy do podzielenia się swoimi odczuciami po użytkowaniu portalu, a także w trakcie spłaty zadłużenia.

3.6/5 - (52 oddanych głosów)